آزادی موقت در تامین کوتاه مدت: COVID-19 و اورژانس قدرت

به عنوان COVID-19 نوار قفسه های فروشگاه توالت رول ضد عفونی کننده دست و ملزومات دیگر مردم در سراسر ایالات متحده نیز در برخورد با محدود لوازم اصلی آمریکا راه زندگی خود را: آزادی.

حدود 80 میلیون آمریکایی که از نوشتن در حال گفت به پناهگاه در محل به عنوان تصاویر از ارتش و نیروهای اجرای قرنطينه گردش در اینترنت در حال رشد در میان تماس برای ارتش ایالات متحده به انجام بیشتر برای مقابله با بحران.

ناگهان همه از یک سوال مانند کسی است که قدرت را به محدود کردن آزادی های آمریکایی چه در قانون اساسی چک که محدود فدرال نظامی قدرت تا چه حد می تواند اضطراری قدرت رفتن در خط مقدم آمریکایی ذهن.

“من فکر نمی کنم بسیاری از مردم وجود دارد که از خواب بیدار شدم یک ماه پیش و فکر کردم “من تعجب می کنم چه قدرت ویرجینیا فرماندار دولت برای quarantining در شهر'” گفت: Charles Stimson متخصص در امنیت ملی و امنیت داخلی و عضو ارشد بنیاد میراث.

“مردم معمولا متمرکز بر خود و شغل خود را در مورد تیم ورزشی مورد علاقه خود را به کودکان و نوجوانان و خانواده خود را و آنها فکر نمی کنم در مورد تخصیص قدرت است که آنها را با توجه به انتخاب رهبران و ذاتی در اسناد دولتی که تحت آن زندگی می کنند,” او گفت: بار عصر.

یک “مثال” او می گوید: مردم بود در پاسخ به تهمت های اخیر با استناد به دفاع تولید عمل می کنند.

برخی از افراد واکنش “جدی برای تلفن های موبایل! وای! او در نهایت آمدن به مصرف این جدی” Stimson گفت. و یا آنها “در آن نگاه مانند آن 3-رهبری گام-کودک—برخی از محرمانه قانون است که او پاره پاره از گنجه.”

در واقع دفاع از تولید عمل استفاده شده توسط هر رئیس جمهور برای یک مجموع از 40 بار پس از آن به تصویب رسید در سال 1950 او گفت:.

این عمل اجازه می دهد تا دولت فدرال به تقاضا در صنعت تولید یک آیتم خاص و ارائه پول به آنها پرداخت.

“رئیس جمهور اوباما از آن استفاده می شود در سال 2014 زمانی که ما نمی باید زره بدن به صورت مردمی در عراق به دلیل تمام گردید.”

دولت و کنگره در برابر کاخ سفید

بر خلاف آن دسته از کشورهای اروپایی که در آن کسانی که سربازان به طور معمول تحت ملی کنترل هر قید در آزادی در ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد شد در سطح دولت و نه دولت فدرال و یا نظامی است.

Epoch Times Photo
مسلح Carabinieri افسر پلیس با پوشیدن یک ماسک صورت گشت های بسته و خالی از میدان سنت پیتر در واتیکان در 19 مارس سال 2020 در طول مستند درون coronavirus بیماری همه گیر. (Filippo مونتفورت/خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان مثال اگر چه دهها هزار نفر از تیم های ملی, به احتمال زیاد خواهد مستقر کسانی که Guardsmen به احتمال زیاد جواب خود را فرمانده کل قوا در دولت و کنگره نیست, دفتر بیضی. و اگر آنها نمی آیند تحت ریاست جمهوری فرمان قدرت خود را محدود خواهد شد تا حدودی.

“یکی از نشانه های ایالات متحده است که این فدراسیون بنابراین قدرت تقسیم شده بین دولت مرکزی و دولت های ایالتی می گوید:” پروفسور رابرت Natelson یک کارشناس در قانون اساسی و قانون اساسی مطالعات مرکز.

“دولت فدرال هیچ ژنرال نیروی پلیس در خارج از سرزمین های فدرال فدرال و محدوده هایی مانند سی گفت:” بار عصر. “به این دلیل است که مهم است این است که نیروی پلیس به طور کلی شامل قدرت برای پاسخ به شرایط اضطراری مانند قرنطينه سفر, محدودیت, محدودیت های کسب و کار با مستندات.”

