سابق FDA کمیسر: “چین بود و نه راستگو با جهان’

سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو گفت: چین گمراه جهان در مورد CCP ویروس و سازمان بهداشت جهانی باید متعهد به ایجاد یک گزارش در مورد پیامدهای آن مبهم و تاریک کردن.

“چین بود و نه راستگو با جهان در ابتدا از این. آنها بیشتر شده است راستگو با جهان که آنها را قادر به راستگو با آنها ممکن است واقع شده است قادر به مهار این به طور کامل وجود دارد و برخی از شواهد نشان می دهد که” اسکات Gottlieb گفت: CBS اخبار در مارس 12 مصاحبه در “رویارویی با ملت است.”

Gottlieb ساخته دیدگاه در پاسخ به یک سوال در مورد این که آیا آن را در زمان مناسب پال خواستار قطع بودجه دولت سازمان بهداشت جهانی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تعدادی از جمهوری خواهان به تازگی پیشنهاد شده است.

“من فکر نمی کنم این زمان پال خواستار قطع بودجه دولت این است که با توجه به این واقعیت است که من فکر می کنم این است که برای تبدیل شدن به یک اپیدمی در نیمکره جنوبی و دیگر نقاط جهان که لازم نیست منابع برای مقابله با این نوع از یک مسئله جهانی است اما رئیس جمهور مطرح شده بسیاری از نگرانی های معتبر,” گوتلیب گفت.

“به عنوان اواخر به عنوان Jan. 20 آنها هنوز هم گفته بود که هیچ انسانی به انسان انتقال و, بود که اعتبار آن ادعا شده در Jan. 14 نوع فعال کردن obfuscation از چین” او ادامه داد. “من فکر می کنم رفتن به جلو است که نیاز به ارتکاب به یک پس از عمل گزارش که به طور خاص به بررسی آنچه در چین بود و نبود دنیا بگویید و چگونه است که مانع از واکنش جهانی به این.”

Tedros and Xi WHO and CCP
سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom (L) حرکت دست با رژیم رهبر چین قبل از یک جلسه در تالار بزرگ مردم در پکن در ژانویه. 28 سال 2020. (Naohiko Hatta/خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد بودجه برای این که بررسی شود چرا که او معتقد است این سازمان تبدیل شده است بیش از حد “چین-محور” با وجود دریافت بزرگترین بخشی از بودجه خود را از مالیات دهندگان ایالات متحده. ایالات متحده سهم را تا 22 درصد از افرادی که مورد بررسی وجوه از کشورهای عضو.

رئیس جمهور اشاره کرده است که علاوه بر تکرار پکن اظهارات در مورد حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus که انتقاد خود را زود تصمیم به ممنوعیت سفر از چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او معتقد است که به احتمال زیاد دانست و در مورد خطر شیوع زودتر از این سازمان اجازه دهید در.

“آنها آن را به نام اشتباه. آنها از دست رفته تماس بگیرید. آنها می توانند آن را به نام ماه پیش از آن. آنها شناخته شده اند. آنها باید شناخته شده است. و آنها احتمالا می دانند. بنابراین ما به دنبال به که به دقت” رئيس جمهور گفت: در 7 آوریل.

گوتلیب اشاره کرد که چین نیز موفق به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این ویروس را در ساختار مولکولی با جهان است.

“چین نمی به اشتراک گذاری ویروسی گونه ها و این که باید آنها را انجام دهد که” او گفت:. “تا به حال آنها مشترک کسانی که در اوایل ما می تواند طراحی و توسعه یک تست تشخیصی قبل از آن اعتبار پیش از آن.”

قانونگذاران ایالات متحده باید از حمایت تهمت تماس برای پایان دادن به کمک های مالی به چه کسی است. Rep. مرد Reschenthaler (R-Pa.) معرفی یک لایحه جدید برای خودداری از بودجه فدرال به چه کسی است. اعضای جمهوری خواه مجلس نظارت کمیته خواسته است که به اطلاعات در مورد ارتباط آن با CCP.

Epoch Times Photo
Rep. مرد Reschenthaler (R-Pa.) رای بدون در اولین مقاله از استیضاح به عنوان کمیته قضایی مجلس دارای یک جلسه عمومی به رای دادن در این دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Milan خانه ساختمان اداری در واشنگتن در دسامبر. 13, 2019. (پاتریک Semansky-استخر/گتی ایماژ)

چندین سناتور را نیز در این تماس از جمله لیندزی گراهام (R-S. C.) مارکو روبیو (R-Fla.), ریک اسکات (R-Fla.), و مارتا McSally (R-Ariz.).

“این کمک کرد که حزب کمونیست چین پنهان کردن تهدید COVID-19 از جهان و در حال حاضر بیش از 10 ، 000 آمریکایی ها مرده تعدادی که انتظار می رود که به طور چشمگیری در هفته های آینده,” Reschenthaler در بیانیه ای گفت.

داخلی دولت اسناد و مدارک به دست آمده توسط Epoch Times را برجسته کرده اند که چگونه چینی رژیم هدفمند تحت-موارد گزارش شده از CCP ویروس سکوت خبرچین و سانسور بحث از شیوع بیماری است.

گوتلیب همچنین پیشنهاد کرد که چه کسی باید کار نزدیک با تایوان است که هنوز هم عضو این که. مشاور ارشد برای این که وقتی یک سوال در مورد این موضوع از تایوان, عضویت, به نظر می رسد به قطع در این خبرنگار پس از این ادعا به شنیدن این سوال قبل از درخواست به جست و خیز به یک سؤال دیگر.

این است که بستری تایوان به علت فشار از CCP. تایوان نیز متهم کرد که نادیده گرفتن آن پرسش در آغاز شیوع و نمی های محلی داده های آن را می فرستد. تایوان دارای ملاحظه ای چند عفونت و مرگ و میر ناشی از CCP ویروس با وجود نزدیکی به چین است.

“من همچنین فکر می کنم آنها نیاز به در آغوش تایوان و نقش آن در جهانی سلامت جامعه و اجازه می دهد آنها را برای حضور در این مجمع بهداشت جهانی. در حال حاضر آنها منجمد [تایوان] را که در مرتب کردن بر اساس دستور از چین” گوتلیب گفت.

که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بون شیائو, فرانک Fang, نیکول هائو و Zachary Stieber کمک به این گزارش.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de