فرانسه خواستار شرکت به پرداخت سود سهام

‘ما نیز نمی خواهد تحمل شرکت با خرید سهام…. به اشتراک گذاری buybacks سازگار نیست با پشتیبانی از خزانه دولت’ می گوید: وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire

منتشر شده 11:25 PM, مارس 30 سال 2020

به روز شده در 11:25 PM, مارس 30 سال 2020

CORONAVIRUS. Tourists wearing face masks walk in Paris on February 28, 2020. File photo by Stephane de Sakutin/AFP

CORONAVIRUS. گردشگران با پوشیدن ماسک صورت پیاده روی در پاریس در فوریه 28 سال 2020 است. فایل عکس توسط استفان د Sakutin/AFP

پاریس – فرانسه شدت در دوشنبه 30 مارس آن خواستار شرکت با استفاده از کمک های دولت به نگه داشتن شناور در طول coronavirus بحران به پرداخت سود سهام به سهامداران این سال است.

“من در تمام شرکت های که در حال قرار دادن کارکنان در بخشی از بیکاری است که خود را حقوق و دستمزد توسط دولت پرداخت می شود به نشان می دهد بیشترین خویشتن داری ممکن است از نظر پرداخت سود سهام” وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت: در BFMTV.

“حتی بهتر به عنوان مثال مجموعه و پرداخت سود سهام,” او اضافه شده است.

“ما همچنین نمی خواهد تحمل شرکت با خرید سهام…. به اشتراک گذاری buybacks سازگار نیست با پشتیبانی از خزانه دولت گفت:” Le Maire.

شرکت هایی که سود معمولا بازگشت بخشی از آن به سهامداران خود را در قالب سود سهام.

یک شرکت خرید سهام آن است که دیگر راه بازگشت سود به سهامداران است.

Le Maire در حال حاضر گفت: آخرین جمعه, مارس 27 شرکت که یک دولت مورد حمایت وام و یا تاخیر در پرداخت مالیات برای کمک به آنها برای زنده ماندن coronavirus بحران خواهد بود منع از پرداخت سود سهام سال جاری است.

بخشی از بیکاری است به دنبال یکی دیگر از مکانیسم مهم برای حمایت از شرکت های که در اثر این دولت خواهد پرداخت 70 ٪ از حقوق و دستمزد برای ساعت است که کارکنان furloughed.

شرکت فرانسوی در حال حاضر خواسته به جای 2.2 میلیون نفر از کارگران موقت ترک با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در این آخر هفته. (بخوانید: کروناویروس یک ‘فاجعه’ به پاریس صنعت گردشگری)

تعدادی از شرکت فرانسوی, شرکت های تولید کننده هواپیما ایرباس و سوپر مارکت های زنجیره ای Auchan در حال حاضر گفت که نمی خواهد پرداخت سود سهام سال جاری است.

در علاوه بر این به اجبار شرکت های مهم اقتصادی انگیزه ای برای پرداخت سود سهام – این اجازه می دهد تا آنها را به نگه داشتن بر روی پول نقد در مورد تامین مالی دشوار می شود یا گران قیمت به دست آوردن. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im