مردم چشم پوشی از قدرت و مسئولیت وجود دارد که در سطح دولت می گوید: Stimson.

“چرا که ما بیش از حد سیاسی ما تمایل به فکر می کنم که عمو سام دولت فدرال در حال رفتن به یک برای حل همه این مشکلات که در واقع که آن قانون اساسی وظیفه,” او گفت:.

پروفسور لارنس Gostin که هدایت اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون ساخته شده مشابه نقطه صحبت کردن با C-SPAN.

“ما اغلب فکر می کنم رئیس جمهور همه قدرتمند است و درست است که با بین المللی ممنوعیت سفر او فوق العاده گسترده ای در قدرت” او گفت:. “اما در داخل کشور آن را به کشورهای شهرستانها و محلات که اصلی آنچه ما تماس بگیرید ‘پلیس’ قدرت است.”

هر ایالت قانون اساسی متفاوت است. اما به طور کلی با توجه به Stimson که فرمانداران باید قدرت به صدور دستور اجرایی و به منظور جداسازی برخی افراد و گروه های که در معرض خطر هستند و یا در مجموع قرنطینه در بخشی از دولت و یا کل دولت است.

“آنچه را که آنها انجام داده ایم در کالیفرنیا است که تقریبا به عنوان سفت و سخت به عنوان شما می توانید او گفت:” در اشاره به این پناهگاه در خانه سفارش دهید.

گام بعدی فوق که می گوید: چارلز است و دولت شده است. “مرحله بالا است که به تماس در حالت گارد به اجرای آن قرنطینه سفارشات که ما امید به خدا آن را دریافت نمی کند به”

قدرت Comitatus عمل

تصویر از نظامی و پلیس در خیابان ها به عنوان کشورهای اروپایی در تلاش برای شامل CCP ویروس معمولا به عنوان رمان coronavirus مطرح شبح رزمی قانون است.

“من تصور که اتفاق می افتد می گوید:” Stimson نشان می دهد که آن را dystopian کابوس با میلیون ها نفر از مردم اقدام در “انواع وحشتناک راه” برای رئیس جمهور به تلاش برای تصویب آن است.

“حکومت نظامی یک اصطلاح است که واقعا به خوبی درک” او می گوید. “حکومت نظامی است که به ندرت اگر تا کنون استناد كرد. آن نشده است استناد در دوران مدرن در ایالات متحده است.”

“این اجازه می دهد تا هر دولت و فرماندار یا رئیس جمهور برای درمان کسی که در تخلف از دستور خود را به عنوان اگر آنها در ارتش به عنوان اگر آنها در نقض نظم نظامی و به دادگاه مارشال او را.”

Natelson می گوید که حکومت نظامی می تواند نتیجه از مصوبات در یک ایالت و یا فدرال قوه مقننه و یا از یک بیانیه توسط رئیس جمهور و یا فرماندار در یک “واقعی میدان جنگ.”

“بدیهی است که ما هیچ خصومت در ایالات متحده,” او گفت:. “من فکر می کنم آن خواهد بود بسیار دشوار است قطعا به چالش برای یک رئیس جمهور و یا فرماندار به اعلام حکومت نظامی در شرایطی که قانون اجازه آن را.”

“حتی اگر قانون در سطح فدرال وجود دارد مقررات در قانون اساسی که بررسی توانایی حتی کنگره به اعلام حکومت نظامی است.”

Stimson گفت که او فکر می کند که “بسیاری از قانون اساسی محققان می گویند [رئیس جمهور] می تواند آن را انجام دهد بدون قانون.”

“رئیس جمهور البته بهتر خواهد بود خدمت کرده است اگر او می تواند به کنگره و گرفتن یک اساسنامه است که اجازه داده او را به اعلام حکومت نظامی,” او اضافه شده است.

قدرت نظامی نیز نگه داشته و در بررسی پس Comitatus عمل می کنند که منع آن را از درگیر شدن در اجرای قانون است.

اما می توان آن را در راه های دیگر مانند تدارکات و مهندسی.

