TESTING. A medical worker takes a swab sample from an elderly resident who can't go out conveniently to be tested for COVID-19 at her home in Wuhan in China's central Hubei province on May 14, 2020. Photo by STR/AFP

تست. پزشکی کارگر با یک سواب نمونه از سالمندان ساکن که نمی توانید بیرون بروید به راحتی به آزمایش می شود برای COVID-19 در خانه اش در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در مارس 14 سال 2020 است. عکس خ/AFP

ووهان چین – عصبی ساکنان چین همه گیر کانون ووهان صف تا در سراسر شهر به آزمایش می شود برای coronavirus در روز شنبه, مارس 14 بعد از یک کلاستر جدید از موارد موجب جرم غربالگری مبارزات انتخاباتی.

خطوط از لحاظ اجتماعی فاصله مردم شکل گرفته در موقت تست سایت های راه اندازی در زیر چادر در پارکینگ پارک ها و جوامع مسکونی به عنوان آن را بارید در شهر از 11 میلیون نفر است.

“این یک چیز خوب است. این یک راه به مسئول نسبت به دیگران و به خودتان” 40 ساله گفت: Agence France-Presse پس از تکمیل روند.

او در حال حاضر آزمایش شده است 10 روز قبل از اما با توجه به ووهان تاریخ به عنوان منبع ویروس و چین بدترین ضربه شهر از او استقبال کمی بیمه اضافی.

این مرد افزود: “اگر شما این فرصت را به شما نمی دوباره آن را انجام دهد?”

قبلا ناشناخته سرایت پدید آمده در ووهان در اواخر سال گذشته باعث شد دولت چین برای تحمیل یک مستند در این شهر در ژانویه 23, جداسازی صنعتی و حمل و نقل مرکز از سایر نقاط کشور و محدود ساکنان به خانه های خود.

بیش از 3,800 اند از COVID-19 در شهرستان حسابداری برای اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در چین است.

قرنطینه شد تنها به طور کامل برداشته در اوایل ماه آوریل و زندگی به حالت عادی بازگشت.

اما ووهان داده شد تازه تکان خوردن در زمانی که چندین جدید محلی عفونت پدید آمده در آخر هفته گذشته پس از بیش از یک ماه است که در آن هیچ گزارش شده است.

ترس از یک reliving ویروس کابوس مقامات راه اندازی یک درایو برای انجام نوکلئیک اسید تست در شهرستان کل جمعیت.

مردان و زنان و کودکان و افراد مسن ظ جلو به پزشکی کارگران در سر تا پا سفید لباس محافظ و پلاستیک صورت سپر که ثبت اطلاعات شخصی قبل از سرعت سیخ زنی گرد و خاک به پشت گلوی خود را.

در لبه

برخی از باقی مانده مضطرب است.

“من می دانم که این طرح نیاز شهرستان به انجام آزمایش در مقیاس بزرگ به عنوان یک پایه حفاظت. من برنامه ریزی به خودم تست شده” گفت: یک زن که به نام او.

“اما اقدامات ایمنی در داخل واقعا بد است. (مردم) هستند و بیش از حد نزدیک و تست فرد به کار گرفته شود بسیاری از نمونه ها از مردم اما من نمی بینم او دست خود را بشویید.”

چین تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل بوده ولی در لبه اخیرا در مورد یک پتانسیل موج دوم از عفونت به عنوان آن را برداشته مستندات و محدودیت در سراسر کشور است.

علاوه بر این 6 جدید ووهان موارد ویروس خوشه را به نظر می رسد در هفته های اخیر در شمال شرق استان جیلین و هیلونگجیانگ که مرز روسیه است.

با این ویروس گرفتن نگه دارید در دیگر کشورهای چین منع اکثر خارجی ها از ورود به کشور.

با وجود نگرانی های طولانی همه گیر سخت ساکنان ووهان باید انجام بهترین خود را برای از سرگیری زندگی خود را.

ده ها تن از مردم لگد کردن پاشنه خود را به موسیقی محلی در تفرجگاه توسط رودخانه یانگ تسه در چهارشنبه شب, مارس 13 مایکروسافت کردن نگرانی از موج جدید.

ارتباط با پوشیدن ماسک pranced زیر لامپ های خیابانی با مردان منجر به نوبت در نزدیکی یک پل روشن با شخصیت های چینی و گفت: “برو ووهان.”

“من بسیار خوشحال هستم (به رقص در خارج) گفت:” کیو Jumei 53 ساله هتل پیشخدمت.

“جو نبود همان زمانی که من در خانه و به تنهایی. آن را سرگرم کننده نیست,” او اضافه شده است. “این خیلی بهتر است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de