رایگان CCP ویروس تست برای همه ساکنان کلرادو, حتی کسانی که با هیچ علائم: فرماندار

همه ساکنان کلرادو می توانید آزمایش برای CCP ویروس حتی اگر آنها علائم دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس روز دوشنبه گفت:.

“ما در حال حاضر به اندازه کافی تست که اگر شما علائم شما می توانید آزمایش: مناسب در نزدیکی شما, رایگان,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ما در حال حاضر تست در کلرادو هر کسی که بدون علامت است که می خواهد برای دریافت تست شده است. آن را رایگان و بدون خارج-از-جیب آیا شما بیمه یا نمی,” او اضافه شده بعد.

ساکنان با علائم شبه آنفولانزا هستند به ویژه تشویق به آزمایش. مقامات وزارت امور خارجه گفت: تعداد آنفولانزا موارد را در میان سخت اجتماعی فاصله اقدامات ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که افراد با علائمی مانند تب و سرفه و یا سردرد را COVID-19 بیماری ناشی از CCP (چینی حزب کمونیست) است.virus.

با توجه به COVID-19 وب سایت برای کلرادو دولت و مردم نیست و باید تست کنید اگر آنها علائم.

Epoch Times Photo
کلرادو فرماندار Jared پلیس, مرکز, مذاکرات با رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک جلسه در کابینه در کاخ سفید در واشنگتن در روز 13 مه سال 2020 است. (داگ میلز/استخر/گتی ایماژ)

“اگر شما فکر می کنم شما شده اند در معرض محدود کردن تماس خود را با افراد دیگر. اگر شما کار در یک مرکز مراقبت از کار در یک مرکز با شیوع و یا شما شده اند در تماس نزدیک با کسی که تشخیص داده شده است با COVID-19 آن ممکن است بهتر است برای دریافت یک آزمون حتی اگر شما لازم نیست که علائم” وب سایت متحده است.

مردم می توانند با استفاده از یک نقشه سایت برای پیدا کردن یک محل تست در نزدیکی آنها. وجود 32 در سراسر کشور.

تست بخش مهمی از پیشرفت در برابر ویروس, پلیس گفت:. هزاران نفر از آزمایشات در حال انجام روزانه در غرب دولت که نزدیک به 22,000 موارد تایید شده از بیش از 126,000 مردم آزمایش به عنوان از آوریل 17.

مقامات ثبت بیش از 3,800 بستری شدن در بیمارستان به دلیل ویروس جدید و 878 مرگ و میر به علت COVID-19.

تعدادی از مناطق را انجام رایگان تست از جمله لس آنجلس و برخی از بخش هایی از غرب ویرجینیا و سایت های مختلف در Milwaukee, Wisconsin.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de