فرانسوی, خرده فروش, Fnac Darty می شود 500 میلیون یورو وام دولت

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire می گوید این اولین بار است که وام اعطا شده توسط دولت به یک شرکت بزرگ فرانسوی به کوسن coronavirus همه گیر تاثیر

منتشر شده 11:35 PM, مارس 19 سال 2020

به روز شده در 11:35 PM, مارس 19 سال 2020

FNAC DARTY. The retailer's logo on the facade of one of its stores in France. Photo from Shutterstock

FNAC DARTY. خرده فروش آرم در نما از یکی از فروشگاه های آن در فرانسه. عکس از شاتر

فرانسه – الکترونیک غول خرده فروشی Fnac Darty اعلام کرد در پنج شنبه, مارس 19 آن را به حال امن 500 میلیون یورو وام تضمین شده توسط دولت فرانسه “برای تضمین جریان نقدی” و آماده شدن برای بازیابی پس از coronavirus بحران است.

وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت: تضمین $544 میلیون تسهیلات بود که “برای اولین بار است که دولت فرانسه اعطا کرده است به یک شرکت بزرگ فرانسوی” برای کمک به آن را در طول بحران.

به گزارش گروه “بسیار قوی رشد تجارت الکترونیکی در کشورهای در مستند” اما در سه ماهه 1 از درآمد سال سقوط 7.9% در یک گزارش بر اساس 1.49 میلیارد یورو رسید.

با فروشگاه فروش بسته کاهش 30% در ماه مارس در بیانیه ای گفت:.

اما e-commerce دو برابر بیش از نیمه دوم مارس و در اولین روز از ماه آوریل است.

این گروه هشدار داده بود در اواسط ماه مارس آن را نمی خواهد دیدار خود جزئی اهداف رشد و در روز یکشنبه انصراف سود سهام پیشنهادی برای 2019 – در خط با دولت خواسته است.

“با بیش از 20 میلیارد یورو وام داده شده به 150,000 شرکت های استقرار دولت-وام تضمین شده است به یک واقعیت برای شرکت های فرانسوی هر اندازه” Le Maire اضافه شده است.

“دولت-وام تضمین شده توسط یک اهرم عمده برای کمک به آنها در غلبه بر این از لحاظ اقتصادی دوره دشوار و بدون مشکل است.”

Fnac Darty یک سال وام های پشتیبانی شده توسط فرانسوی ها دارای پنج سال تمدید گزینه است. (بخوانید: صندوق بین المللی پول می گوید اقتصاد منطقه یورو سقوط خواهد کرد در سال 2020) – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im