دنبال آفتاب: پانل های خورشیدی چگونه در حال تحول است

سلام زمینیها! این خبرنامه هفتگی ما در همه چیز محیطی که در آن ما برجسته روند و راه حل های که در حال حرکت ما را به توسعه پایدار در جهان. (در اینجا ثبت نام برای دریافت آن در صندوق پستی خود را هر پنج شنبه.)

این هفته:

  • مصرف پانل های خورشیدی به سطح بعدی
  • دنبال خورشید: چگونه دو محور پانل های خورشیدی کار می کنند
  • چگونه خرس گریزلی آموخته اند که برای زندگی با انسان

مصرف پانل های خورشیدی به سطح بعدی

(توماس هال/CBC)

در جهان از انرژی خورشیدی اصلی اندازه گیری از موفقیت همواره پنل بهره وری. پیشرفت در طول سال به معنی بهترین فتوولتائیک (PV) سیستم های در حال حاضر می تواند به نوبه خود بیش از 20 درصد از نور خورشید به آنها ضربه زدن به برق.

“سلول های خورشیدی بهره وری است که این رقم از شایستگی در PV جامعه و بهبود بهره وری شایع ترین پژوهش تلاش” کارلوس رودریگز گالگوس همکار تحقیقاتی در انرژی خورشیدی موسسه تحقیقات سنگاپور گفت: CBC از طریق ایمیل.

“و در عین حال میزان انرژی تولید شده توسط پانل انرژی خود را عملکرد – همچنین می توان با افزایش تکنیک های دیگر.”

با در نظر گرفتن رودریگز Gallegos و تیم خود را به تازگی تجزیه و تحلیل اثربخشی دو به خوبی شناخته شده تکنیک های: bifacial ماژول ها و محور ردیابی است.

به عنوان نام نشان می دهد bifacial ماژول های سلول PV در دو طرف پنل با نور مستقیم خورشید جذب می شود و از بالا و نور منعکس شده جذب شده از قسمت زیرین.

به عنوان یک نتیجه عملکرد یک bifacial ماژول “می تواند بطور قابل توجهی بسته به سطح آن نصب شده است بر روی” رودریگز Gallegos گفت. برای مثال برف زیادی در سطح بازتاب (یا albedo) و در نتیجه جذب بیشتر. شن ؟ نه به عنوان خوب. آب ؟ بزرگ نیست.

دیگر تکنیک محور ردیابی است که اساسا زیر آفتاب. با استفاده از موتور (یا حتی ساده تر و غیر الکترونیکی روش) و پانل شیب خواهد شد برای حداکثر قرار گرفتن در معرض آفتاب.

“Single-axis trackers معمولا استفاده می شود به چرخش ماژول از شرق به غرب گفت:” رودریگز گالگوس “Dual-axis trackers دو محور چرخش و از این رو در اصل باید از این پتانسیل به چرخش به هر زاویه مورد نظر.”

Dual-axis trackers در مفید آمده است در طول زمان از سال زمانی که خورشید در موقعیت های مختلف است. که با اضافه پیچیدگی آنها گران تر از تک محور انتقالها. رودریگز Gallegos و تحلیل پیشنهاد خاص یک دسته کوچک موسیقی جاز بود و مقرون به صرفه ترین.

“ما دریافتیم که bifacial پانل های خورشیدی همراه با [تنها] محور انتقالها تولید به طور متوسط نزدیک به 35 درصد انرژی بیشتر [از استاندارد پانل های ثابت] و کاهش هزینه برق به طور متوسط 16 درصد است.”

این یک شیفت با توجه به این ترفند به سیستم به جای یک جهش عظیم در مواد کارایی که بدون شک افزایش قیمت کلی.

“خورشیدی همچنان به استخدام قابل توجهی پیشرفت های تکنولوژیکی که در حال بهبود بهره وری و افزایش قدرت در کاهش هزینه ها گفت:” جف اتکینز های اجرایی مشاور در توسعه کسب و کار در Mississauga, Ont.-بر اساس Silfab خورشیدی از طریق ایمیل.

اتکینز گفت Silfab با استفاده از طیف وسیعی از فن آوری از جمله انعکاسی شیشه ای پوشش و اپتیک است که “پر کردن فضاهای مرده بین سلولهای خورشیدی” به سعی کنید به منظور جلب بیشتر عملکرد در حالی که پانل های مقرون به صرفه.

