فرانسه به گسترش مستند به عنوان ویروس مرگ و میر افزایش می یابد در اروپا و آمریکا

WAITING. A woman sits on the stairs of the Sacre Coeur Basilica in the touristic district of Montmartre in Paris on March 31, 2020 on the 15th day of a strict lockdown in France. File photo by Philippe Lopez/AFP

در انتظار. یک زن نشسته بر روی پله ها از Sacre Coeur کلیسای در منطقه توریستی از Montmartre در پاریس در مارس 31, 2020 در 15 روز سخت مستند در فرانسه. فایل عکس از فیلیپ لوپز/AFP

پاریس – فرانسه گفت: پنج شنبه, مارس 8, آن را گسترش مستند با هدف کاهش گسترش coronavirus به عنوان تلفات افزایش یافت و در سراسر اروپا و آمریکا – هر چند واشنگتن گفت: آن را دیدم “برق امید” در افق.

دولت در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به تعادل عمومی ایمنی در برابر ویرانگر اقتصادی تاثیر stay-at-home سفارشات که باید پاک میلیون ها شغل در عرض چند هفته.

بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند در این ویروس بحران کرده که اقتصاد جهانی فزاینده و مجبور میلیاردها نفر از مردم به در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است.

به عنوان رکود اقتصادی شروع به نیش می زنند کارشناسان بهداشت و درمان تاکید کرد که هر گونه زودرس شل شدن محدودیت می تواند سرعت بخشیدن به گسترش سرایت است که در حال حاضر نفوذ تقریبا هر کشور است.

در فرانسه یکی از سخت ترین آمار سازمان ملل در اروپا با بیش از 10 ، 000 مرگ و میر رئیس امانوئل پاکسازی خواهد شد آدرس کشور هفته آینده برای توضیح این مسیر رو به جلو است.

حبس منظور صادر شده در مارس 17 “تمدید خواهد شد” فراتر از زمان مهلت 15 آوریل یک مقام رسمی نزدیک به پاکسازی گفت: Agence France-Presse. (بخوانید: فرانسه عنوان بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم – وزیر)

ایتالیا و اسپانیا هنوز هم ضبط صدها نفر از مرگ یک روز و وضعیت نیز رو به وخامت در انگلیس دیدم که یک رکورد 938 تلفات چهارشنبه به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون صرف 3 روز در بخش مراقبت های ویژه.

55 ساله رهبر بیماری “بهبود” و او در “ارواح خوب” مقامات مطمئن ،

در نیویورک, کانون ما شیوع دولت فرماندار با اشاره به new single-بعد بالا برای ویروس مرگ و میر در 779 اما ارائه یک دیدگاه خوش بینانه برای سال آمده است.

“ما در حال مسطح منحنی” اندرو کومو به خبرنگاران گفت: او به عنوان ذکر شده کاهش میزان بستری شدن به علت اقامت در خانه سفارشات.

که خوش بینی به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس که هر دو گفت: این اطلاعات به نظر می رسید نشان می دهد به نوبه خود برای بهتر.

“ما امیدوارم سمت کشش نهایی نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

پنس chimed در: “ما در حال شروع به دیدن برق امید.”

در شهر ووهان که در آن رمان کروناویروس اولین ظهور در ماه دسامبر وجود دارد دلیلی برای جشن به عنوان یک ممنوعیت سفر عازم ناحیه دور دست برداشته شد.

مالت در ضمن پیوست صفوف کسانی که در عزاداری ضبط آن مرگ است.

تجارت جهانی به شاقول

رئیس سازمان تجارت جهانی روبرتو Azevedo صادر وخیم هشدار گفت: اقتصادی خرید اینترنتی از بهداشت و درمان اضطراری می تواند “عمیق ترین رکود اقتصادی و یا رکود از طول عمر ما”.

آلمان و فرانسه اتحادیه اروپا را در دو تا از بزرگترین اقتصادهای در حال نیروبخش برای دردناک رسید.

