فرانسه و اسپانیا و سهولت coronavirus مستندات اما انگلستان با احتیاط

BIKING. People exercise along an esplanade in Barcelona, early on May 2, 2020. Photo by Pau Barrena/AFP

دوچرخه سواری. مردم ورزش در امتداد گردشگاه در بارسلونا در اوایل آوریل 2 سال 2020 است. عکس پو Barrena/AFP

فرانسه – میلیون ها نفر از مردم در فرانسه و اسپانیا شد تا برای در آغوش آرامش stay-در-خانه قوانین در دوشنبه, مه 11 اما بریتانیا تمدید آن مستند به عنوان کشور طرح راه خود را به طور آزمایشی از طریق coronavirus بحران است.

ترس از موج دوم این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 280,000 مردم در سراسر جهان و غرق اقتصاد جهانی stalked بسیاری از اروپا و جهان است.

با میلیون ها نفر از اقتصاد و کار flatlining – از جمله در ایالات متحده, که در آن 20 میلیون نفر شغل خود را از دست در مه – دولت ها از جان گذشته برای بازگشایی, اما بسیاری از آنها انتخاب یک رویکرد تدریجی.

در فرانسه مردم از صبح روز دوشنبه قادر به راه رفتن خارج و بدون پر کردن مجوز برای اولین بار در نزدیک به 8 هفته و معلمان شروع به بازگشت به مدارس ابتدایی و برخی از مغازه ها از جمله سالن مو – دوباره باز خواهد شد.

میله, رستوران ها, تئاتر و سینما خواهد شد اما بسته باقی می ماند.

اسپانیایی ها در خارج از نقاط شهری مانند رئال مادرید و بارسلونا که باقی می ماند تحت مستند – برنامه های ساخته شده برای دیدار با دوستان و خانواده در کافه ها و رستوران ها که در فضاهای باز.

اما نخست وزیر بوریس جانسون گفت: آن را بیش از حد به زودی برای بریتانیا به انجام همان.

تقریبا 7 هفته بعد از سراسری اقامت در خانه سفارش در محل قرار داده شد بیش از 31,800 فوت کرده اند در طول شیوع بیماری در بریتانیا – بدترین تلفات در اروپا و دوم تنها به ایالات متحده است.

‘عظیم هزینه’

جانسون که خود را صرف یک هفته در بیمارستان با COVID-19 اشاره کرد و گفت: اقدامات آمده بود “در عظیم هزینه به ما راه زندگی” اضافه شده اما از آن خواهد بود “جنون” به هدر دادن پیشرفت در حال حرکت بیش از حد به زودی.

“این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته” 55 ساله گفت: اما او پرده برداری از یک “طرح مشروط” به سهولت اقدامات در انگلستان در ماه های آینده.

برخی از مقامات اروپایی شده اند جسارت با کاهش نرخ مرگ و میر: فرانسه تلفات از 70 روز یکشنبه بود که پایین ترین رقم از اوایل ماه آوریل و اسپانیا روزانه مرگ و میر کاهش یافته است زیر 200.

اما خطر موج دوم شد و تأکید کرد توسط یک تجدید حیات در کره جنوبی.

اگر چه به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای دست زدن به آن اولیه شیوع این کشور شده است مجبور به تعطیل تمام کافه ها و باشگاه ها در سئول پایتخت پس از یک خوشه از عفونت.

چین روز یکشنبه گزارش داد که برای اولین بار عفونت در بیش از یک ماه در ووهان که در آن شیوع اول آغاز شده و در اواخر سال گذشته قبل از رفتن به آلوده کردن بیش از 4 میلیون نفر در سراسر جهان است.

وجود عدم قطعیت در آلمان با حداقل یک منطقه مجبور به reimpose محدودیت پس از شیوع در یک کارخانه گوشت پردازش. و حتی به عنوان کشور سست آن مستند محدودیت های, آخرین اطلاعات آلمان نیز نشان داد عفونت نرخ افزایش است.

شلوغ بازار

در اسپانیا اما آنها آماده شدن برای جشن.

