فوتبال اما نه به عنوان ما آن را می دانم: مناظر عجیب و غریب از بوندسلیگا باز گشت

MEN IN MASK. Schalke players arrive with face masks as Bundesliga resumes following a two-month absence due to the coronavirus pandemic. Photo by Martin Meissner/AFP

مردان در ماسک. شالکه بازیکنان می رسند با ماسک صورت به عنوان بوندسلیگا رزومه پس از دو ماه غیبت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس مارتین Meissner/AFP

برلین, آلمان – آلمان به فوتبال گرسنگی طرفداران دلیلی برای شاد روز شنبه, مارس 16 با بوندسلیگا بازگشت به عمل در پشت درهای بسته در یک روز که در آن بوروسیا دورتموند با چکش محلی رقبای شالکه در یک انعکاس Signal Iduna Park.

در اینجا AFP به نظر می رسد در برخی از مهمترین و چشم نواز همه چیز از یک روز به یاد ماندنی در تاریخ این ورزش:

تمیز, توپ, لطفا

تصمیم به اجازه می دهد فوتبال آلمان به راه اندازی مجدد آمد با یک میزبان از مقررات دولت از جمله ماسک بر روی نیمکت و پلکسی گلاس جدا کردن بازیکنان و روزنامه نگاران برای post-match interviews.

یکی از قوانین آمده است که مطابقت با توپ باید به طور مرتب ضد عفونی توسط پرسنل پوشیدن دستکش, به عنوان, آلمانی, فوتبال لیگ تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس و پایان 2019-2020 فصل است.

مردان نقاب دار خط ستاره شرق

و همچنین دید غیر معمول از به طور معمول بسته بندی شده می ایستد shorn از خشن و بی ادب پشتیبانی است که به همراه بوندسلیگا, طرفداران تماشای تلویزیون دیدم بازیکنان با پوشیدن ماسک در حاشیه.

بازیکنان روی نیمکت عینک محافظ و ماسک با رعایت دقیق دستورالعمل های ایمنی اجرا اجازه می دهد تا بوندسلیگا به سر قبل از اروپا و دیگر لیگ برتر.

شالکه جایگزین بازیکنان روی نیمکت به منظور احترام اجتماعی فاصله قوانین در حالی که یک تماس ورزشی بود که در این زمینه است.

لایپزیگ می رود یک گام فراتر از

RB لایپزیگ آمد تا با یک راه حل رمان برای کمک به بازیکنان اطاعت آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) قوانین آن تصریح دارد باید حداقل 1.5 متر فاصله بین هر فرد در جایگزین نیمکت.

با اتاق به اندازه کافی در subs منطقه برای بازی بعد تیم ملی برخی بازیکنان تا به حال به نشستن در غرفه که 3 متر بالاتر از سطح زمین و ستاره شرق در حاشیه.

بنابراین لایپزیگ با اقتباس از یک مجموعه ای از پله های هواپیما که به طور معمول استفاده می شود برای سوار و پیاده شدن مسافران از هواپیما از این نزدیکی هلی/فرودگاه لایپزیگ.

“شرایط خاص نیاز به اقدامات خاص است. ما خوشحال برای کمک به” فرودگاه سخنگوی اووه Schuhardt گفته بود.

اجتماعی فاصله جشن

Wonderkid مهاجم Erling Braut Haaland آغاز شد که در آن او را ترک کردن با اولین بوندسلیگا هدف خود را راه اندازی مجدد پس از دو ماه استراحت ناشی از کوروناویروس.

Haaland تبدیل خانه Thorgan خطر کم صلیب درست قبل از نیم ساعت برای باز کردن برابر شالکه به ثمر رساند. این جوان 19 ساله 10 هدف را فقط در 9 بوندسلیگا حضور و مجموعه تیم خود را در راه خود را به یک thumping 4-0 دربی پیروزی.

به جای mobbed با جايزه هم تیمی های Haaland مطمئن ساخته شده است که همه آنها را در خود حفظ فاصله او تراشیدن یک کمی دارای گونه های برامده رقص در حاشیه, در ادای احترام به دقیق بهداشت قوانین که در لیگ به دنبال.

دورتموند سلام خالی دیوار

یک پیروزی چشمگیر بیش از شالکه خواهد معمولا دورتموند بازیکنان جشن در مقابل خفقان ‘زرد دیوار’, عظیم, تراس پشت هدف در Signal Iduna Park است که نگه می دارد تا به 25000 پرشور طرفداران.

اما با این ورزشگاه همه اما خالی و تنها سر و صدا بودن شادی و کف زدن از بازیکنان و مربیان دورتموند هنوز سرش می دویم. به تحسین ‘Sudtribune’ به افتخار پشتیبانی حرارت که معمولا هرچه از پایه.

نگاهی به پنج

شالکه شد تیم اول به استفاده از تغییر حکومت است که اجازه می دهد تا 5 تعویض در بازی با دیوید واگنر با استفاده از حداکثر تعداد در دورتموند.

تیمو بکر جایگزین اورتون loanee جونجوئه کنی با 3 دقیقه باقی مانده به عنوان شالکه دچار تخریب در دست لوسین Favre جانبی زرق و برق دار.

Favre در ضمن با استفاده از 4 تعویض با مرد-از-این-مسابقه رافائل Guerreiro جایگزین مارسل Schmelzer در لحظات پایانی بعد از اضافه کردن به Haaland را بازکن با چشمگیر برمیداریم.

افزایش جایگزینهای مصوب بازی نمایندگان مجلس در اوایل این ماه به تصویب رسید بوندسلیگا به منظور محدود کردن خطر آسیب پس از دو ماه بدون منطبق است.

آوگسبورگ طرفداران سوال راه اندازی مجدد

در حالی که طرفداران در سراسر جهان جشن گرفته می شود که قادر به تماشای سطح بالا زنده فوتبال پس از دو ماه خشکسالی برخی از حامیان سوال حکمت در شروع مجدد لیگ.

آوگسبورگ پیروان آویزان یک بنر در مقابل خالی ایستاده است که به عنوان خوانده شده “فوتبال زندگی – کسب و کار خود و بیمار است” در اعتراض فوتبال در حال بازی در حالی که همه گیر هنوز هم طول می کشد زندگی در سراسر اروپا است.

وجود دارد کمی شادی به سمت خانه بر روی زمین یا با دانیل Ginczek را زمان توقف اعتصاب توزیع وولفسبورگ 2-1 برنده و تعمیق آوگسبورگ را سقوط ترس. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de