برخی از این راه حل نیز ممکن است کمک به کانادا به ویژه در دریافت بیشتر از خورشید است.

“برای طول و عرض جغرافیایی مکان های بسیار نزدیک به خط استوا سود با استفاده bifacial پانل های بیش از حد قوی نیست. در عین حال به عنوان طول و عرض جغرافیایی افزایش عملکرد نیز افزایش می دهد” گفت: رودریگز Gallegos.

“کانادا بودن خاک واقع شده در بالا-طول و عرض جغرافیایی مکان دارای بدنام مزیت زمانی که اتخاذ این فن آوری.”

آن را سخت به پرتاب سایه در راه حل های که می تواند به بهبود کانادا خورشیدی انرژی خروجی به اندازه 40 تا 50 درصد است. در نوبه خود است که می تواند درایو انرژی خورشیدی در سراسر جهان تولید برق است که نشسته است در سه درصد.

آناند Ram


خواننده بازخورد

خواننده لانا نوشت با این فکر:

“چگونه می تواند ما مردم بیشتر بودن تعاونی های علاقه مند متعهد و مسئول که در آن محیط زیست و تغییرات آب و هوایی نگران هستند?” او می نویسد. “چگونه می توانم به شما یک جمعیت به این باور در چیزی و مسئول بیشتر در مورد آن در خود عادات شخصی? این چیزی است که من پیدا کردن گم شده در اینجا در کانادا و من حتی نمی خواهد اظهار نظر در ایالات متحده بستگان من در آلمان صحبت شد و در مورد انجام کارهای مورد تغییر آب و هوا و محیط زیست قبل از آن به طور کامل شکل گرفته مفهوم در اینجا. سرخوردگی من این است که چه چیزی باعث می شود بیش از حد بسیاری از کانادایی ها خیلی سهل انگار و شاید حتی احمق در این مورد؟”

مسائل از آنچه در زمین است ، هستند حق در اینجا.

نیز وجود دارد یک نمایش رادیویی! مطمئن شوید که برای گوش دادن به آنچه بر روی زمین هر یکشنبه در ساعت 10:30 صبح ساعت 11 صبح در نیوفاندلند. شما همچنین می توانید مشترک به آنچه بر روی زمین در اپل پادکست ها, گوگل بازی و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. شما همچنین می توانید گوش دادن در هر زمان در CBC گوش دادن.


تصویر بزرگ: پانل های خورشیدی است که به دنبال خورشید

در قطعه بالا در نوآوری در پانل های خورشیدی آناند رم توضیح داد که برخی از پانل های به جای مانده ثابت هستند قادر به ردیابی خورشید از شرق به غرب است. تک محور پانل می توانید حرکت در یک خط دو محور پانل (در زیر) و حتی بیشتر انعطاف پذیر.

(توماس هال/CBC)

و م: ایده های تحریک آمیز از سراسر وب

  • این یک هفته بد برای خطوط لوله. با استناد به مقررات عدم قطعیت و تلاش خود را برای حرکت به سوی خالص صفر کربن ویرجینیا مبتنی بر سلطه انرژی دوم-بزرگترین ابزار قدرت در آمریکا لغو ساحل اقیانوس اطلس پروژه خط لوله. در ضمن یک قاضی فدرال آمریکا طرفه با ایستاده راک سو قبیله و دستور داکوتای دسترسی به خط لوله تعطیل برای بیشتر محیط زیست بررسی است. و دادگاه عالی ایالات متحده در جای خود نگه داشته منظور مسدود کردن بیشتر ساخت خط لوله کیستون XL.

  • یک گروه شناخته شده به عنوان آب و هوا قدرت 2020 — که شامل جرالد ته این مدیر سابق وزیر به نخست وزیر جاستین ترودو و همچنین به عنوان برجسته دموکرات ایالات متحده مانند استیسی آبرامز و تام Steyer — شده است با فشار دادن مدیران در Facebook به گام برای مهار “دروغ و اطلاعات غلط” در مورد محیط زیست در آن پلت فرم.

