MAYER. Former Disney executive Kevin Mayer will become the head of TikTok and chief operating officer of the popular video app's parent company, the group announced on May 18, 2020. Photo by Drew Angerer/Getty Images/AFP

مایر. سابق دیزنی اجرایی کوین مایر تبدیل خواهد شد رئیس Infinite و افسر ارشد عامل محبوب تصویری برنامه شرکت مادر گروه اعلام کرد در 18 مه سال 2020 است. عکس از درو Angerer/گتی ایماژ/AFP

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – سابق دیزنی اجرایی کوین مایر تبدیل خواهد شد رئیس Infinite و افسر ارشد عامل محبوب تصویری برنامه شرکت مادر گروه اعلام کرد چهار شنبه, مارس 18.

مایر تعجب پرش از یکی از سرگرمی های صنعت ترین ارجمند شرکت های پیروزی دیگری برای buzzy تازه بدوران رسیده Infinite است که دیده می شود افزایش محبوبیت در میان مردم قفل شده است و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مایر در راس دیزنی مستقیم به مصرف کننده عرضه می کنند که در آن او نظارت موفق اجرای دیزنی+ تلویزیون پخش آنلاين خدمات.

جدید خود عرصه را شامل Infinite و توسعه جهانی در این برنامه شرکت مادر پکن-بر اساس ByteDance با توجه به کسب و کار.

او گزارش خواهد شد به طور مستقیم به ByteDance بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Yiming ژانگ.

“کوین ثروت از تجربه ساختمان موفق کسب و کار جهانی باعث می شود او فوق العاده مناسب برای ماموریت ما الهام بخش خلاقیت برای کاربران در سطح جهان” ژانگ گفت: در یک نسخه.

مایر کار در دیزنی شامل مدیریت Hulu, ESPN+ و Hotstar عملیات مستقیم به مصرف کننده پلت فرم با توجه به ByteDance.

“من بسیار هیجان زده برای کمک به مرحله بعدی ByteDance سفر” مایر گفت: در انتشار.

ByteDance صاحب Infinite که رنگارنگ تغذیه از 15 تا 60 ثانیه ویدیو کلیپ از ویژگی های همه چیز از مو-رنگ آموزش رقص روال ها و جوک ها در مورد زندگی روزانه.

پس از راه اندازی در سال 2017 Infinite دانلود شده است بیش از دو میلیارد بار با توجه به ما-بر اساس تحقیقات آژانس SensorTower. آن را برای موارد زیر در هند, آمریکا, اندونزی و جاهای دیگر.

پلت فرم در حال حاضر مورد علاقه نوجوانان است به طور فزاینده ای استفاده شده است توسط بزرگسالان به دنبال راه هایی برای عبور زمان در طول coronavirus مستندات.

Infinite دیدم 65 میلیون دانلود در سراسر جهان در ماه مارس به تنهایی با توجه به SensorTower.

بازاریابی تحلیلگران پیشنهاد کرده اند بخشی از این برنامه محبوبیت است که با توجه به approachability و سبک سری از پلت فرم زیبایی.

بر خلاف Instagram که به نفع شاعرانه تعطیلات انداز و کاملا قاب هنری, عکس های محبوب ترین Infinite ستاره فیلم را در خانه در loungewear.

به علاوه ذاتی سبک سری از Infinite ویدئوها فراهم می کند یک تغییر سرعت از این بیماری همه گیر.

کلی ژانگ و Lidong ژانگ ادامه خواهد داد به عنوان مدیر اجرایی و رئیس به ترتیب از ByteDance کسب و کار در چین با توجه به شرکت.

آنها را مدیریت ByteDance محصولات از جمله Douyin, Toutiao و Xigua. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de