چشمه Wayne به آدم شلسینگر می میرد از coronavirus در 52

REST IN PEACE. In this file photo Adam Schlesinger of Fountains of Wayne performs onstage in Baltimore in August 2007. The singer-songwriter Adam Schlesinger died after contracting COVID-19, he was 52 years old. Photo by Scott Gries / Getty Images North America / AFP

در آرامش استراحت. در این فایل عکس آدم شلسینگر چشمه از وین انجام می دهد روی صحنه در بالتیمور در ماه اوت سال 2007. خواننده و ترانه سرا آدم شلسینگر درگذشت پس از عقد قرارداد COVID-19 او 52 ساله است. عکس توسط Scott Gries / گتی ایماژ آمریکای شمالی / AFP

مانیل فیلیپین – چشمه Wayne نوازنده آدم شلسینگر درگذشت در مارس 1 (در آمریکا) پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او 52 سال است.

شلسینگر مرگ تایید شد به سنگ نورد توسط وکیل جاش Grier.

این نوازنده در بیمارستان بستری شد و در نیویورک, ایالات متحده آمریکا در اواخر ماه مارس است. با توجه به مارس 31 بیانیه ای از خانواده خود و ارسال شده توسط شلسینگر را bandmate کریس Collingwood او قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و تسکین یافته است.

شلسینگر تاسیس گروههای پیچک, پنجره های رنگی و چشمه Wayne – که به دست می آمد شناخته شده برای خود را در سال 2003 تنها “استیسی مادر” بود که نامزد یک جایزه گرمی برای بهترین آواز پاپ عملکرد.

او همچنین پرکار و ترانه سرا, ساخت موسیقی برای هنرمندان مانند The Monkees کلیک کنید از پنج بازی بولینگ برای سوپ و برادران جوناس. او همچنین تشکیل موسیقی برای فیلم includingn چیزی که شما انجام دهید!, Shallow Hal وجود دارد چیزی در مورد مری زمین تب کاندیدای منچوری و دو هفته توجه کنید.

چندین مشاهیر گرفته اند به رسانه های اجتماعی به سوگواری نوازنده مرگ است.

در Facebook صفحه پرستار بچه ستاره Fran Drescher مشترک یک عکس از شلسینگر و گفت که او به نوشتن موسیقی برای پرستار بچه موسیقیاست و او “را ویران کرد.”

“نماز من برای شما هستند. ممکن است درود بر شما…,” او گفت:.

Dashboard Confessional کریس Carrabba ارسال شده در گروه در Facebook صفحه گفت: “من بتواند برای کلمات سمت راست.”

“من می دانستم که او به عنوان یک مربی و یک دوست” او گفت: قبل از اصرار مردم به این بیماری همه گیر به طور جدی.

“مردم بیمار و در حال مرگ. آن را سخت به ماندن قفل شده در داخل خانه اما زندگی ذخیره خواهد شد. مراقبت از هر یک از دیگر,” او گفت:. “استراحت در صلح و آرامش, دوست عزیز من.”

در توییتر نویسنده Stephen King توصیف شلسینگر به عنوان یک “خوب خواننده witth و طنز و ترانه سرا.”

“چه وحشتناک برای از دست دادن او در 52 به این ویروس” او گفت:.

بازیگر Elijah Wood گفت شلسینگر بود “چنین درخشان و ترانه سرا” و آن را “دلخراش” به شنیدن از خود مرگ است.

بازیگر نیل پاتریک هریس گفت: “درخشان نوازنده و نویسنده ما مشترک بسیاری از جایزه نشان می دهد لحظات با هم. او خیلی مهربان بود. رفته بیش از حد به زودی. من در وضعیتی وخیم. افکار و دعاهای من از رفتن به خانواده اش.”

از 1 آوریل تعدادی از coronavirus موارد در سراسر جهان آمار بیش از 900,000 با نزدیک به 46,000 مرگ و میر ثبت شده از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ووهان چین در اواخر سال 2019. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im