سابق یوتا مجلس باب Garff می میرد از ویروس جدید از چین

رئیس سابق مجلس نمایندگان ایالت یوتا باب Garff درگذشت از COVID-19 ویروس Garff را به دختر گفت.

دولت Rep. ملیسا بالارد اعلام کرد مرگ پدرش در اواخر یکشنبه: “من پدر عشق مسالمت آمیز گذشت امروز از COVID-19. او زندگی می کردند یک زندگی طولانی و شاد و پر از قدرت و عشق برای دولت ما و خانواده های ما.”

COVID-19 جدید بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus که شکست در چین در اواخر سال گذشته.

Garff, 77, بود سخنران از خانه یوتا از سال 1985 تا 1987 و متعلق کن Garff خودرو که آغاز شده بود توسط پدرش و دارای نمایندگی در کشورهای مختلف.

Garff همچنین کمک به سازماندهی بازی های المپیک زمستانی 2002 در سالت لیک سیتی و متعلق به یک حرفه ای تیم بسکتبال یوتا فروغ.

“پدر من زندگی می کردند, زندگی شگفت انگیز,” بالارد گفت: سالت لیک تریبون. “او یک غول در شهرستان ما است. و او اهمیتی نمی دهند که اعتباری برای هر چیزی که او انجام داد.”

Garff و همسرش, آزمایش مثبت برای CCP ویروس پس از بازگشت از سفر به پالم اسپرینگز کالیفرنیا. دولت تا به حال یکی از بالاترین ها در مورد شمارش در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

Garff و همسرش هر دو خود را قرنطینه اما Garff علائم بدتر شده به نقطه ای که او با عجله به بیمارستان جایی که او بعد از آن درگذشت.

Epoch Times Photo
اعضای دریاچه نمک کمیته برگزاری (SLOC) رسما باز نمک دریاچه المپیک زمستانی روستا در Jan. 29 سال 2002 در سالت لیک سیتی ایالت یوتا است. از چپ به راست در ردیف جلو هستند فریزر بولاک مدیر عامل شرکت SLOC; اسپنس اکلز شهردار دهکده المپیک; Lisa اکلز, شهردار بعد از المپیک ایجاد کرد و رابرت Garff رئیس SLOC. (جورج فری/خبرگزاری گتی ایماژ)

“این واقعا غیر منتظره” بالارد گفت. “و مادر من هنوز هم مبارزه با این کار را در خانه.”

Garff مراسم یادبود صفحه می گوید او در مارس 29. وی در سپتامبر. 15, 1942.

یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت به نام Garff “واقعا مرد بزرگ” که “لمس زندگی های بی شماری داد و خیلی خدمات به کشور ما و مردم آن است.” فعلی یوتا مجلس, Brad Wilson نوشت: در بیانیه ای که Garff “زندگی یک عمر خدمت خالصانه به دیگران است که شامل نقش رهبری در کسب و کار دولت و جوامع دینی.”

سناتور. میت رامنی (R-یوتا) گفت که او دل بر اخبار.

“باب کمک به دولت ما به اقتصاد ما و به کلیسای ما خواهد بود منادی توسط بسیاری از. اما برای من آن بود که خود صدا و اصولی رهبری به عنوان رئیس المپیک بازی های زمستانی سال 2002 است که قانع کننده ترین. رسوایی احاطه شده است که این بازی می توانست غرق جمعی ما تعهد اما در باب اصل, خوبی, clear-eyed, خوش بینی و می تواند تجربه مدیریت کمک کرد تا دوباره آتش اعتماد به نفس ما و جامعه روح” رامنی گفت.

یوتا 719 تایید COVID-19 موارد با توجه به دولت و وزارت بهداشت از حدود 14000 نفر که آزمایش شده اند. دو نفر کشته آژانس گفت: هر چند مرگ در چند نظر می رسد که اتفاق افتاده پس از آخرین به روز رسانی از جمله Garff است.

هربرت در روز جمعه دستور داد ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری سفر گفت: دستورات او را صادر کرد “لازم برای حفظ یوتا ساکنان امن در سراسر جهان COVID-19 بیماری همه گیر.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de