برای موفقیت در گفت و گو با هند و پاکستان باید سرکوب تروریست ها: کاخ سفید

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق کاهش تنش بین هند و پاکستان, کاخ سفید روز جمعه گفت تاکید بر اینکه موفقیت هر گفت و گو میان دو همسایه امکان پذیر خواهد بود تنها اگر پاکستان سرکوب تروریست ها و افراط گرایان در خاک خود است.

“من فکر می کنم آنچه شما می شنوید از رئیس جمهور بسیار دلگرم کننده کاهش تنش بین هند و پاکستان, تشویق دو کشور به تعامل دو جانبه گفت و گو با یکدیگر برای حل و فصل اختلافات خود را” یک مقام ارشد دولت رسمی وقتی از او پرسیدند که آیا تهمت را برای میانجیگری در مسئله کشمیر دوباره در آینده هند مراجعه کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump منجر خواهد شد 12-عضو هیئت آمریکایی به احمدآباد آگرا و دهلی نو در فوریه 24 و 25.

“ما همچنان به این باور اصلی و پایه و اساس موفقیت هر گفت و گو بین این دو (هند و پاکستان) است که بر اساس ادامه داد: حرکت در تلاشهای پاکستان برای سرکوب تروریست ها و افراط گرایان در خاک خود است. بنابراین ما همچنان به دنبال که” این مقام گفت.

“اما من فکر می کنم رئیس جمهور خواهد شد و اصرار هر دو کشور به دنبال برای حفظ صلح و ثبات در امتداد خط کنترل (LoC) و خودداری از اقدامات و یا اظهارات که می تواند به افزایش تنش در منطقه” گفت: این مقام که صحبت می کرد به خبرنگاران خواست نامش فاش نشود.

در پاسخ به یک سوال در افغانستان صلح رسمی اعلام کرد که ایالات متحده فقط تشویق و هند به عنوان آن را با کشورهای منطقه به انجام آنچه در آن می توانید برای حمایت از این روند صلح به طوری که می توان آن را موفق و به طور بالقوه می تواند پایان 19 سال از نظامی دیپلماتیک و اقتصادی نامزدی.

“شما می دانید که ما می تواند پایان جهان برقرار کند. ما خواهد بود با ادامه دیپلماتیک و اقتصادی نامزدی که شده است وجود دارد بیش از 19 سال گذشته. اما ما قطعا نگاه به هند برای حمایت از این روند صلح — مهم کشور در منطقه مهم به کلی ثبات منطقه است. بنابراین من فکر می کنم اگر این مسئله می آید این است که چه خواهد بود درخواست از رئیس جمهور” این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im