فرانسه هشدار از 8 درصد افت تولید ناخالص داخلی در سال 2020 پس از مستند فرمت

PARIS SCENE. A woman wearing a face mask looks through the windows of the La Chapelle metro station in Paris, France, as she waits on the platform on March 27, 2020. Photo by Joel Saget/AFP

پاریس صحنه. یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت به نظر می رسد از طریق پنجره ها از La Chapelle ایستگاه مترو در پاریس, فرانسه به عنوان او منتظر بر روی پلت فرم در مارس 27, 2020. Photo by Joel Saget/AFP

پاریس – فرانسه انتظار می رود که اقتصاد به کوچک توسط یک بدتر از حد انتظار 8 ٪ در این سال پس از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی تمدید coronavirus مستند تا مارس 11, هر چند مقامات هشدار داد در روز شنبه, مارس 14 که هر بلند کردن اجسام از اقامت در خانه سفارشات خواهد بود تدریجی در بهترین حالت.

وزیر دارایی Bruno Le Maire قبلا هدفمند 6 درصد محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش اما بود که بر اساس یک مستند است که به طول انجامید فقط یک ماه به جای دو ماه دوره اعلام شده توسط پاکسازی در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در شب دوشنبه, مارس 13.

Le Maire گفت: BFM تلویزیون است که با توجه به نامشخص چشم انداز اقتصاد در سراسر جهان حداقل در ایالات متحده و آسیا “این پیش بینی باید در نظر گرفته شود با احتیاط.”

عظیم تلاش های امدادی برای میله, رستوران ها, هتل ها, مغازه ها و دیگر کسب و کار بسته شده در طول این مستند را فشار فرانسه کسری بودجه تا 9 ٪ از تولید ناخالص داخلی در این سال بودجه وزیر جرالد Darmanin گفت به طور جداگانه در مصاحبه با فرانس اطلاعات رادیو.

“هر روز و هر هفته از سلول…بدتر شدن است در امور مالی عمومی ما,” او گفت:, و اضافه کرد که فرانسه را بدهی شمع خواهد اوج به 115% از تولید ناخالص داخلی کمتر از 100% در سال گذشته است.

هر دو پیش بینی به خوبی بالاتر از محدوده تعیین شده توسط اتحادیه اروپا در ثبات و رشد پیمان که خواستار کسری به پوش می شود در 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی و بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی بیش از 60 ٪ است.

اما مقامات اتحادیه اروپا در حال حاضر نشانه های قوانین معلق خواهد شد به عنوان دولت, تقلا برای مهار اقتصادی خرید اینترنتی و جلوگیری از جرم ورشکستگی و اخراج.

Le Maire گفت: دولت برای کمک به شرکت های کوچک در خطر رفتن زیر پس از از دست دادن حداقل 50 درصد از درآمد خود را می تواند مطرح شود تا آنجا که 5000 یورو ($5,470) از 1500 € قبلا.

مقدار کل این صندوق همبستگی خواهد در حال حاضر رسیدن به 7 میلیارد یورو, او گفت:, و برخی از 900,000 کسب و کار در حال حاضر اعمال می شود برای کمک.

‘هنوز هم باید برای مبارزه با این’

پاکسازی همچنین هشدار داد که کاهش این مستند در محل پس از مارس 17 را در ادامه از کاهش COVID-19 نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان به خصوص تعداد افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه.

فرانسه گزارش داد 574 جدید روزانه مرگ و میر در دوشنبه آوردن مجموع نزدیک به 15,000 اما تعداد زیادی از مردم در شرایط جدی کاهش یافت و برای پنجمین روز متوالی با 24 کمتر مردم است.

اما حتی پس از مارس 11, مقامات می گویند بسیاری از سلول قوانین را در محل باقی می ماند با بسیاری از کافه ها و رستوران ها و سینما هنوز هم بسته شده و حتی اگر برخی از مدارس و مغازه ها مجاز به بازگشایی شده است.

“مارس 11 است که تاریخ ما را به پیروزی با احترام به سلول قوانین” وزیر کشور کریستف Castaner گفت: France Inter رادیو.

“شما نمی توانید فکر می کنم که در مارس 12 ما می گویند آن را ممکن است ما می تواند انجام آنچه ما می خواهیم.’ ما هنوز هم برای مبارزه با این” او گفت:.

او همچنین توصیه می شود در برابر برنامه ریزی هر تعطیلات تابستان در خارج از اروپا پس از پاکسازی گفت: مرزهای غیر اروپایی سازمان ملل باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer در عین حال گفت: والدین نباید تصور کنید که کلاس سر گرفته خواهد شد به طور معمول اگر مستند محدودیت ها کاسته.

“همه مدارس در حال رفتن به در مارس 11,” او گفت: فرانسه 2 تلویزیون اشاره کرد که هدف این است که برای اطمینان از کودکان در معرض خطر ترک تحصیل و کسانی که در خانواده های کم درآمد با دسترسی محدود به والدین کمک کند و یا دسترسی به اینترنت خواهد بود در میان برای اولین بار پشت میز خود را در.

“در ماه مه و ژوئن چیزهایی که نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی” او گفت:, و اضافه کرد که دانش آموزان ممکن است در فاصله دورتر از هم جدا از یکدیگر در کلاس و مدرسه می تواند کوتاه.

Blanquer افزود که مقامات تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت اگر ماسک صورت در دسترس خواهد بود به معلمان و دانش آموزان هر چند آن را “بسیار محتمل است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de