فرانسه خواستار بدهی یخ برای کشورهای فقیر برخورد با همه گیر

LONG LINES. Customers stand in a queue outside Makro in Pretoria East, South Africa, on March 24, 2020. Photo by Phill Magakoe/AFP

صف های طولانی. مشتریان ایستادن در یک صف خارج Makro در پرتوریا شرق آفریقای جنوبی در مارس 24 سال 2020 است. عکس Phill Magakoe/AFP

پاریس – وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire در روز پنج شنبه, آوریل 2 نام برای یک $500 میلیارد قفسه سینه جنگ و بدهی مهلت قانونی برای کشورهای در حال توسعه به ویژه در آفریقا برای کمک به آنها در مقابله با کروناویروس بحران است.

جهان در فقیرترین قاره است به مراتب پشت سر سایر مناطق در شرایط تایید موارد و مرگ و میر است اما عفونت به سرعت در حال افزایش در میان فقر و اغلب threadbare مراقبت های بهداشتی.

“ما باید مسئولیت اجتناب از یک درام در کشورهای در حال توسعه به ویژه در آفریقا” Le Maire گفت: روز پس از اصرار G20 گروه از کشورهای غنی به گام برای کمک به کشورهای فقیر برخورد با این بیماری همه گیر.

“ما از یک مهلت قانونی در ماه های آینده در بدهی از فقیرترین کشورهای” او به خبرنگاران گفت: در پاریس.

Le Maire همچنین گفت: فرانسه خواست افزایش حقوق نقشه کشی ویژه (SDRs) ارز از صندوق بین المللی پول به بیش از 500 میلیارد دلار (460 میلیارد یورو) را به عنوان به خوبی به عنوان “سریع خط اعتباری جدید برای تکمیل تعویض خطوط بین بانک های مرکزی برای حمایت از کشورهایی که بیشترین نیاز.”

تعویض خطوط موقت متقابل ارز ترتیبات بین بانک های مرکزی در درجه اول با هدف حفظ نقدینگی در ارز موجود به خصوص برای کشورهایی که بدهی در دلار است.

در مارس 25, صندوق بین المللی پول و بانک جهانی خواست با توقف در بازپرداخت بدهی “برای ارائه جهانی حس برای کمک به کشورهای در حال توسعه به عنوان به خوبی به عنوان یک سیگنال قوی به بازارهای مالی است.”

تقریبا 6,500 موارد coronavirus ثبت شده در سراسر آفریقا 238 از آنها منجر به مرگ با توجه به Agence France-Presse, تلفن.

آفریقای جنوبی است که بدترین آمار کشور در این قاره با بیش از 1,400 موارد از جمله 5 مرگ و میر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im