فرانسه به نظر می رسد گذشته, گوگل, اپل, برای, ویروس, تماس, ردیابی

CORONAVIRUS. Nurses wearing protective equipment prior to entering a room with a patient infected with the novel coronavirus, at the intensive care service of the Nantes CHU hospital, on May 19, 2020 in Nantes, western France. Photo by Loic Venance/AFP

CORONAVIRUS. پرستاران پوشیدن تجهیزات حفاظتی قبل از ورود به یک اتاق با یک بیمار مبتلا به رمان coronavirus در بخش مراقبت های خدمات نانت چو بیمارستان در مارس 19 سال 2020 در شهر نانت فرانسه. عکس Loic Venance/AFP

پاریس – فرانسه این است که تردید از قدرت رو به رشد ما با تکنولوژی تیتان است که به دنبال دور زدن اپل و گوگل برای یک برنامه تلفن هوشمند برای کمک به ردیابی افراد آلوده رمان coronavirus.

این حرکت که با برگ فرانسه نسبتا جدا شده در اروپا در کنار بریتانیا و نروژ نشان دهنده تفاوت در چگونه چنین برنامه باید ساختار است که دسترسی به اطلاعات حساس و اثر خود را.

تعدادی از کشورها در حال حاضر مستقر “تماس با ردیابی” برنامه بر روی گوشی های هوشمند است که ردیابی فرد از تماس و هشدار آنها را اگر نیاز باشد تولید اطلاعات حیاتی برای کمک به مهار شیوع بیماری و کند کردن گسترش ویروس به عنوان سازمان ملل سهولت مستندات و بازگشت به کار.

این برنامه را می توان بر اساس یا غیر متمرکز و یا متمرکز معماری.

یک معماری غیر متمرکز نگه می دارد اطلاعات در مورد آنها به یک فرد بوده است و در تماس با بر روی گوشی های هوشمند.

اگر فرد اعلام کرد خود را برای آلوده شده است coronavirus و سپس این افراد تلقی می شده اند در تماس نزدیک برای یک دوره طولانی از اطلاع رسانی به خود را منزوی و تست شده است.

در یک سیستم متمرکز اطلاعات مدیریت توسط مقامات می گویند خدمات بهداشت ملی که دسترسی به داده ها برای اطمینان از کسانی که در معرض هستند در واقع پس از بهداشت مناسب و انزوا توصیه.

اپل و گوگل با هم متحد ماه گذشته به توسعه coronavirus تماس با ردیابی فن آوری است که کار در سراسر سیستم عامل های خود را.

این تکنولوژی مجموعه ای منتشر خواهد شد بعد از این ماه پذیرای یک معماری غیر متمرکز است که قادر می سازد کاربران گوشی های هوشمند برای کنترل داده های خود را و انتخاب کنید که آیا به اطلاع مقامات اگر آنها در معرض شده اند.

تیتان تنظیم شرایط

فن آوری های متعددی کارشناسان و طرفداران حفظ حریم خصوصی ترجیح می دهند یک گزینه غیر متمرکز به دلیل حفظ حریم خصوصی داده ها, نگرانی, نگران دولت ایجاد پایگاه داده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت حتی پس از همه گیر.

اما فرانسه همراه با لندن, مسابقه که استدلال و ترجیح می دهند متمرکز معماری است که ارائه آنها را با اطلاعات مورد نیاز برای اطمینان از گسترش این بیماری به طور موثر موجود است. (دفعات بازدید: تماس با ردیابی توسط گوشی های هوشمند: یک کلید برای بازگشایی جامعه؟)

نروژ نیز تصمیم گرفتند برای یک سیستم متمرکز برای آن “Smittestop” و یا “جلوگیری از عفونت” برنامه راه اندازی در ماه گذشته.

اینکه وابسته به اپل و گوگل به معنی “ماندن در یک چارچوب محدود برای استفاده از” داده ها, به گفته یک منبع نزدیک به فرانسه قرارداد ردیابی تلاش است.

“این است که گوگل و اپل که در حال تعریف بحث” در آنچه که اساسا یک مسئله بهداشت عمومی منبع اضافه شده است.

برای تبدیل شدن به یک ابزار موثر برای مقامات بهداشت عمومی, یک تماس, ردیابی نرم افزار به طور گسترده ای استفاده می شود — کارشناسان می گویند حداقل 60 درصد از جمعیت — اما همچنین آنها را با ارائه اطلاعات مورد نیاز در مورد کسی است که بیمار شدن به عنوان به خوبی به عنوان آن است که می تواند مهم برای در نظر گرفتن اقدامات سریع به نقاط.

غیر متمرکز برنامه های است که با استفاده از بلوتوث رادیو در گوشی های هوشمند ساخته می شود به طوری که آنها حتی نمی ثبت محل که در آن مردم در تماس هستند.

سازمان ملل نمی تواند به راحتی در اطراف اپل و گوگل و توسعه خود را به عنوان برنامه های اپل به طور خاص باعث می شود آن را دشوار است به نگه داشتن بلوتوث را فعال کنید در آن سیستم عامل.

مردم نیاز به نگه داشتن برنامه در همه زمان ها و ناراحتی که به احتمال زیاد منجر به بسیاری از مردم داشتن آن در حال اجرا بر روی تلفن های خود را.

سیستم های نورد

تا کنون اپل در برابر درخواست از فرانسه و کشورهای دیگر برای کمک به اطراف که ویژگی های موضوع.

در حالی که کمیسیون اروپا هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده موضع رسمی در مورد گزینه های آن اذعان دارد یک سیستم غیر متمرکز بهتر است در زمینه حفظ حریم خصوصی داده ها.

“اگر هر دو روش را می توان در انطباق با قوانین حفاظت از داده از یک نقطه نظر به حداقل رساندن مجموعه ای از داده های غیر متمرکز رویکرد بهتر است به عنوان داده های کمتر خواهد بود ذخیره شده” بر روی یک سرور متمرکز در یک سوی این کمیسیون به خبرگزاری فرانسه گفت.

چندین کشور اروپایی انتظار می رود به رول از تماس با ردیابی برنامه در ماه ژوئن است که باید برخی از نشانه ای به عنوان بهترین استراتژی است.

فرانسه امیدوار است تا برنامه خود را در عمل در ژوئن 2 و رسمی پیشرو در توسعه آن گفته است: “کار بسیار خوبی بر روی آی فون اپل با وجود عدم همکاری است.

تکنولوژی arm بریتانیا خدمات بهداشت ملی بوده و آزمون آن در سیستم متمرکز در جزیره موجود زنده پس از آوریل 5 و برنامه ای برای باز کردن آن در سراسر کشور در هفته آینده.

آلمان تصمیم گرفتند برای یک سیستم غیر متمرکز سازگار با اپل/گوگل ابتکار است که در آن امید آماده خواهد شد در چند هفته.

ایتالیا نیز که رفته برای یک سیستم غیر متمرکز باید برنامه خود را آماده پایان مارس و نوآوری وزیر پائولا Pisano گفت: Corriere della Sera روزانه در روز دوشنبه.

در اتریش صلیب سرخ راه اندازی کرده است یک برنامه مبتنی بر یک مدل متمرکز است که 600,000 کاربران, اما از آن است که انتظار می رود به تکامل را به یک غیر متمرکز نرم افزار.

سوئیس در حال حاضر در حال تست آن غیر متمرکز برنامه. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de