“نیروهای نظامی ایالات متحده می تواند برای استفاده داخلی در شرایط اضطراری و دیده اند چنین استفاده در طول تاریخ ایالات متحده” نوشت: علامت Cancian یک مشاور ارشد در مرکز بین المللی مطالعات استراتژیک در یک جلسه.

مثالها عبارتند از: مبارزه با, کالیفرنیا, آتش سوزی جنگل ها و ارائه امداد رسانی پس از طوفان کاترینا و سندی.

“قیام عمل 1807 می کند اجازه می دهد فدرال آمريکا مورد استفاده قرار گیرد برای سرکوب داخلی بی قانونی قیام و شورش” نوشته Cancian و اضافه کرد که آنها استفاده شده است در موقعیت های نادری مانند طول لا شورش در سال 1992.

“اقتدار که عمدا باریک و نمی خواهد به نظر می رسد اجازه می دهد فدرال آمريکا مورد استفاده قرار گیرد در یک وضعیت انسانی مانند سرکوب یک بیماری همه گیر” او نوشت. “وکلا می تواند کاملا تخیلی در پیدا کردن راه هایی برای کشش قانونی متن است.”

گارد ملی: یک اسم بی مسمی

اگر چه گارد ملی است که سازمان در سراسر کشور توسط پنتاگون و نیروی نظامی این توابع به صورت جداگانه از بقیه نظامی.

Epoch Times Photo
کلرادو گارد ملی پرسنل پزشکی انجام coronavirus آزمون رانندگان در یک درایو-از طریق تست سایت در خارج از دنور سالن بزرگ در دنور در 14 مارس سال 2020 است. (David Zalubowski/عکس از آسوشیتدپرس)

استفاده از “ملی” در نام است و همچنین به طور بالقوه گمراه کننده است چرا که گارد ملی است که توسط قانون اساسی به طور پیش فرض تحت فرماندهی فردی متحده—به عنوان وارث به سازمان دولت و شبه نظامیان.

“این یک نیروی نظامی گفت:” Stimson. “ایالت مریلند است مریلند گارد ملی ایالت ویرجینیا ویرجینیا گارد ملی. کسانی که در حال پاره وقت reservist افسران. کسانی که ذخیره مته یک آخر هفته و یک ماه و یک آخر هفته در سال است.”

“فرماندار به عنوان فرمانده کل قوا از دولت اقتدار خود را تحت قانون اساسی به تماس بگیرید تا گارد ملی برای مقابله با آتش سوزی, سیل, طوفان است.”

گارد ملی نیز می تواند به ارمغان آورد فدرال تحت کنترل در صورتی که رئیس جمهور را انتخاب می کند.

Epoch Times Photo
اعضای فلوریدا گارد ملی کمک در coronavirus تست سایت آنها راه اندازی در C. B. Smith پارک در پمبروک پاینز فلوریدا. گارد ملی پزشکان همراه با پرسنل بهداشت و درمان با یادبود سیستم بهداشت و درمان خواهد بود اداره آزمون که شامل swabbing بیمار گلو و بینی و تست برای COVID-19. (جو Raedle/گتی ایماژ)

بر خلاف بقیه نظامی گارد ملی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای قانون زمانی که دولت تحت فرمان یک امتیاز است که می تواند از دست داده و تحت ریاست جمهوری کنترل با توجه به قدرت Comitatus عمل می کنند.

اگر این وضعیت در مورد CCP شیوع ویروس در حالت بدتر به اندازه کافی دور است که مردم حاضر به اطاعت و حتی پلیس و سپس گارد نامیده می شود می تواند به کنترل این وضعیت می گوید: Stimson.

“آنها مخازن,” او گفت:. “آنها اسلحه آنها Humvees آنها اسلحه و ماشین آلات—آنها سلاح جنگ است. آنها می توانند با استفاده از توپ آب.”

اما متحده به طور کلی تمایلی به استفاده از گارد ملی برای اجرای قانون می گوید Cancian چون “سربازان بد افسران پلیس.”

“سربازان به شدت مسلح و آموزش داده می شود توجه مردم را به عنوان” تهدید.’ افسران پلیس در حال به آرامی مسلح و آموزش دیده برای محافظت از شهروندان.”