“ما در حال حاضر مجموعه تاریخ برای شام روز چهار شنبه فقط 10 ما. من نمی توانم صبر کنید برای لمس کسی به بوسه و بوسید گفت: 66 سال Beatriz گونزالس در شهرستان لاس پالماس در جزایر قناری.

بلژیک و یونان در میان دیگر کشورهای اروپایی مجموعه به سهولت مستندات در روز دوشنبه.

ترکیه در حال حاضر کاسته برخی از محدودیت و اجازه دهید بیش از 65s برای اولین بار در روز یکشنبه.

ایران, خاورمیانه بدترین آمار کشور نیز آرامش خود را مستند اقدامات و بازارها و مراکز خرید در تهران شلوغ شد دوباره بعد از تقریبا خالی از سکنه برای هفته ها.

اما وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour هشدار داد وضعیت “باید به هیچ وجه نرمال در نظر گرفته شود” به عنوان یک منطقه ثبت افزایش نرخ مرگ و reimposed یک مستند.

و از سرگیری لیگ فوتبال در اروپا بود ضربه پس از تایید عفونت خوشه در میان بازیکنان در اسپانیا, آلمان و پرتغال.

فوتبال کارفرمایان در تمام 3 کشور اما اصرار داشت که فصل ری استارت برنامه ریزی شده برای هفته آینده هنوز در مسیر.

جت اسکی رئیس جمهور

روسیه و برزیل هر دو گذشت گریم نقاط عطف در آخر هفته.

روسیه caseload پیشی گرفته 200,000 است و انتظار می رود برای تبدیل شدن به بالاترین رقم در اروپا در روز حتی به تعداد مرگ و میر نسبتا پایین باقی مانده است در کمتر از 2000 نفر.

در حالی که مقامات می گویند که این ارقام نشان می دهد اثر از روسیه تست رژیم یک اپوزیسیون-متفقین پزشکان اتحادیه گفت: مقامات تحت-گزارش مرگ و میر ناشی از پزشکان.

برای برزیل و نشانه ها بیشتر شوم.

مقامات تایید بیش از 10 ، 000 در حال حاضر فوت در سخت ترین-آمار کشور آمریکای لاتین. دانشمندان هشدار داد که آمار و ارقام واقعی می تواند در بسیاری از موارد بالاتر با توجه به کمبود گسترده تست.

در نشانه آن است که مقامات هنوز رو به بحران رئیس جمهور Jair Bolsonaro که تشبیه coronavirus به یک “کمی آنفولانزا” و انتقاد های منطقه ای مستندات شد بنا به گزارش دیده جت اسکی.

‘هرج و مرج مطلق فاجعه’

Bolsonaro و خود را متحد آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها به نام برای اقتصاد خود به بازگشایی شد و حتی به عنوان ویروس گسترش می یابد از طریق جمعیت خود را – بیش از 1 ، 000 نفر در حال مرگ هستند از این ویروس هر روز در ایالات متحده است.

این بیماری نیز نقل مکان کرد و به کاخ سفید دایره درونی با دولت ایالات متحده را بالا بیماری متخصص Anthony Fauci گزارش قصد خود منزوی ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض ستو آلوده کاخ سفید aide.

آمریکایی ها به طور فزاینده ای شک و تردید از مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در مورد این مسئله با بیش از نیم انتقاد به رویکرد خود را با توجه به یک نظرسنجی به طور متوسط RealClearPolitics on May 6.

او نیز در مواجهه انتقاد شدید از سلف خود باراک اوباما که گفت: در یک درز نوار که مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بحران بود “مطلق و هرج و مرج فاجعه است.”

اما تهمت مشاوران بودند را به زور در یکشنبه ظاهر می شود و نشان می دهد بحث به فشار برای پایان دادن به محلی تحمیل مستندات.

کوچک anti-مستند اعتراضات در همین حال ظهور در آمریکا از جمله فلوریدا و همچنین در خارج از آمریکا با برخی از تظاهرکنندگان با این استدلال که این محدودیت را نقض حقوق خود است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de