ورشو لهستان (AP) — لهستانی شهردار در روز دوشنبه و شانس این تصمیم توسط یک خواهر شهر در فرانسه به حالت تعلیق در 25 سال رسمی روابط با شهر او را به خاطر آن اعلام شده خود در منطقه “رایگان از همجنسگرایان ایدئولوژی.”

شهردار جنوب شرقی شهر Tuchow, مگدلنا Marszalek سرزنش نادر تصمیم, فرانسوی, جامعه شده بود, خواهرخوانده, Saint-Jean-de-Braye در مبارزات انتخاباتی پیش از انتخابات محلی وجود دارد.

او ابراز تاسف کرد که قطع روابط را قطع خواهد کرد روابط دوستانه میان ساکنان به عنوان Tuchow دیگر قادر به حمایت از بازدیدکننده داشته است توسط مردم از Saint-Jean-de-Braye.

Marszalek گفت: در بسیاری از جامعه خود را شناسایی نمی کند با اعلام تصویب شده در سال گذشته توسط نمایندگان محلی لهستان حاکم محافظه کار قانون و عدالت ،

خواهر شهرداری در مرکز فرانسه به حالت تعلیق روابط در هفته گذشته و در بیانیه ای گفت که “فرانسه متعهد به مبارزه با نقض حقوق بشر بر اساس گرایش جنسی و … ما را قبول نمی کند که این روابط است که متحد ما دو شهرستانها توسط یک خواهری سوگند تواند آلوده. ما در محکوم کردن موضع ما در شهرستان از دو Tuchow.”

Tuchow بود در میان شهرهای دیگر در جنوب شرقی لهستان که تصویب این اعلامیه در ماه مه گفت: آنها می خواستند برای دفاع از خود در برابر “رادیکال … که حمله به آزادی بیان دوران کودکی بی گناهی اقتدار خانواده و مدرسه و آزادی از تجار.”

در این بیانیه آمد و در واکنش به ورشو شهردار Rafal Trzaskowski یک سیاستمدار مخالف اعلام پایتخت حمایتی از جامعه همجنسگرایان و حقوق آن.

لهستان حزب حاکم و اجتماعی دیگر محافظه کاران می گویند که آنها در حال تلاش برای محافظت از کودکان و سنتی خانواده از سردرگم بودن و خراب با رشد جنبش همجنسگرایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net