غزه را تایید می کند اول 2 coronavirus موارد

FIRST CASES. This picture taken early on February 16, 2020, shows a general view from above of Gaza city. Photo by Mahmud Hams/AFP

مورد اول است. این تصویر گرفته شده در اوایل فوریه 16 سال 2020 نشان می دهد یک نمای کلی از بالا از شهر غزه ، عکس محمود, پای/AFP

شهر غزه با سرزمین های فلسطینی – مقامات در غزه تایید کرد که دو مورد اول از رمان coronavirus در روز یکشنبه, مارس 22, شناسایی افراد به عنوان فلسطینی که تا به حال در سفر به پاکستان برگزار شد و در قرنطینه خود بازگشت.

سازمان ملل متحد هشدار داده است که یک COVID-19 شیوع در غزه فاجعه بار می تواند با توجه به بالا نرخ فقر و ضعف نظام سلامت در نوار ساحلی به حمله اسرائیل به محاصره غزه از سال 2007.

اما غزه وزارت بهداشت گفت: دو نفر که آزمایش مثبت برگزار شده بود در قرنطینه پس از بازگشت از پاکستان در روز پنج شنبه و نمی تعامل با مردم گسترده تر است.

“این دو مورد ثبت شد در میان کسانی که در بازگشت به غزه…(و) او را در ترکیب با ساکنان نوار غزه” معاون وزیر بهداشت Yousef Abu Al-Reesh به خبرنگاران گفت:.

بیمار شناسایی شده به عنوان دو مرد بودند در شرایط با ثبات وزارت بهداشت گفت.

اسرائیل اجرا محاصره غزه از سال 2007 که حماس کنترل ضبط از خاک است.

اسرائیل استدلال می کند که اقدامات لازم برای منزوی کردن حماس به عنوان یک سازمان تروریستی توسط اکثر کشورهای غربی است. حماس و اسرائیل مبارزه کرده اند سه جنگ از سال 2008.

جنبش در داخل و خارج از سرزمین — به شدت محدود توسط اسرائیل و مصر قبل از همه گیر — دارای محکم در پاسخ به کوروناویروس.

مقامات در غزه گفته اند که بیش از 2,700 فلسطینی ها در صفحه اصلی-انزوای بیشتر افرادی که تا به حال در بازگشت از مصر است.

‘فاجعه نسبت غول پیکر’
رئیس سازمان جهانی بهداشت فلسطین دفتر جرالد Rockenschaub گفت: خبرگزاری فرانسه (AFP) این هفته که اسرائیل محدودیت ها و تنش های سیاسی باعث شده غزه امکانات بهداشتی به وخامت بیش از دهه گذشته است.

غزه تنها 60 مراقبت های ویژه (ICU) تخت خود را برای دو میلیون نفر از مردم و نه همه آنها عملیاتی با توجه به کمبود کارکنان, او گفت:.

در پاسخ به همه گیری اسرائیل اعلام کرده است که افزایش عرضه تجهیزات پزشکی به غزه از جمله صدها COVID-19 تست کیت های منتقل شده در این هفته.

مقامات حماس نیز در حال کار برای ساخت تا 1000 جدید جداسازی اتاق در نزدیکی گذرگاه رفح با مصر است.

غزه مدیر آژانس سازمان ملل متحد برای پناهندگان فلسطینی “اونرا” ماتیاس Schmale گفته این هفته است که این امر می تواند “یک توهم به فکر می کنم شما می توانید مدیریت (اپیدمی) در یک بسته کردن فضا بود.”

“همه چیز من شنیدن است اگر شیوع می رسد قدر که در آن شما نیاز به بیش از 60 تخت ICU برای درمان آن تبدیل خواهد شد به طور فزاینده دشوار است و به خوبی می تواند تبدیل به یک فاجعه عظیم نسبت,” او گفت:.

فلسطینی مبتلا به سرطان و دیگر بیماری های جدی در حال حاضر مجاز به ترک غزه از طریق اسرائیل برای درمان در داخل دولت یهودی و یا در مناطق اشغالی کرانه باختری است.

آن است که هنوز روشن نیست اگر اسرائیل که تحمیل تنگ محدودیت در جمعیت خود را در پاسخ به همه گیر خواهد شد اجازه می دهد به طور جدی بیمار coronavirus بیماران منتقل شده از نوار است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im