بهداشت عمومی و خدمات عمل می کنند

دولت فدرال می تواند با استفاده از خدمات بهداشت عمومی عمل به قرنطینه همه مردم از یک کشور خاص و یا کشورهای نوشت: Stimson در اخیر وال استریت ژورنال op-ed. “اما تلاش برای انجام این کار قطعا نتیجه در دادخواهی” او اشاره کرد. “کنگره باید به سرعت تصویب یک قانون است که تأیید فدرال قدرت برای تحمیل یک ژنرال قرنطینه در صورت لزوم.”

بهداشت عمومی و خدمات عمل می کنند را قادر می سازد جراح عمومی با تصویب وزیر بهداشت و خدمات انسانی “به ایجاد و اجرای چنین قوانین و مقررات به عنوان … لازم برای جلوگیری از معرفی و انتقال و یا گسترش بیماری های مسری.”

COVID-19 ذکر شده بود برای این منظور در ماه ژانویه است.

مجبور واکسیناسیون?

یکی دیگر از پتانسیل clash of liberty و حفاظت بافندگی در دور افق: امکان واکسن و مجبور واکسیناسیون.

Stimson اشاره به حکم دادگاه عالی در سال 1905 که حکم داد که اجباری واکسن در ماساچوست بود که در قانون اساسی.

“این باعث می شود کاملا روشن است که فرمانداران باید قدرت فوق العاده ای در طول فوق العاده بهداشتی در زمان بحران گفت:” Stimson.

اگر کسی سوال در قدرت از یک دولت به اجرای یک COVID-19 واکسن Stimson می گوید: “پاسخ برای رفتن به, ‘رابطه جنسی خشن, شخص, چوب بازوی خود را.’ و اگر شما نمی خواهید آنها را بند می کردن و واکسیناسیون شما را در مقابل شما خواهد شد. هر طرح دعوی در دادگاه به چالش که در حال رفتن به از دست دادن.”

در سخنان برای سال 1905 قضاوت و عدالت جان مارشال هارلن گفت: “جامعه حق دارد برای محافظت از خود در برابر یک بیماری همه گیر.” اعضای آن “ممکن است در زمان تحت فشار از خطرات در معرض چنین خویشتن داری به اجرا درآمد معقول و مقررات به عنوان امنیت عمومی ممکن است تقاضا است.”

‘قانون اساسی است و نه یک پیمان خودکشی’

در حال حاضر شاید تعداد کمی از مردم به فکر به چالش کشیدن محدودیت نوسانی در حال حاضر به بازی در سراسر ایالات متحده است.

“این امکان وجود دارد اگر این می رود در حالی که وجود خواهد داشت دادخواهی در این سوال که آیا آزادی مذهبی است که اختلال به عنوان یک نتیجه از اورژانس مقررات می گوید:” Natelson.

او با اشاره به سفارشات در برخی از ایالت ها که باید گفت مردم نباید در گروه جمع آوری بیش از 10 به طور موثر جلوگیری از برخی از افراد از انجام خود را مذهبی شهدای.

دولت قدرت محدود این لایحه از حقوق او می گوید که به ارمغان می آورد تا برخی دیگر از عدم قطعیت. دولت اضطراری اساسنامه نیز گاهی اوقات “به سادگی مشخص نیست,” او می گوید.

دادگاه به چالش اضطراری اعمال آنها مشکل تر است به دلیل فشار زمان. Natelson می گوید که به طور موقت دستور داده می شود برای جلوگیری از اقدامات. “به طور سنتی با این حال دادگاه آهسته بوده است به عمل در اورژانس,” او می گوید.

آمریکایی ها باید مراقب باشند تا اطمینان حاصل شود که “دولت نه خیلی زیاد و نه خیلی کم” او می گوید.

“آن شده است گفت:” قانون اساسی ادامه می دهد حتی در شرایط اضطراری.’ اما همچنین گفته شده است توسط دیوان عالی کشور که ” قانون اساسی است نه یک خودکشی کرد.'”

“آمریکایی ها باید اطمینان حاصل شود که آنها نشوید و می گویند,” هی, هر آنچه دولت اعلام کرد خوب است.’ و در مقابل آنها نباید در این موقعیت است که دولت نباید هر چیزی را—که همه آن را نقض آزادی ما.”

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de