LOCKDOWN. A young boy sells face masks beside a closed shop during a nationwide lockdown in Lahore, Pakistan, on April 6, 2020. Photo by Arif Ali/AFP

مستند. یک پسر جوان به فروش می رساند ماسک صورت در کنار یک بسته فروشگاه در سراسر کشور مستند در لاهور پاکستان, در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. عکس توسط عارف علی/AFP

عربستان سعودی – با اقتصاد جهانی سقوط به بدترین رکود اقتصادی در یک قرن این گروه از 20 سازمان ملل روز چهارشنبه 15 آوریل اعلام کرد یک سال بدهی وقفه برای جهان فقیرترین ملل به عنوان آنها در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

G20 که به ارمغان می آورد با هم بزرگترین اقتصاد همچنین تصریح کرد: این تعهد برای استقرار “همه در دسترس ابزار سیاست” برای مقابله با سلامت و بحران اقتصادی ناشی از COVID-19.

با بیش از دو میلیون نفر و مرگ و میر نزدیک 130,000 در سراسر جهان بسیاری از کشورهای کمتر توسعه یافته هستند در مواجهه با سنگین ترین بار پس از آنها مجبور به صرف قدرت به مقابله با درمان و اقتصادی و عواقب ناشی از گسترده مستندات خود را به اقتصاد تحمیل شده حاوی ویروس است.

G20 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی تایید شده “یک زمان محدود تعلیق بدهی پرداخت برای فقیرترین کشورها” و در اطلاعیه زیر مجازی خود را در جلسه گفت: “همه دوجانبه رسمی طلبکاران شرکت در این طرح است.”

عربستان وزیر دارایی محمد Jadaan که در حال حاضر ریاست گروه گفت: این به این معنی “کشورهای فقیر لازم نیست به نگرانی در مورد بازپرداخت طی 12 ماه آینده.”

ابتکار عمل را “ارائه شمالی از 20 میلیارد دلار فوری نقدینگی” برای کشورهای فقیر به استفاده از “برای نظام سلامت و حمایت خود را از مردم رو COVID-19” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

G20 مقامات “قرار دادن پول ما که در آن ما است و متعهد به حمایت بیشتر از جهان آن را به عنوان چهره این بیماری همه گیر” او گفت:.

قدرتمند پاسخ

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و بانک جهانی شده بود در تماس با دولت ها به ارائه بدهی به کشورهای بیشترین نیاز و وزرای مالی از گروه هفت اقتصادهای پیشرفته موافقت به انجام این کار در روز شنبه, مارس 14 ارائه G20 که شامل چین و روسیه به نفع.

رهبران صندوق بین المللی پول و بانک جهانی مورد ستایش قرار داد اعلام کرد خواستار آن را “قدرتمند و سریع اقدام ابتکار عمل است که انجام این کار بسیار برای حفاظت از زندگی و معیشت میلیون ها نفر از آسیب پذیر ترین مردم است.”

واشنگتن-بر اساس وام دهندگان را با عجله به رول اضطراری تامین مالی و دریافت درخواست کمک از 100 کشور جهان است.

G20 به نام طلبکاران خصوصی کار از طریق موسسه مالی بین المللی برای شرکت در این طرح که گسترش به جهان 76 فقیرترین کشور جهان است.

صندوق بین المللی پول است به نام بحران اقتصادی “بزرگ مستند” هشدار آن را بریده بریده $9 تریلیون از رشد جهانی به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان قرارداد با 3 درصد در سال جاری شدید ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 ،

این وضعیت می تواند بسیار بدتر اگر همه گیر همچنان به نیمه 2 سال یا resurges.

G20 مقامات همچنین تصریح کرد: تعهد خود را برای استقرار “ابزارهای موجود” برای مقابله با سلامت و بحران اقتصادی ناشی از COVID-19.

“تلاش های ما باید ادامه یابد و تقویت شود” این اطلاعیه گفت.

صندوق بین المللی پول تخمین زده است که 20 دولت در حال حاضر متعهد حدود 7 تریلیون نسبت به مبارزه با ویروس ها و ارائه های اقتصادی طناب نجات به خانواده ها و شرکت ها در تلاش برای آب و بحران است.

اما بیشتر خواهد شد نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد جهانی پس از همه گیر را تصویب کرده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de