هردویکک TOWNSHIP, N. J.—یک جنگل آتش سوزاندن از طریق یک پیاده روی محبوب منطقه است که عبور توسط آپالاچی نوین و عمده در بزرگراه بین ایالتی در حدود 80% موجود از بعد از ظهر دوشنبه, New Jersey, آتش, مقامات گفت.

آتش آغاز شد بعد از ظهر یکشنبه در کوه Tammany, شیب ناهموار منطقه نیوجرسی Worthington, جنگل های دولت و Delaware Water Gap ملی منطقه تفریحی در نیوجرسی-پنسیلوانیا مرز. مقامات آتش گفت: حدود 80 هکتار سوزانده شده بود در روز دوشنبه.

یک هلیکوپتر و 40 آتش نشان مشغول به کار بودند به قرار دادن آتش سوزی پنج شنبه, مقامات گفت. گرگ لافلین رئیس نیوجرسی آتش سوزی جنگل ها و خدمات و گفت: بدون آسیب گزارش شده است.

علت آتش سوزی شده بود, مشخص, مقامات گفت.

کریس Franek دولت آتش سوزی جنگل سرویس دستیار بخش آتش سرپرست گفت: آتش سوزی در شبیه زمین معمولا رایت رو به بالا اما که روز یکشنبه آتش سوزی آغاز شده است که در زیر یک دنباله در ارتفاع حدود 1400 پا سوخته سراشیبی چون دنباله منطقه صخره ای و بدون پوشش گیاهی فراوان. او گفت: آتش سوزی بسیار نادر وجود دارد در این زمان از سال به دلیل این منطقه معمولا لایه ای از برف است.

حادثه فرمانده اریک وبر گفت WFMZ-TV زمین خدمه عامل در شب مجبور به رقابت با زمین دشوار است. یک هلیکوپتر کاهش یافته و آب در این آتش سوزی پنج شنبه, مقامات گفت.

“این بسیار تند و ناهموار” وبر گفت. “این احتمالا شدیدترین زمین در کل ایالت نیوجرسی است.”

تصاویر و ویدئو به اشتراک گذاشته یکشنبه در رسانه های اجتماعی نشان داد یک دیوار از شعله های آتش نه چندان دور از بین 80 که حامل ترافیک به و از شهر نیویورک می رود و آب از طریق شکاف. از آن حمایت شد تا در هر دو جهت.

برخی از تاخیر گزارش شد در طول پنج شنبه صبح رفت و آمد اما مقامات گفت: این بزرگراه شد و باز در هر دو جهت. آنها هشدار داد هر چند که دودی شرایط به احتمال زیاد باقی می ماند تا حداقل روز سه شنبه و شعله های آتش نیز قابل مشاهده است.

این آتش سوزی در یک آفتابی مارس روز که دیدم غیر منتظره ای خفیف. آپالاچی نوین عبور از طریق منطقه تفریحی اما باز مانده بعد از ظهر دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de