جمعه dawns در اتحادیه اروپا HQ اما کمی نور ریختن در بودجه تقسیم

بروکسل (AP) — خورشید با افزایش بیش از, اتحادیه اروپا, ستاد جمعه پس از یک شب از مذاکرات اما نور کمی ریخته شد چقدر نزدیک بلوک 27 رهبران ممکن است نقل مکان کرد به سمت حل و فصل خود را بست بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) بودجه مشترک برای هفت سال آینده.

در مورد وضعیت بازی به عنوان او به سمت چپ ساختمان در بروکسل در ساعات اندکی نخست وزیر هلند گفت: “من نمی دانم ما باید صبر کنید برای فردا.”

“من رفتن به رختخواب” Rutte گفت: او به عنوان ترک با یک بیوگرافی از شوپن جمع شده در زیر بازوی خود را — یک سرپا نگه داشتن به نشان می دهد که او مانند بسیاری دیگر از رهبران نخواهد بود budging خیلی از موقعیت خود است و انتظار زیادی از زمان پایین در این اجلاس فوق العاده سران اتحادیه اروپا و هزینه های بسته برای 2021-2027.

رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل اجلاس رئیس برگزار شد جلسات فردی با هر یک از 27 رهبران یک شب در حالی که کسانی که در انتظار ملاقات در جفت و گروه های کوچک به عنوان کارشناسان crunched اعداد پشت صحنه.

در گذشته کلمه رهبران تنظیم شد همه با هم ملاقات دوباره در 11 am (1000 GMT). اما مثل خیلی در مورد این ماراتن پول اجلاس هیچ چیز را می توان در سنگ.

آنچه واقعا در خطر است که آیا رهبران آماده برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را هنگامی که آن را می آید به اروپا سیاست جاه طلبی مانند مبارزه با تغییر آب و هوا و توسعه اقتصاد دیجیتال. در همان زمان آنها نمی توانیم به تصور خود به خانه مخاطبان است که آنها در حال پاشش مالیات دهندگان پول نقد در زمانی که رشد اقتصادی محدود است.

تبلیغات

با بریتانیا رفته از صفوف خود رهبران می خواهند ثابت کنند که اروپا هنوز هم می تواند نونهالان به سمت افق های روشن تر اما مبارزه با تروریسم در اروپا را ترک کرده است و آنها را با یک ملاحظه سوراخ بودجه — در حدود 75 میلیارد یورو ($81 میلیارد دلار) بیش از هفت سال است.

در طرح بزرگ از چیزهایی که این یک مقدار زیادی از پول برای جهان بزرگترین بلوک تجاری. حتی اگر یک تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) برای تلفن های موبایل مانند بسیاری آن را در واقع مقدار به حدود 1 درصد از درآمد ناخالص ملی خود را از 27 سازمان ملل ترکیب شده است. بحث این است که بیش از 0.3 درصد است.

میشل آمد به این اجلاس با پیش نویس بودجه در 1.074 ٪ از اتحادیه اروپا ناخالص ملی درآمد. پارلمان اروپا می خواهد بلند پروازانه 1.3% در حالی که اتحادیه اروپا قدرتمند بازوی اجرایی کمیسیون اروپا ترجیح 1.11%.

این فقط در مورد قانع کننده تمایلی کشورهای عضو را از بیخ و بن تا بودجه. مجلس هم باید تصویب توافق نهایی بودجه توافق و برای لحظه ای اتحادیه اروپا و نمایندگان مجلس به دور از مبارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im