چهار سرخپوستان تست مثبت برای Covid-19 در الماس شاهزاده

People stand on the deck of the quarantined cruise ship Diamond Princess anchored at Yokohama, near Tokyo, on February 21, 2020. 12 Indian nationals on board the ship have so far tested positive for the coronavirus. (AP)

مردم ایستاده بر روی عرشه قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده لنگر در یوکوهاما در نزدیکی توکیو در فوریه 21 سال 2020 است. 12 اتباع هند در هیئت مدیره کشتی که تا کنون آزمایش مثبت برای coronavirus. (AP)

حیدرآباد: چهار هند اتباع پردازنده کشتی الماس شاهزاده قرنطینه در یوکوهاما در ژاپن در نظر coronavirus (Covid-19) شیوع بیماری باید آزمایش مثبت برای این بیماری سفارت هند در توکیو اعلام کرد این بعد از ظهر.

در یک صدای جیر جیر به سفارت هند گفت: این امید است که هیچ اضافی هند اتباع پردازنده الماس شاهزاده خانم را تست مثبت برای Covid-19. “متاسفانه نتایج دریافت در ظهر JST (ژاپن زمان استاندارد) شامل چهار هند خدمه داشتن آزمایش مثبت” آن گفت:.

این طول می کشد تا 12 عدد از سرخپوستان پردازنده الماس شاهزاده که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. “همه 12 سرخپوستان در پاسخ خوبی به درمان” سفارت توییتی.

همچنین گفت که مقامات ژاپنی تایید کرد که نمونههای گرفته شده از تمام مسافران و خدمه در کشتی بودند و در حال پردازش. “همه نتایج انتظار می رود 25/26 Feb. اتباع هند در کشتی که تست مثبت تسهیل خواهد شد توسط سفارت هند در توکیو به زودی پس از” آن گفت: در یک ثانیه صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im