چهار گرجستان طيور مرگ از COVID-19

یک Tyson Foods نماینده گفت: چهار کارکنان مرتبط با طیور تولید کننده تسهیلات گرجستان درگذشت و پس از تبدیل شدن به آلوده COVID-19.

سخنگوی گری مایکلسون آسوشیتدپرس گفت که سه تن از کارکنان مشغول به کار در این شرکت مرغ کارخانه فرآوری در Camilla در حالی که چهارمین نفر مشغول به کار در حمایت از کار خارج از کارخانه.

او کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کارگران وجود دارد که تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس معمولا به عنوان یک رمان coronavirus یا SARS-CoV-2.

Epoch Times Photo
این اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر را نشان می دهد SARS-CoV-2 (دور سرخابی اشیاء) که بار عصر اشاره به عنوان CCP ویروس در حال ظهور از روی سطح سلول های کشت داده شده در آزمایشگاه. (NIAID-RML)

دو دیگر Tyson Foods کارگران درگذشت از این ویروس در کارخانه خود در کلمبوس, اتصال, Iowa.

“ما عمیقا غمگین از دست دادن دو نفر از اعضای تیم ما در کلمبوس اتصال گیاه. خانواده های آنها در افکار ما و نماز” تایسون مواد غذایی در بیانیه ای گفت به تپه.

در یک بیانیه های قبلی تایسون غذاهای مدیر عامل Noel سفید گفت: این شرکت توقیف کلمبوس اتصال تسهیلات پس از چند COVID-19 عفونت تایید شد.

“از فراوانی از توجه ما را به حالت تعلیق در عملیات ما در کلمبوس, اتصال, آیووا, گیاه گوشت خوک در این هفته با توجه به بیش از دو دوجین موارد COVID-19 شامل اعضای تیم در تاسیسات. در تلاش برای به حداقل رساندن تاثیر بر ما کلی تولید ما در حال انحراف دام عرضه در اصل برنامه ریزی شده برای تحویل به کلمبوس اتصال به برخی از ما دیگر گوشت خوک گیاهان در منطقه” سفید گفت.

Epoch Times Photo
جوجه های جمع آوری در اطراف یک فیدر در یک Tyson Foods, Inc. مرغ خانه در نزدیکی Farmington ارک., در 19 ژوئن 2003. (مارس L. Brown/عکس از آسوشیتدپرس)

این شرکت گفت که تا به حال اجرا دقیق تر پروتکل های ایمنی در صورت وقوع.

“ما شده ایم گرفتن درجه حرارت از کارگران در همه مکان های ما قبل از آنها وارد شرکت امکانات. ما عمدتا با استفاده از زمانی دماسنج اما در چند مکان ما در حال شروع به پیاده سازی مادون قرمز متوسط اسکنر. علاوه بر این ما به شدت تمیز کردن عمیق و مطابق با اصول بهداشتی از امکانات ما به خصوص در کارکنان breakrooms رختکن و دیگر مناطق به حفاظت از اعضای تیم ما” سفید گفت: “این اضافی تمیز کردن گاهی اوقات نیاز به تعلیق حداقل یک روز از تولید می باشد.”

کارگران آمریکایی که فرایند ملت گوشت ثابت کرده اند به ویژه مستعد ابتلا به این ویروس جدید به عنوان آنها کار شانه به شانه در خطوط تولید.

چند متحده آمریکا گیاهان بسته شده اند به دلیل شیوع بیماری از جمله گراز کشتارگاه متعلق به Smithfield مواد غذایی در, Sioux Falls, داکوتای جنوبی که پردازش 5 درصد از گوشت خوک.

Smithfield, یک شرکت تابعه تماما متعلق به شرکت چینی WH, گروه, گفت: آن را تعطیل, Sioux Falls, تسهیلات پس از ده ها تن از کارگران روزانه شد تست مثبت است.virus.

Epoch Times Photo
یک کامیون می رسد در اسمیتفیلد مواد غذایی’ گوشت خوک گیاه در Smithfield, ویرجینیا, on Oct. 17, 2019. (تام Polansek/فردا نیوز)

پس از بسته شدن Sioux Falls, گیاه, Smithfield اعلام کرد که نزدیک دو بیشتر از آن گیاهان که منبع برخی از آنها ورودی از داکوتای جنوبی تسهیلات.

از خاموش شدن ناگهانی نشان می دهد اثر دومینو است که می تواند رخ دهد هنگامی که بسته شدن عمده کشتارگاه بر عرضه مواد خام برای مرحله بعدی پردازش.

“آن برجسته وابستگی و اتصال ما عرضه مواد غذایی و زنجیره ای. کشور ما با برکت فراوان دام منابع اما امکانات پردازش ما تنگنا از زنجیره غذایی ما. بدون گیاهان مانند Sioux Falls, در حال اجرا, دیگر پردازش بیشتر امکانات مانند مارتین شهر نمی تواند عملکرد” گفت: Smithfield مدیر عامل Kenneth سالیوان در یک بیانیه است.

عرضه مواد غذایی زنجیره ای دیده می شود اختلال در میان شیوع. تقاضا برای گوشت در فروشگاه های مواد غذایی دارای مشخصی به عنوان مردم بیشتر در خانه بمانند و تحت مشاوره و یا مستندات در حالی که مواد غذایی-صنعت خدمات تقاضا که شامل رستوران ها و شرکت های هواپیمایی تبخیر شده میان تعطیلی.

به عنوان کشاورزان در تلاش برای انطباق با این امر منجر به ضد و نقیضی در صحنه از قفسه های فروشگاه های خالی در حالی که در جاهای دیگر مواد غذایی است که دور انداخته یا شیر ریخت پایین تخلیه.

صنعت کارشناسان می گویند این است که بسیار یک سوال از کمبود به عنوان تولید کنندگان پیدا کردن آن دشوار است برای انطباق عملیات به سرعت به عرضه محصولات در سوپر مارکت-اندازه بسته برای مشتریان خرده فروشی.

“من می گویند که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از گوشت در بازار گفت:” کریستین McCracken, مدیر ارشد, برای پروتئین حیوانی در RaboResearch در اظهارات به NPR. “کمی از گوشت در واقع; گوشت مرغ و گوشت گاو.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de