فورد به ادامه ساخت ماشین های پلیس در میان فشار کمپین: مدیر عامل شرکت

فورد را حفظ خواهد ساخت وسایل نقلیه به نام پلیس رهگیر استفاده می شود که توسط سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور, مدیر عامل شرکت جیم هاکت گفت.

اگر فورد بودند برای جلوگیری از ساخت اتومبیل های اجرای قانون خواهد بود نه به عنوان امن و نمی خواهد بود قادر به انجام شغل خود را به عنوان به خوبی هاکت استدلال در یک یادداشت فرستاده شده به کارکنان.

او همچنین گفت: “این بحث که Ford Police Interceptor کمک می کند تا ماموران با انجام کار خود را. مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک پلیس اعتبار باید چیزی برای انجام با وسایل نقلیه آنها در حال رانندگی. در واقع همانطور که ما تصور آینده قدرت ما متصل وسایل نقلیه دقیق فورد وسایل نقلیه استفاده می شود نه تنها به بهبود افسران توانایی محافظت و خدمت اما نیز ارائه داده است که می تواند به پلیس امن تر و بیشتر پاسخگو باشد.”

فورد را “همچنان قدرتمند صدا به صورت سیاه و سفید زندگی می کند توجه به برگزاری خودمان پاسخگو برای تغییر قابل توجهی در حالی که همچنین در ادامه برای کمک به نگه داشتن جوامع امن با تولید رهگیر پلیس و همکاری با اجرای قانون در راه های جدید به شدت حمایت ایمنی برای همه اعضای جامعه” هاکت اضافه شده است.

ده ها تن از کارکنان فورد امضا بر روی یک نامه به هاکت و فورد رئیس بیل فورد.

کارکنان نوشت که در طول تاریخچه شرکت خودرو فورد طراحی و ساخته شده “استفاده شده است به عنوان لوازم جانبی به خشونت پلیس و ظلم و ستم.”

Epoch Times Photo
نشانه ای نشسته در خارج از فورد شیکاگو کارخانه مونتاژ در شیکاگو, Ill., در مه 20, 2020. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

“ما می دانیم که در حالی که بسیاری از پیوستن به پشتیبانی و یا تامین اجرای قانون با نیت خوب این نژادپرستانه پلیس شیوه که طاعون جامعه ما تاریخی و سیستمیک—سابقه و تداوم سیستم توسط فورد برای بیش از 70 سال—همیشه پس از معرفی فورد اولین پلیس بسته در سال 1950” آنها نوشت.

با توجه به فورد وب سایت آن شد در سال 1950 برای اولین بار تولید کننده به افسر سفارشی خودروی پلیس.

“به عنوان یک غیر قابل انکار بخشی از این تاریخچه و سیستم ما دیر به فکر و عمل متفاوت’ در نقش ما در نژادپرستی” کارکنان اضافه شده است.

کارگران امضا کنندگان این نامه خواست فورد به توقف تولید و فروش همه وسایل نقلیه پلیس و محصولات ژوئیه 15.

برخی از 13000 نفر نیز امضا آنلاین طومار درخواست فورد برای حذف آن رهگیر پلیس از “مجریان قانون با استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز.”

در هاکت پاسخ او می گوید: او معتقد است که در این ایده از نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون است. هاکت وعده داده شده را شخصا بررسی شرکت “تنوع و شمول و آداب و رسوم و شیوه و رفتار.” و او با قدردانی از مردم برای صحبت کردن و گفتن آنها افکار خود را به او کمک کرد “تولید این نکته را توضیح دهد که چرا ما در ادامه تعهد ما به نیروهای پلیس در سراسر جهان در مورد اعتماد ما محصولات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *