بهداشت سابق ستاد کارشناسان پیشنهاد سیاست برای برخورد با COVID-19

LOCKDOWN. Motorists line up at a quarantine checkpoint at Batasan-San Mateo Road. File photo by Lisa Marie David/Rappler

مستند. رانندگان خط در یک قرنطینه و بازرسی در Batasan-سن متعو جاده ها است. فایل عکس با لیزا ماری دیوید/Rappler

مانیل فیلیپین – سه ماه پس از فیلیپین ثبت نخستین مورد از coronavirus عفونت سابق بهداشت دبیران کارشناسان و سنای سابق رئیس کمیته بهداشت و درمان ارائه شده در چهار شنبه, مارس 24, سیاست, طرح شامل رمان coronavirus.

روز جمعه صبح Malacañang اعلام کرد که رئیس جمهور رودریگو Duterte دستور داده بود گسترش مستند در بسیاری از مناطق در Luzon تا زمانی که ممکن است 15. باقی می ماند تحت افزایش جامعه قرنطینه خواهد بود, Metro Manila Central Luzon (Region III), Calabarzon (Region IV-A) و چند استان.

از جمعه ویروس کشته و 477 نفر در کشور آلوده به بیش از 7000 نفر است. در سطح جهان بیش از 2.7 میلیون نفر قرارداد این ویروس با 200 ، 000 مرگ و میر.

پیشنهاد سیاست طرح دارای 4 امتیاز. این نوشته توسط سناتور Risa Hontiveros سابق رئیس کمیته بهداشت مجلس سنا; سابق بهداشت دبیران توسط Dr Jaime گالوز-قهوهای مایل به زرد, Dr اسپرانزا Cabral و دکتر مانوئل Dayrit; Dr ادی Dorotan شهردار سابق ایرسین, سوروسوگون و در حال حاضر مدیر اجرایی Galing Pook; Dr ویسنت Belizario Jr, مدیر اجرایی موسسه ملی بهداشت دانشگاه مانیل فیلیپین; و دکتر دنیس Batangan, سلامت, سیاست های مالی و متخصص.

در زیر توصیه های خود را:

1. بهتر و گسترش ظرفیت برای توده تست و تشخیص

با توجه به این که دولت باید در تقویت این کشور آزمایش ظرفیت با استفاده از “بهترین در دسترس است و از نظر علمی ارزیابی منابع هدایت روشن پروتکل.”

پژوهشکده طب گرمسیری است که تحت وزارت بهداشت باید به اشتراک گذاری با دانشگاه فیلیپین مانیل موسسه ملی بهداشت (NIH) در ایمنی زیستی گواهینامه آزمایشگاه قادر به انجام در زمان واقعی رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) انجام شد.

تا مانیل NIH مشابه است بنابراین قابلیت آن را نیز می تواند انجام دهد گواهینامه آزمایشگاه و ارزیابی است.

2. حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سایت و خارج از سایت

این گروه گفت که دولت باید انجام بیش از فقط ارائه سلامت کارگران با تجهیزات حفاظت فردی مناسب غرامت و تضمین این که آنها نه تبعیض.

دولت باید استخدام پرسنل بیشتر به طوری که تغییرات کار بیشتر منجر به ایمنی و بهداشت شغلی. آنها همچنین نیاز به ارائه پزشکی frontliners در محل یا نزدیک به محل کار و امکانات رفاهی و ایمنی – بوستر مانند آنتی اکسیدان ها (ملاتونین) و مواد معدنی (روی) نرم افزار بیوتیک قبل از biotins و ویتامین ها.

همانطور که در آوریل 22, در مجموع 1,062 سلامت کارگران از جمله 422 پزشکان تا به حال شده است با آلوده رمان coronavirus. از این تعداد 26 نفر, 19 آنها پزشکان.

3. به خوبی تثبیت پیشگیری و اقدامات حفاظتی در محل کار در یک اصلاح quarantine سناریو و همچنین به عنوان یک COVID-19 پاسخگو سیستم مراقبت های بهداشتی

با توجه به گروه دولت باید با پست-مستند سناریو به خصوص برای کارگران است.

4. COVID-19 آماده دولت های محلی واحد

این اطلاعات در زمان واقعی در گسترش این رمان coronavirus می تواند کمک به دولت های محلی واحد در تصمیم گیری خود را.

“آن را باید ارائه هر دو در سطح ملی و سطح منطقه ای و آبشاری پایین به آنها را در سمت راست برنامه و بدون تاخیر بوروکراتیک” این گروه اضافه شده است.

کامل 4-نقطه سیاست توصیه می توان زیر:

سیاست توصیه در شرکت… توسط Rappler در Scribd

Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de