G7 خواستار است که بررسی اصلاحات: کاخ سفید

رهبران گروه هفت (G7) کشور در روز پنج شنبه به نام برای یک بررسی کامل و اصلاحات در سازمان بهداشت جهانی (WHO) در میان “عدم شفافیت و مزمن سوء مدیریت” بیش از CCP ویروس, با توجه به کاخ سفید.

“رهبران شناخته شده که G7 سازمان ملل سالانه کمک بیش از یک میلیارد دلار به [که] و خیلی از گفتگو محور در عدم شفافیت و مزمن سوء مدیریت از همه گیر توسط که” کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

“رهبران به نام برای یک بررسی کامل و اصلاح روند.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست یک کنفرانس ویدئویی با G7 رهبران در روز پنج شنبه که در آن آنها مورد بررسی کشورهای خود تلاش به طور مشترک به آدرس CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. در اولین جلسه پس مارس 16, آنها بحث, برنامه سمت بهبود در مناطق “بهداشت و سلامت ایمنی و رفاه است.”

“G7 رهبران به توافق باقی می ماند متعهد به در نظر گرفتن هر اقدام لازم را برای اطمینان قوی و هماهنگ واکنش جهانی به این بحران بهداشتی و ارتباط های انسانی و اقتصادی فاجعه و برای راه اندازی قوی و پایدار بازیابی” کاخ سفید گفت.

“G7 رهبران همچنین در مورد تلاش برای استخر خود را به تحقیق و استعداد برای مبارزه با COVID-19 های مربوط به همه اپيدميولوژيک داده و در حال ظهور بهترین شیوه های ساخت داده های تحقیق و نتایج در دسترس عموم و دسترسی به جهان قدرتمند ترین ابر منابع” در این بیانیه ادامه داد.

G7 رهبران توافق کردند که وزرای خود را در حال حاضر خواهد شد با هم کار کنند برای آماده سازی همه اقتصاد خود را به دوباره باز کردن با خیال راحت و در یک پایه و اساس است که اجازه خواهد داد که خود را در سازمان ملل به “دوباره رشد اقتصادی بیشتر انعطاف پذیر سیستم های بهداشتی و قابل اعتماد در زنجیره تامین” با توجه به این بیانیه.

G7 گروه متشکل از برخی از پیشرفته ترین اقتصادهای جهان شامل ایالات متحده آمریکا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, انگلستان و ژاپن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد که ایالات متحده به طور موقت به حالت تعلیق کمک های مالی خود را به این که بیش از آن دست زدن به CCP ویروس همه گیر در حالی که دولت نظرات خود را در پاسخ به بحران است.

ایالات متحده آمریکا بزرگترین کمک کننده به ژنو مبتنی بر که کمک بیش از 400 میلیون دلار در سال 2019—حدود 15 درصد از بودجه خود را. چین کمک تنها حدود 40 میلیون دلار با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

نقد و بررسی است که به احتمال زیاد به 60-90 روز ناروا گفت.

رئیس جمهور گفت که که “شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند” و این که این گروه تا به حال ترویج چین را “دروغ” در مورد CCP virus است که به احتمال زیاد منجر به گسترده تر شیوع این ویروس از در غیر این صورت می توانست رخ داده است.

“تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت شیوع بیماری می تواند موجود بوده اند … با بسیار کمی مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این که بارها و بارها parroted دولت چین ادعا می کند که کروناویروس نبود, پخش كردن, بین, انسان, با وجود هشدارهای پزشکان و مقامات بهداشتی است که آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اشاره کرد که آن تایوان که تماس که در دسامبر. 31, 2019, هشدار به آژانس گزارش از انسان به انسان انتقال ویروس است.

“اما که آن را نگه داشته و از” رئیس جمهور گفت:.

بخشی از کسانی که دستور این است که به هماهنگی به موقع پاسخ برای هر گونه خطرات بالقوه به بین المللی بهداشت ،

آن زمان سر مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus همواره در ستایش چینی رژیم برای پاسخ به CCP ویروس رغم سانسور خبرچین محققان پزشکی و غیر دولتی-تحریم اطلاعات است.

Tedros تا به حال گفت: در طول یک Jan. 28 ملاقات با رهبر چین که که قدردانی “جدیت با آن چین است که مصرف این شیوع به خصوص تعهد از بالا, رهبری و شفافیت آنها نشان داده اند از جمله به اشتراک گذاری داده ها و توالی ژنتیکی از ویروس.” او همچنین در ستایش چین “با سرعت در شناسایی ویروس.”

به جای اعلام یک اورژانس جهانی این سازمان توصیه می شود که کشورهایی که ممنوعیت سفر به چین و یا هر گونه محدودیت های تجاری در کشور است. این بود که در یک زمان وقتی که اذعان کرد که حداقل 12,167 موارد CCP ویروس تا به حال تایید شده است و 170 مرگ و میر بوده است نسبت به COVID-19 بیماری است.

Tedros در 20 مارس در توییتر نوشت که “برای اولین بار در #چین گزارش کرده است هیچ مورد جدید از #covid19 دیروز” تکرار CCP رسمی خط که به چالش کشیده شده است توسط شهروندان چینی.

آماری مدل سازی های شاهدان عینی و اسناد و مدارک ارائه شده به Epoch Times نشان داده اند که مقامات چینی پنهان مقیاس واقعی از شیوع بیماری در ووهان و سایر نقاط چین است.

قانونگذاران آمریکایی خواست تا Tedros به استعفا در میان اتهام کمک به CCP پوشش شیوع و کاوش اینکه که همدست در دستکاری.

Katabella رابرتز کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net