فورد می پیوندد تلاش برای ایجاد هواکش و ماسک در میان همه گیر

پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای شرکت های آمریکایی به repurpose قطعات از ظرفیت تولید را به اندازه مورد نیاز هواکش و تجهیزات دیگر برای مبارزه با COVID-19 گیر خودروساز فورد اعلام کرد این امر می تواند به دیگر عمده ایالات متحده تولید کنندگان به تولید هزاران نفر از دستگاه های پزشکی مورد نیاز بیماران بدحال.

“ما شده است به طور منظم در گفت و گو با فدرال و ایالتی و مقامات محلی به درک مناطق از بزرگترین نیازهای” فورد مدیر اجرایی جیم هاکت گفت که هدف این شرکت این بود که به افزایش عرضه در تجهیزات لازم پزشکی.

سریع شیوع است که به کشته شدن هزاران نفر از مردم در سراسر جهان تیره و تار است سیستم بهداشت و درمان در سراسر جهان و منجر به کمبود هواکش مورد نیاز برای درمان بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری است که می تواند منجر به مشکلات تنفسی و پنومونی در موارد شدید.

Epoch Times Photo
کارمند همیلتون پزشکی AG آزمون ونتیلاتور در یک کارخانه در دمت/Ems, سویس در 18 مارس سال 2020 است. (ایسنا/Arnd Wiegmann/فایل عکس)

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که جنرال موتورز (GM) تسلا و فورد تایید شده اند برای تولید هواکش برای مبارزه با CCP ویروس افزایش در ایالات متحده است. بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

در آن درایو به پر کردن شکاف در پزشکی دنده فورد نیروهای با جنرال الکتریک (GE), بهداشت و درمان بخش و 3M.

فورد و جنرال الکتریک بهداشت و درمان را گسترش تولید جنرال الکتریک یک طراحی برای حمایت از بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی و یا اشکال در تنفس ناشی از پاتوژن فورد گفت.

به طور جداگانه فورد را با 3M به افزایش ظرفیت تولید از آن هوا-تصفیه, ماسک برای دیدار با افزایش تقاضا برای پاسخ اول و بهداشت کارگران است.

این شرکت گفت: این کاوش شد که چگونه آن را می تواند تولید این ماسک در یکی از آن میشیگان های تولیدی و کمک به 3M افزایش تولید ده برابر شده است. این امر با استفاده از طرفداران از آن فورد F-150 صندلی سرد را به قطعات از ماسک ،

“ما در حال افتخار به کار با @3M @GEHealthcare و @UAW به من قرض بدهید ما مهندسی و ساخت تخصص به سرعت گسترش تولید ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی و لوازم بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و بیماران مبارزه با #COVID19” شرکت گفت: در توییتر.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer تشکر فورد در بیانیه ای برای “teaming تا برای ساخت تجهیزات است که ما نیاز به نگه داشتن ما کارکنان مراقبت های بهداشتی ایمن و کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

جنرال موتورز همچنین همکاری با تجهیزات پزشکی ساز Ventecis و ساختمان هواکش در کارخانه خود در ایندیانا است.

پیشتر مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk نوشت که خود شرکت تولید هواکش اگر کمبود وجود دارد گفت: در بیانیه ای جداگانه است که برنامه ریزی برای تولید در حال حاضر در جریان است در کارخانه تسلا. “ما در حال کار بر روی هواکش حتی اگر من فکر می کنم وجود خواهد داشت و نه کمبود آن زمان ما می توانیم به اندازه کافی مهم است.”

مشک و بعد گفت در توییتر شنبه او خریداری 1,255 FDA تایید شده پزشکی هواکش از چین و تا به حال دستگاه های پرواز به لس آنجلس.

Elon Musk
مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk صحبت می کند قبل از رونمایی مدل Y در تسلا استودیو طراحی در Hawthorne, کالیفرنیا., در 14 مارس 2019. (Jae C. هنگ/AP)

هواکش هستند یک مورد کلیدی در درمان COVID-19.

یک ماه فوریه گزارش (pdf) از مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که ایالات متحده در حدود 170,000 هواکش با برخی از 8,900 در یک بانک ملی و بقیه در دسترس برای استفاده در بیمارستان.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز, مارس 24 در 9:55 p. m. ET وجود دارد 46,485 تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده و 591 مرگ و میر.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im