چهار coronavirus موارد در J&K, جمعه جماعات لغو

سرینگر: تعداد رمان Coronavirus یا COVID-19 موارد در جامو و کشمیر رفت تا 18 روز جمعه پس از چهار نفر همه آنها سرینگر ساکنان آزمایش مثبت است. سیزده بیشتر افراد در حال درمان برای این بیماری کشنده در Ladakh. یکی از این افراد تحت تاثیر قرار درگذشت در سرینگر بیمارستان در روز پنج شنبه.

در ضمن هیچ جمعه و جماعت برگزار شد و در هر رشته ای در مسجد J&K یا Ladakh. در حالی که در بسیاری از موارد متولیان مساجد به طور داوطلبانه به نام کردن هفتگی, تجمعات, قانون اجرای آژانس مجبور به دخالت در محل برای جلوگیری از مردم از ورود به مکان های عبادت.

سرینگر را DC شهید اقبال Choudhary بود روز پنج شنبه با توجه به جلوگیری از گسترش این ویروس در بیانیه ای رسمی جهت بسته شدن تمام مکان های عبادت در این منطقه است. این مدیریت از سرینگر مشهور Dargah Hazratbal تاریخی جاما و Khankah-e-Naqashbandia در حال حاضر این بسته برای نمازگزاران.

متولیان شهر Chattipatshahi Gurdwara به دنبال کت و شلوار در حالی که احترام حرم هندو از ماتا Vaishno Devi tucked دور در Trikuta تپه در نزدیکی جامو بسته شد برای زائران در هفته گذشته.

مجازی مستند به عنوان بخشی از یک مقام رسمی تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بود به شدت اجرا بر روی زمین توسط J&K پلیس و مرکزی مسلح به نیروهای پلیس در نهمین روز متوالی در روز جمعه. حدود ظهر, اذان یا azaan (دعوت به نماز) داده شد از محل مساجد در سرینگر و دیگر شهرهای دره. پلیس بلافاصله با عجله در اما مطمئن شد توسط متولیان این مسجد که هیچ جمعه و جماعت هستند که سازمان یافته در این.

با این حال در چند مکان پلیس مجبور به عمل دشوار است به منظور جلوگیری از نمازگزاران از جابجایی به مساجد. غلام نبی Najar که با این نسخهها کار در سرینگر روزنامه گفت که او و برخی از دیگران بود و در فاصله در یک مسجد عمیق در داخل شهر متراکم Maisuma به محض ارائه یا گلو (ظهر) نماز به جای نماز جمعه. در روزهای جمعه این دروني است جایگزین نماز جمعه که واجب است برای مردان مسلمان که بالاتر از سن بلوغ و الزامات خاص است و ارائه می شود به جماعت یا در مسجد و یا با یک گروه بزرگی از مسلمانان است.

بیانیه صادر شده توسط دولت در پایتخت زمستانی جامو روز جمعه گفت که با چهار نفر – دو نفر از آنها با داشتن سفر تاریخچه خارج از کشور و دو نفر دیگر خارج از J&K به عنوان بخشی از یک مذهبی جماعت – آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفتن تعدادی از این بیماران به هجده. آن گفت که به عنوان بسیاری از 3,136 افراد نگه داشته شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه از جمله امکانات توسط دولت در حالی که به عنوان 169 در بیمارستان قرنطینه.

آن اضافه شده است که تعدادی از افراد که در خانه تحت نظارت می ایستد در 1,877 و از کسانی که خود را به اتمام 28-بعد نظارت دوره در 581. از 423 نمونه های فرستاده شده برای تست 400 آزمایش منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im