خارجی رشته در هند بیش از coronavirus مستند دریافت ویزا فرمت

دهلی نو: دولت در روز دوشنبه تمدید در gratis اساس منظم ویزا و e-ویزای اتباع خارجی که رشته در هند با توجه به COVID-19 تا 30 آوریل وزارت خانه گفت.

در بیانیه این وزارتخانه گفت: تمام کسانی که از اتباع خارجی که به طور منظم ویزای e-ویزا و یا اقامت شرط منقضی شده و یا خواهد بود انقضای در فوریه 1 (نیمه شب) به تاریخ 30 آوریل (نیمه شب) خواهد بود “تمدید تا 30 آوریل (نیمه شب) بر رایگان اساس پس از ساخت یک نرم افزار آنلاین توسط خارجی ها”.

این اتباع خارجی رشته در کشور با توجه به 21-day مستند اعلام کرد در مارس 24 برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

به منظور حذف هر نوع سردرگمی وزارت خانه تا به حال در مارس 28 اعطا خدمات کنسولی در gratis اساس به اتباع خارجی در حال حاضر اقامت در هند با توجه به محدودیت های مسافرتی در زمینه COVID-19 شیوع تا مارس 30.

دولت تا به حال توسعه یافته به طور منظم و e-visa از آن دسته از اتباع خارجی که در حال حاضر در هند و قادر به ترک این کشور به دلیل شیوع کروناویروس تا 15 آوریل است.

تصمیم به تمدید ویزا معافیت تا مارس 30 بود که ظاهرا از نظر نزدیکی خاصی فرمت onging مستند تا مارس 30.

این نیز نشانه ای است که بین المللی پروازهای لغو شده از مارس 25 نخواهد رزومه قبل از 30 آوریل.

هزاران نفر از اتباع خارجی در این کشور پس از تحمیل محدودیت های مسافرتی و قادر به خروج از این کشور در طول اعتبار ویزای خود.

وزارت نیز ضروری خدمات کنسولی از طریق دفتر اتباع خارجی در منطقه ثبت نام افسران و خارجی ثبت نام افسران به اتباع خارجی در حال حاضر در هند است.

خروج از چنین اتباع خارجی اگر درخواست شده توسط آنها در طول این دوره اعطا خواهد شد بدون مالیات از موعد مجازات این وزارت گفته بود پیش از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de