دفاع سابق سازمان اطلاعات کارمند پنجه نرم می کند گناه به نشت اطلاعات طبقه بندی شده به رسانه ها

سابق آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع (DIA) کارمند التماس کرد گناه را به اتهامات مربوط به نشت اطلاعات طبقه بندی شده به دو, روزنامه نگاران, وزارت دادگستری (DOJ) گفت.

هنری Kyle Frese, 31, التماس گناه در روز پنج شنبه به عمدی انتقال محرمانه دفاع ملی اطلاعات به روزنامه نگاران. او چهره تا 10 سال در زندان است.

Frese دستگیر شد زمانی که او وارد به کار در قطر تسهیلات در ویرجینیا در ماه اکتبر سال گذشته که در آن او به عنوان یک تحلیلگر عملیات. 31-ساله—برگزار شد که محرمانه دولت امنیت ترخیص شد متهم به کمک به روزنامه نگاران تحقیقات اطلاعات طبقه بندی شده دولت ایالات متحده آمریکا سیستم های کامپیوتری و ارائه آنها را با اطلاعات طبقه بندی شده از پنج گزارش های اطلاعاتی است که او دیده و با توجه به اسناد دادگاه. برخی از اطلاعات مربوط به قابلیت های خاص کشورهای خارجی’ سیستم های سلاح. DOJ مقامات گفت: اطلاعات در این گزارش خارج از محدوده Frese را وظایف شغلی به عنوان یک تحلیلگر.

یکی از روزنامه نگاران (به عنوان یک روزنامه نگار)—که به نظر می رسد در رابطه با Frese—انتشار هشت مقالات که شامل اطلاعات طبقه بندی شده از گزارش بین آوریل و ژوئیه 2018.

با توجه به اسناد دادگاه Frese و روزنامه نگار یکی زندگی می کردند در همان آدرس مسکونی از ژانویه 2018 به نوامبر سال 2018 و به دنبال هر یک از دیگر در توییتر. علاوه بر این Frese دوباره نوشته شده حداقل دو روزنامه نگار در یک پست توییتر اعلام انتشار مقالات حاوی اطلاعات حساس است.

در طی یک حادثه در مارس 2018 روزنامه نگار یکی از او پرسید که آیا او مایل به صحبت با روزنامه نگار دیگر از اخبار مختلف خروجی. Frese گفت که اگر آن را به کمک یک روزنامه نگار به “پیشرفت” اسناد دادگاه گفت.

مقامات همچنین قطع تماس که در آن Frese انتقال اطلاعات طبقه بندی شده به دومین روزنامه نگار در تلفن در تلاش برای “کاری به نفع با دو روزنامه نگار برای پیشبرد یک روزنامه نگار حرفه ای.”

دادستان همچنین گفت که Frese جستجوهای انجام شده در طبقه بندی سیستم های دولت برای کسب اطلاعات در مورد طبقه بندی موضوعات مورد بحث او با دو روزنامه نگار در حداقل 30 نوبت جداگانه. او همچنین با ابلاغ کارمند در خارج از کشور گروه مشاوره از طریق رسانه های اجتماعی و ارائه اطلاعات طبقه بندی شده به یک مشاور در حداقل دو نوبت, مقامات گفت.

“Frese نقض اعتماد قرار داده شده به او توسط مردم آمریکا هنگامی که او افشا حساس امنیت ملی اطلاعات برای منافع شخصی” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی John C. Demers در بیانیه ای گفت.

“او هشدار داده کشور ما را دشمنان به حساس دفاع ملی اطلاعات قرار دادن ملت های امنیتی در معرض خطر” Demers اضافه شده است.

Demers سخنان تکرار شد رابرت چاه اقدام دستیار مدیر اف بی آی ضد جاسوسی را بدست آورد.

“آقای Frese نقض خود سوگند سوگند به حفاظت از مردم آمریکا و حمایت از قانون اساسی ایالات متحده با استفاده از دسترسی او به ایالات متحده را’ حساس ترین اطلاعات و سرقت اسرار دولتی برای چیزی بیش از منافع شخصی” ولز گفت.

Frese مورد یکی در یک سری از تعقیب تحت مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای سرکوب نشت توسط دولت کارگران است. در سال 2017 پس از آن-دادستان کل جف جلسه قول داد به یک موضع در نشت کرده بود و متهم حداقل شش نفر با نشت در بیش از دو سال است.

ماه گذشته یک کارمند از وزارت خزانه داری التماس کرد گناه را به توطئه به طور غیر قانونی نشت اسناد به یک روزنامه نگار. سابق جرائم مالی اجرای شبکه (FinCEN) مقام ارشد ناتالی فلاور Sours ادواردز چهره به پنج سال زندان و به صورت غیر قانونی نشت گزارش فعاليتهای مشکوک) در معاملات مالی سابق مغلوب ساختن پیشی جستن-کمپین همکاران پل Manafort و ریک گیتس, سفارت روسیه و ماریا Butina در میان دیگران در سال 2017 و 2018.

Frese است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در ژوئن 18.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im