دهلی نو: نمرات دانش آموزان از تمام زن Gargi کالج در روز دوشنبه برگزار شد اعتراض به اتهام تعرض دختران توسط یک گروه از مردان که تا به حال gatecrashed جشنواره فرهنگی خواستار سختگیرانه عمل در برابر مزاحمان.

پلیس دهلی گفت: آن را راه اندازی کرده است یک کاوشگر را به این حادثه و اسکن فیلم دوربین مدار بسته به جمع آوری شواهد.

پلیس, اما, اند دریافت شکایت در این زمینه یک افسر ارشد گفت.

حادثه به نور پس از برخی از دانش آموزان در زمان به Instagram به روایت خود را تجربه ناخوشایند در فوریه 6, کالج متحرک.

بیش از 100 دانش آموزان برگزار شد در اعتراض به خارج از دروازه Gargi کالج.

آنها ادعا شده است که این دانشکده مدیریت انجام هر گونه اقدام حتی پس از دانش آموزان انجام گرفت تا با توجه به آن است.

آنها همچنین ادعا شده است که اقدام سریع نیروی پلیس دهلی پرسنل مستقر شدند و نزدیک به دروازه از جایی که مردان وارد کالج, اما آنها چیزی برای کنترل سرکش جمعیت.

“وجود کامل بود گذشت از امنیت. دانشجویان شد, groped, تعرض و حتی تجاوز توسط مردان که به نظر می رسد در اواسط 30s. کالج ادعا کرده اند ساخته شده ترتیبات امنیتی. من فکر نمی کنم چنین حادثه صورت گرفته در هر کالج و دانشگاه در سراسر کشور” یک دانش آموز گفت: به شرط ناشناس ماندن.

علوم سیاسی که او نیز مایل بود به نام گفت: “بعضی از مردان شروع به پریدن کرد بیش دروازه, برخی از شکست باز کردن دروازه و برخی شروع به پریدن کرد بیش از دیوار. آنها مست و رفت از جا در رفته.”

مردان و کشیده و انجام اعمال زشت و ناپسند برخی از دختران فرار به سمت washrooms, او گفت:.

دهلی کمیسیون برای زنان Swati Maliwal نیز رسیده کالج, سیری در فورت منطقه در قلب جنوب دهلی نو به بورس از این وضعیت است. این DCW با صدور اطلاعیه به کالج و پلیس دهلی برای “انفعال.”

در ضمن دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی, “از سوء رفتار با دختران ما در Gargi کالج بسیار مایه تاسف است. این را نمی توان تحمل در همه. مجرمان باید سخت مجازات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im