رهبران G20 تعهد $5 تریلیون, ‘ایران’ پاسخ به کروناویروس بحران

G20 LEADERS. Australian Prime Minister Scott Morrison (Top-R) is seen on a screen attending a video conference with G20 leaders to discuss the COVID-19 coronavirus, at the Parliament House in Canberra on March 26, 2020. Photo by Gary Ramage/Pool/AFP

رهبران G20. نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون (Top-R) دیده می شود بر روی صفحه نمایش در یک ویدئو کنفرانس با رهبران G20 به بحث COVID-19 coronavirus در پارلمان در کانبرا در مارس 26 سال 2020 است. Photo by Gary Ramage/استخر/AFP

عربستان سعودی – G20 سازمان ملل متعهد یک “جبهه متحد” پنج شنبه, مارس 26 در مبارزه با کروناویروس گفت: آنها تزریق $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای مقابله با این بیماری همه گیر در میان پیش بینی ها از یک رکود عمیق است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیوست اضطراری ویدئو کنفرانس به ریاست پادشاه عربستان سعودی سلمان که برای اقدام هماهنگ در حالی که رو فشار برای پایان دادن به یک قیمت نفت جنگ بین ریاض و مسکو که roiled بازارهای انرژی.

این مذاکرات میان انتقاد که G20 آهسته بوده است به آدرس COVID-19 همه گیر را ترک کرده است که بیش از 21000 مرده در سراسر جهان با توجه به داده های رسمی و باعث مالی امواج شوک به بیش از 3 میلیارد نفر در حال قفل شده است.

“ما به شدت متعهد به ارائه یک جبهه متحد در برابر این تهدید مشترک” این رهبران گفت: در یک بیانیه مشترک پس از نشست.

“ما در حال تزریق بیش از $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از هدف سیاست های مالی و اقتصادی اقدامات و تضمین طرح برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی اثرات این بیماری همه گیر.”

به عنوان نگرانی برای کشورهای فقیر و بدون دسترسی به بازارهای سرمایه و یا بهداشت و درمان مناسب امکانات رهبران G20 نیز متعهد به کار با بدن مانند صندوق بین المللی پول برای استقرار یک “قوی” بسته مالی برای حمایت از کشورهای در حال توسعه.

“این مسئولیت ما را برای گسترش یک دست کمک به کشورهای در حال توسعه و (را) حداقل در کشورهای توسعه یافته به آنها را قادر به ساخت ظرفیت و بهبود زیرساخت های خود را برای غلبه بر این بحران و پیامدهای آن” شاه سلمان گفت.

جهان 20 اکثر کشورهای صنعتی در حال تقلا برای دفاع از خود ویروس-موجب ویرانی اقتصاد در میان پیش بینی های آنها خواهد شد به احتمال زیاد شیرجه رفتن به یک رکود است.

چهار شنبه, مارس 25 مالی آژانس رتبه بندی مودی برآورد G20 کلی تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد 0.5% در این سال, با اقتصاد آمریکا کاهش 2.0% و یورو با 2.2%.

‘گم شده در عمل’

در این هفته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و همتای چینی خود شی جینپینگ تحت فشار قرار دادند برای مواقع اضطراری اجلاس G20 برای محدود کردن تاثیر این بیماری همه گیر.

عدم اقدام فوری ایستاده بود در مقابل بحران مالی 2008 و زمانی که این گروه به سرعت چرخش به عمل به بسیج کمک برای آسیب پذیر کشور است.

صحبت از جهانی هماهنگی دارد و در عین حال به طنین تحت مغلوب ساختن پیشی جستن isolationist ریاست جمهوری است.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo در زمان هدف در چین گفت: بالا دیپلمات از گروه سون با او به توافق رسیدند که پکن شد به راه انداختن یک “دروغ” مبارزات انتخاباتی در مورد این بیماری همه گیر.

در G7 مذاکرات, یک روز قبل از نشست G20 Pompeo ادعا پکن مشغول بود در یک کمپین رسانه های اجتماعی است که شامل تئوری های توطئه که ما در پشت این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان.

“اگر رهبران G20 قرار داده می تواند سیاست را کنار گذاشته و رسیدن به یک جمعی G20 توافق کشورهای شانس بهتری برای موفقیت و یا ارائه بیشتر محرک از خود به خود” مارکوس انگلس از راه حل های جهانی ابتکار یک شبکه از فکر می کنم مخازن گفت: Agence France-Presse.

“هماهنگی میان G20 می فرستد یک پیام قوی از وحدت و اعتماد به نفس که هر دو ضروری و مورد نیاز در حال حاضر.”

قیمت نفت خام – چکش با شیوع و تاثیر آن بر تقاضا و همچنین قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه – نیز انتظار می رود در این مرکز بحث.

ریاض چهره فشار از واشنگتن به ردیف پشت در تصمیم خود برای افزایش تولید و ارائه بیشترین کاهش قیمت در دو دهه گذشته در اقدامی تلافی جویانه برای امتناع روسیه برای تشدید عرضه به عنوان ویروس sapped تقاضا است.

در چهارشنبه Pompeo خواست عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به “ظهور به مناسبت” و “اطمینان انرژی جهانی و بازارهای مالی است.”

اما کرملین گفت: “نفت موضوع” شد ،

G20 اعضای ملحق شدند با رهبران دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار, از جمله اسپانیا و اردن و سنگاپور و سوئیس و همچنین سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل متحد و بانک جهانی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im