گالوز تفسیر Duterte رزمی قانون تبصره: ‘Magtago tayo’

'STAY AT HOME.' The Quezon City LGU on April 2, 2020, distributes 4000 food packs to residents of Sitio San Roque. Photo by Jire Carreon/Rappler

‘در خانه بماند.’ این شهرستان کزون LGU در مارس 2, 2020, توزیع 4000 بسته مواد غذایی به ساکنان Sitio, San Roque. عکس Jire Carreon/Rappler

مانیل فیلیپین – “Magtago tayo.” (بیایید پنهان در خانه های ما)

این بود که چگونه coronavirus طرح اقدام رئیس و روند صلح وزیر Carlito گالوز Jr تفسیر جمهور رودریگو Duterte را حکومت نظامی سخن گفتن.

در این جلسه از کارگروه طرح اقدام ملی علیه coronavirus گالوز گفت: در روز جمعه 17 آوریل که رئیس جمهور به سادگی بدان معنی است که دیگر باید “پنهان” در خانه های خود را مانند یک شوهر ترس از همسر خود.

“Ang mensahe نیا ay ساده در malinaw: Magtago tayo. Ang ibig پنگ sabihin ng ating Pangulo ay magtago tayo sa ating mga بهای در huwag tayong lumabas کونگ hindi lubos na kailangan. پرنگ takot tayo کی موپسوئست, ‘yung mga آقا na ayaw umalis ng بهای, گالوز گفت.

(پیام خود را ساده و روشن است: بیایید پنهان در خانه های ما. رئیس جمهور بدان معنی است که ما باید پنهان در خانه های ما و نمی رویم مگر اینکه ضروری است. درست مثل شوهران هستند که ترس از همسران خود و دیگر نمی خواهید به ترک خانه.)

Duterte اواخر روز شنبه, مارس 16 گفت: او را اجازه تصاحب نظامی و پلیس اگر فیلیپینی همچنان به شکستن قفل قوانین.

“من سفارش آنها در حال حاضر به آماده شود. Ang پلیس نظامی ang mag-اجرای sa اجتماعی فاصله در مقررات منع رفت و آمد. پرنگ رزمی قانون na rin. Mamili kayo. (پلیس و نظامی را اجرا اجتماعی فاصله و مقررات منع رفت و آمد. آن خواهد بود مانند حکومت نظامی. شما انتخاب می کنید),” Duterte گفت: در روز پنج شنبه.

Duterte را روز شنبه گفته بود که اولین بار او با اشاره به قانون رزمی به عنوان پاسخ به کوروناویروس.

‘سخت سر فیلیپینی’

روز جمعه گالوز گفت که رئیس جمهور اظهارات “سخت است نه به درک” با این حال هنوز هم وجود دارد کسانی را انتخاب کنید که نه به دنبال دارد.

“Hanggang sa ngayon, marami, pa rin sa atin, meron pa حلقه mga kababayan ang hindi nakakaunawa در تلہ گنگ pasaway,” گالوز گفت. (تا به حال بسیاری از میان ما بسیاری از فیلیپینی هنوز هم نمی تواند درک باقی می ماند و سخت سر.)

او اشاره کرد که چگونه یک بازار در مانیل همچنان شلوغ است و کسانی که از فروشگاه وجود ندارد عمل اجتماعی فاصله. گالوز همچنین گفت که هنوز هم وجود دارد برخی که “حضور احزاب و رفتن به ساحل.”

“Sa aming palagay ay wala talaga سیلنگ takot o sadyang mababaw ang kanilang pag-unawa,” گالوز گفت. (به نظر ما آنها را از ترس و نه برای خود و یا فقط یک کم عمق درک کنید.)

او سپس در ادامه گفت تهدید بیشتر coronavirus انتقال است.

“Napakasakit tignan na panay kabaong ang ناسا harapan. Ayaw po natin na magkaganito ang mangyayari sa فیلیپین,” گالوز گفت. (این سخت است برای دیدن بسیاری از تابوت در مقابل از شما. ما نمی خواهیم این اتفاق در فیلیپین.)

کارشناسان بهداشت تخمین زده است که تعداد واقعی COVID-19 نفر در این کشور ممکن است به هر نقطه بین 26,000 به 75,000.

از روز شنبه وجود دارد 5,878 coronavirus موارد در فیلیپینبا 387 کشته و 487 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de