دهلی نو: واکنش به سرعت پس از اتحادیه دولت اجازه صادرات داروهای تحت فشار آمریکا Donaldd مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره رهبر راهول گاندی گفت: نجات بخش دارو باید در دسترس ساخته شده به سرخپوستان اول قبل از اینکه صادر شده به کشورهای دیگر است.

“دوستی نیست در مورد اقدامات تلافی جویانه. هند باید به کمک همه ملت در ساعت خود نیاز دارند اما نجات بخش دارو باید در دسترس ساخته شده به سرخپوستان در مقادیر کافی برای اولین بار او گفت:” در توییتر. آن بود که محجبه انتقاد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی برگزار شد از تهدید به نارندرا مودی بود که ما مقابله به مثل اگر دهلی نو اجازه نمی دهد exprot به hydroxychoroquine به ما.

راهول گاندی واکنش پس از وزارت امور خارجی گفت: هند خواهد به صادرات ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به چندین کشور از جمله کسانی که در محله مورد به مورد و بر اساس همگام با تعهد خود را به جامعه بین المللی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیدروکسی کلروکین قدیمی و ارزان مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا.

ماه گذشته هند ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین در میان نمایش که از مواد مخدر استفاده می شود می تواند به عنوان پتانسیل عامل ضد ویروسی برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران درمان COVID-19 بيمار از عفونت است.

هند به درخواست های دریافت شده از چند کشور دیگر از جمله همسایگان سریلانکا و نپال برای عرضه هیدروکسی کلروکین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de