چهار سرخپوستان در ژاپن کشتی تست مثبت برای Covid-19

حیدرآباد: چهار هند اتباع همه اعضای خدمه از Covid19 بیماری زده کشتی کروز الماس شاهزاده پهلو در یوکوهاما در ژاپن آزمایش مثبت برای این بیماری سفارت هند در توکیو اعلام کرد در روز یکشنبه بعد از ظهر.

به سفارت هند در توئیتر خود نوشت که امیدوار است که هیچ اضافی هند اتباع پردازنده الماس شاهزاده خانم را تست مثبت برای Covid19. “متاسفانه نتایج دریافت در ظهر JST (ژاپن زمان استاندارد در یکشنبه) شامل چهار هند خدمه داشتن آزمایش مثبت” سفارت گفت.

روز یکشنبه علاوه بر این از قربانیان این بیماری از میان کسانی که روی عرشه کشتی می گیرد تعداد کل اتباع هند که قرارداد این بیماری به 12. “همه 12 سرخپوستان در پاسخ خوبی به درمان” سفارت گفت.

همچنین گفت که مقامات ژاپنی تایید کرد که نمونه از تمام پردازنده کشتی جمع آوری شد برای آزمایش شدند و در حال پردازش. “همه به نتایج مورد انتظار در فوریه 25 یا 26, هند اتباع در کشتی که تست مثبت خواهد بود و تسهیل سفارت هند در توکیو به زودی پس از” آن گفت:.

در مجموع 130 اتباع هند بودند پردازنده کشتی که آن را از منوی view در یوکوهاما در اوایل این ماه. از این شش مسافران و بقیه اعضای خدمه کشتی. بیست و اتباع خارجی اجازه داده شد خاموش که تست مثبت است. حدود 1000 مسافر که دلپذیر و در کشور هستند و دلیلی برای نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im