فورد مجبور به توقف تولید در شیکاگو گیاه کارمند پس از آزمایش مثبت برای CCP ویروس

یک روز پس از بازگشایی شیکاگو کارخانه مونتاژ فورد به طور موقت تعطیل کارخانه به دلیل دو نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

در حالی که خاموش بود مختصر—گیاه بود و در عملیات صبح روز چهارشنبه—آن را نشانه ای از دشواری عامل کارخانه در حالی که مطابق با افزایش اقدامات ایمنی در محل قرار داده برای مقابله با این ویروس همه گیر.

این گیاه که ایجاد شده فورد اکسپلورر, لینکلن هوانورد و فورد رهگیر ماشین پلیس از سر گرفته تولید دوشنبه پس از تعلیق تولید برای حدود دو ماه به دلیل نگرانی های بهداشتی.

فورد شروع غربالگری کارکنان درجه حرارت هنگامی که آن را بازگشایی آن گیاهان و نیاز به آزمایشات پزشکی برای کارگران که نمایشگاه علائم. دو آزمايش مثبت آمد در روز سه شنبه باعث یک بعد از ظهر خاموش کردن. پایان شیفت روز و شیفت شب از دست داده بودند با توجه به موقت خاموش کردن.

“هنگامی که دو نفر از کارکنان که در بازگشت به کار این هفته آزمایش مثبت برای COVID-19 ما بلافاصله به اطلاع مردم شناخته شده است در تماس نزدیک با افراد آلوده و خواسته آنها را به خود قرنطینه برای 14 روز” گفت: Kelli Felker یک سخنگوی فورد. “ما نیز تمیز و ضد عفونی محل کار, تجهیزات, تیم منطقه و مسیر که عضو تیم گرفت.”

A Ford Motor Company workers works on a Ford F150 truck
یک شرکت فورد موتور کارگران با این نسخهها کار بر روی f150 فورد کامیون در خط مونتاژ در فورد دیربورن کامیون گیاه در Dearborn, Mich., در سپتامبر. 27, 2018. (بیل Pugliano/گتی ایماژ)

Felker گفت بیاورد و کارکنان مشغول به کار در یک ساختمان مجزا در حدود یک مایل از اصلی خط مونتاژ در کارخانه. اما از آنجا که بخش هایی از آن دسته از کارکنان ساختمان مورد نیاز در خط مونتاژ کل مجموعه تعطیل شد. فورد حدود 5,800 کارکنان در شیکاگو مونتاژ پیچیده است. جداگانه شیکاگو زنی گیاه تنها با کارکنان بیش از 1000 بود نه خاموش شدن با مشکلات در مجلس پیچیده است.

Felker گفت: فورد با اعتماد به نفس است که کارکنان دچار این ویروس را قبل از آنها به بازگشت به کار به دلیل ویروس گذشت زمان.

“ما پروتکل ها در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس” او گفت:.

ایالات خودرو اتحادیه کارگران که نشان دهنده ساعتی کارگران در فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر با صدور بیانیه ای در مورد وضعیت در شیکاگو: آن “همچنان به شدت نظارت بر اجرای بهداشت و پروتکل های ایمنی برای محافظت از ما عضو خانواده و جامعه خود را.”

حتی جزئی روز تعطیلی یک کارخانه نشان می دهد که چگونه از آن دشوار خواهد بود برای خودروسازان برای از سرگیری عملیات در حالی که برخورد با این بیماری همه گیر گفت: کریستین Dziczek معاون رئیس جمهور از صنعت و کار و اقتصاد در مرکز تحقیقات خودرو میشیگان فکر می کنم تانک. او گفت: بسیاری از خودرو گیاهانی که دوباره شروع عملیات در آسیا مجبور به خاموش کردن حداقل به طور موقت.

“وجود دارد سه چیز است که باید به همه گرد هم می آیند. شما باید به یک نیروی کار سالم سالم زنجیره عرضه و تقاضای سالم,” او گفت:. “این فقط یک تلنگر سوئیچ و همه چیز همان است که بود. این بسیار پیچیده است.”

سی ان ان سیم و Epoch Times کارکنان منجر به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de