تولید ناخالص داخلی در صادرات نیروگاه آلمان انتظار می رود که به کوچک شدن نزدیک به 10 درصد در سه ماهه دوم کشور پیشرو موسسات تحقیقاتی گفت.

فرانسه در ضمن در حال حاضر در ویژگی های رکود اقتصادی بانک مرکزی فرانسه گفت. آن سه ماهه اول عملکرد بود و بدترین حالت آن از سال 1945.

اما مقامات در آمریکا فدرال رزرو گفت: گسترده سازندگان: کسب و کار باید تاثیر ماندگار است که دیده می شد در پی بحران مالی جهانی در سال 2008.

به عنوان برخی از کشورهای اروپایی وزن, کاهش, مستند اقدامات اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی به سر به صورت جدی سازمان بهداشت جهانی خواست در برابر آن.

“در حال حاضر زمان برای استراحت اقدامات” گفت که اروپا مدیر هانس Kluge.

“این است که زمان برای یک بار دیگر دو و سه ما تلاش جمعی برای رانندگی نسبت به سرکوب با پشتیبانی کل جامعه است.”

مرحله از غم و اندوه

در سراسر جهان پزشکی, کارکنان تحمل سنگین جسمی و روحی تلفات آنها به عنوان کار سرشار در بخش های مراقبت ويژه و موقت بیمارستان بنا در استادیوم ورزشی در کشتی ها و حتی در نیویورک کلیسای جامع.

در اسپانیا یکی دیگر از 757 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, آوردن تلفات تا برای دومین روز پس از چند روز کاهش است.

آنتونیو آلوارز, a 33-year-old پرستار در بارسلونا بیمارستان توصیف تجربه خود را به عنوان شبیه به سوگ.

“من تا به حال من مراحل خشم و انکار – شما را از طریق همه آنها را,” او گفت: Agence France-Presse. “در حال حاضر ما هنوز هم کمی ضعف اما از آن بهتر است. کمتر از بیماران در حال مرگ هستند.”

در ایتالیا پلیس شروع به سفت مستند کنترل به عنوان کابین تب و کاهش مرگ و میر وسوسه ساکنان در افزايش تعداد.

در ضمن یهودیان در سراسر جهان مشخص شروع از عید فصح بدون خانواده بزرگ تجمعات به طور سازمان یافته برای seder غذا با برخی تبدیل به سیستم عامل های مجازی.

“عید فصح جشن با دوستان و خانواده” Yigel Niasoff و 45 و گفته از او بالکن در نیویورک تاج ارتفاعات محله.

“در حال حاضر با این بیماری همه گیر آن را بسیار غم انگیز ،

تلاش های نجات

دولت ها در سراسر جهان در حال نورد از سرسام آور محرک اقدامات برای سهولت اقتصادی درد.

در واشنگتن دموکرات خواستار اضافی 500 میلیارد دلار برای مبارزه با بحران دو برابر درخواست دولت برای کمک به کسب و کارهای کوچک و imperilling سریع تصویب کمک های اضطراری نمایندگان مجلس به دنبال این هفته است.

منطقه یورو نیز فرو رفته در مجادله بیش از یک طرح کمک مالی برای آن سخت-آمار اعضای که در بالا آمده است از اقدامات تصویب شده توسط فرد و دولت است. مذاکرات پنج شنبه.

بازار خود را ادامه داد فرار جنبش با بسته شدن شاخص داوجونز تا 3.4 درصد در نیویورک پس از سهام اروپا شک و تردید عمل.

برای کسانی که شغل خود را از دست در طول بحران و بقا است که در حال حاضر یک مبارزه است.

“با coronavirus من خفه کننده” 55 ساله گابریل رودریگز به خبرگزاری فرانسه گفت در میامی جایی که او صرف 5 دقیقه در خط برای درخواست مزایای بیکاری.

“من باید به پرداخت هزینه برای ماشین من مجبور به پرداخت قبض تلفن – چگونه من می خواهم به پرداخت آن است ؟ و اجاره بیش از حد!” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im