رئیس سابق جهان یسوعیان که زندگی در PH می میرد در 84

'FATHER NICO.' Father Adolfo Nicolás, former head of the world's Jesuits, till his death remained the simple 'Father Nico' whom Filipinos knew. Photo from Jesuit Conference of Asia Pacific

‘پدر NICO.’ پدر آدولفو نیکولاس رئیس سابق جهان یسوعیان تا مرگ او باقی مانده است ساده ‘پدر نیکو’ آنها فیلیپینی می دانستند. عکس از یسوعیون کنفرانس آسیا و اقیانوسیه

مانیل فیلیپین – او با استفاده از به سر بزرگترین مرد سفارش مذهبی در کلیسای کاتولیک: جامعه عیسی بهتر به عنوان شناخته شده یسوعیان که 16,000 اعضا عبارتند از مردی که بعدها تبدیل به پاپ فرانسیس.

اما در حال یسوعیون برتر به طور کلی به این موقعیت است که به نام هرگز پف کرده نفس از پدر آدولفو نیکولاس که همیشه ترجیح داده به نام پدر نیکو.

نسبت به پایان زندگی خود پس از استعفا به عنوان یسوعیون طور کلی نیکولاس بازگشت به کشور او را دوست داشت – فیلیپین – وجود دارد و همچنان به عنوان مثال منجر شود. یک بار در یسوعیون درمانگاه در Ateneo de Manila University, پیشین به طور کلی خود گفت فیلیپینی, پزشک, پدر, تک Paurom: “شما تصمیم می گیرید; من اطاعت کنید.”

نیکولاس درگذشت در توکیو در شنبه 20 مه در سن 84.

نیکولاس یاد شده است از روی علاقه توسط یسوعیان در فیلیپین که در آن او زندگی می کردند در حداقل 3 دوره از 67 سال به عنوان یک یسوعیون.

متولد در پالنسیا اسپانیا در سال 1936 این کشیش یسوعیون که به فیلیپین در سال 1978 به عنوان مدیر شرق آسیا معنوی موسسه مستقر در Ateneo. وی برگزار این موقعیت برای 6 سال است.

او بعدها اختصاص داده شده به ژاپن تبدیل شد و سر از یسوعیان. پس از این انتساب او به مانیل در سال 2004 به عنوان رئیس جمهور یسوعیون کنفرانس شرق آسیا و اقیانوسیه.

یک بار Bergoglio برتر

چهار سال بعد او انتخاب شد 33 و به طور کلی برتر از یسوعیان – جانشین بزرگ سنت ایگناتیوس لویولا در سال 2008. در میان مردم خود را تحت مراقبت بود آرژانتین کاردینال Jorge Mario Bergoglio, که در سال 2013 را تبدیل به پاپ فرانسیس اول یسوعیون پاپ.

نیکولاس استعفا داد و در ماه اکتبر سال 2016 با توجه به دلایل بهداشتی – یک حرکت قابل توجهی به دلیل یسوعیون ژنرال مانند پاپ انتخاب می شوند برای زندگی است. استعفای خود آمد 3 سال پس از بندیکت شانزدهم نیز استعفا از پست خود یک حرکت هرگز دیده می شود در قرن.

پس از استعفای نیکولاس ماند در Arrupe بین المللی اقامت و شرق آسیا معنوی موسسه مستقر در Ateneo de Manila برای بیش از یک سال است. او در بازگشت به ژاپن در ماه اوت سال 2018 است.

“او شناخته شده نیست برای ترویج خود. او نه خود-ارجاعی. او منفور روحانیت در هر شکل. او اصلاح افراد مراجعه کننده به او به عنوان ” برتر ژنرال بازنشسته.’ او می خواست به شناخته شده به عنوان او بدون عنوان,,” گفت, فیلیپینی, کشیش یسوعیون پدر آنتونیو مورنو, رئیس یسوعیون کنفرانس آسیا و اقیانوسیه.

در واقع او گفت یسوعیان هنگامی که او را جشن گرفتند در فیلیپین طلایی خود را جشن به عنوان یک کشیش در ماه مارس سال 2017, “من می خواهم شما به من اجازه می دهد به ‘نیکو’ از زمان سابق پدر به طور کلی و یا بازنشسته.”

جانشین او به عنوان برتر به طور کلی پدر Arturo Sosa گفت: از نیکولاس: “حکیم فروتن و مرد; و کاملا سخاوتمندانه با توجه به خدمات; نقل مکان کرد و با کسانی که رنج می برند اما در همان زمان پر از امید برگرفته از ایمان خود را به خداوند افزایش یافته است; یک دوست عالی که عاشق خنده و دیگران خنده; یک مرد از انجیل است.”

کلی و لباس های شسته شده

اسقف پابلو Virgilio “امبو” دیوید از Caloocan فیلیپین روز چهارشنبه نیز reminisced در مورد خود را “پدر نیکو.”

دیوید 61 گفت: او با استفاده از به دست انداز جاده را به نیکولاس پس از آن در حال حاضر یک مقام عالی رتبه یسوعیون زمانی که او یک seminarian تحصیل در یسوعیون-اجرای سن خوزه علمیه مستقر در Ateneo.

داوود گفت: او شگفت زده شد که نیکولاس, 4 دهه بعد هنوز هم به خاطر نام خود را هنگامی که آنها دوباره ملاقات در یسوعیون ستاد در رم. دیوید پس از آن حضور در یک جلسه همراه با همکار خود اسقف و سن خوزه التحصیل لوئیس آنتونیو Tagle.

“خوش آمدید اسقف گفت:” نیکولاس بود که برگزاری یک سبد لباس های شسته شده پس از دیدن دیوید در یسوعیون ،

“او را به پایین سبد لباس های شسته شده روی زمین وقتی که من او را استقبال و گفت:” صبح به خیر پدر General!’ او جلو آمد و با من دست دادند بصورتی پایدار و محکم. من گفت: “امیدوارم که من هنوز هم می تواند با شما تماس پدر نیکو?’ او لبخند زد و گفت: naughtily, ‘فقط اگر من هنوز هم می تواند با شما تماس امبو.’ و ما هر دو خندید” دیوید به یاد می آورد.

دیوید گفت: نیکولاس سپس داوطلب برای پیوستن به او برای قهوه – پس از بارگذاری خود را در لباس های شسته شده در ماشین لباسشویی.

“در سر من” داوود گفت: “من خودم را گفت که من به تماشای او راه رفتن سریع به اتاق رختشویی” است که در آن بر روی زمین خواهد شما در پیدا کردن و به طور کلی برتر از یکی از تاثیر گذار ترین جماعت مذهبی در جهان به اصطلاح “پاپ سیاه و سفید” انجام لباس های شسته شده خود را?” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de