  • در توسعه است که جادو و سر در گم محققان سفید-بویژه گنجشک را تغییر لحن آنها آواز خواندن برای جذب زنان و پخش چمن خود را. بیش از دو دهه گذشته که گنجشک می باشد که می توان بین B. C., central Ontario, تغییر سه-توجه داشته باشید پایان دادن به آهنگ های خود را به دو یادداشت — و دانشمندان هیچ نظری ندارم که چرا.

چگونه خرس گریزلی آموخته اند که برای زندگی با انسان

(کلیتون T. بره)

در مناطق که در آن خرس و انسان همزیستی وجود دارد, اغلب سیاست های در محل برای محافظت از خرس جمعیت در حالی که امن-امنیت زندگی مردم است. اما معلوم خرس نیز کمک به خود را باعث شود.

یک تیم از محققان از کلمبیا و آلبرتا از دادههای ترکيبی در حرکات زیستگاه استفاده و میزان مرگ و میر از 2,669 خرس گریزلی بیش از 41 سال به بررسی چگونگی آنها جان سالم به در زمانی که زندگی در نزدیکی انسان-مناطق تحت سلطه.

محققان دریافتند که حتی به عنوان انسان تجاوز بیشتر به حیوانات در زیستگاه خرس نیست لزوما خجالتی و دور از مردم. در عوض آنها به تدریج تغییر رفتار خود را به فعال تر در شب زمانی که آنها خواهد بود کمتر به احتمال زیاد برای آمدن به تماس با آنها.

داده شده بود از یک منطقه از 378,191 کیلومتر مربع عمدتا در قبل از میلاد است که حدود 15,000 grizzlies — بیش از نیمی از کانادا خرس خاکستری جمعیت. پژوهش منتشر شده در اوایل این هفته در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

به طور معمول خرس در بیابان صرف حدود نیمی از وقت خود را در نور روز و نیم تحت پوشش تاریکی گفت: مطالعه همکاری نویسنده کلیتون T. بره که وابسته به دانشگاه آلبرتا دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه مونتانا.

اما با افزایش خود را “nocturnality” توسط دو تا سه درصد در هر سال, خرس, زندگی در “همزیستی مناظر” — در نزدیکی به مردم و همچنین افزایش میزان بقای خود را با دو تا سه درصد در هر سال است. این باعث شد محققان به این نتیجه که این تغییر بیشتر در شب فعالیت ناشی از انسان است.

مسن خرس رو بیشتر شبانه, شد, شروع از سن سه سالگی به بعد به نقطه ای که در آن خرس مشاهده شده در این مطالعه به حداقل 60 درصد nocturnality و بسیاری از آنها 70 درصد یا بیشتر.

جوان خرس و کسانی که نمی اتخاذ رفتار نمی کنند نیز هست. “بسیاری از خرس تغییر نمی به اندازه کافی سریع است و آنها در نهایت مرگ” بره در مصاحبه ای گفت:.

گریزلیز به “جدایی” برای حفظ سلامت اکوسیستم های B. C. دولت می گوید. اما بقای خود در معرض خطر است با توجه به هم استانی حفاظت از داده های مرکز و کمیته فدرال در مورد وضعیت حیات وحش در معرض خطر در کانادا. بزرگترین تهدید برای خرس ؟ مردم.

این تغییر به شبانه رفتار نه تنها بهتر برای خرس, اما آن را نیز بهتر برای انسان دلیل آن کاهش تعداد درگیری بین گونه های این مطالعه گفت.

نگاهی به سوابق درگیری با 45 فردی خرس است که مجهز به GPS قلاده محققان دریافتند وجود دارد حدود 71 درصد کمتر احتمال درگیری با یکی از آنها حداقل یک بار در سال اگر خرس بيشتر در شب فعال تر در طول روز.

“بیشتر وجود دارد که در آن درگیری وجود دارد بیشتر مردم بدیهی است که” بره گفت. “خرس در حال کمک به شکل است که چشم انداز به نفع خود را دارند.”

با این وجود خرس ها هنوز هم در از دست دادن طرف معادله. حتی اگر اکثریت نر بالغ خرس در منطقه تبدیل شده اند بیشتر شبانه و پرورش و موفقیت آنها در حال مرگ هستند در اعداد بیش از حد بالا برای حفظ جمعیت خود را.

برای هر خرس است که موفق می شود “coexister,” 29 مرگ زودرس تحقیقاتی یافت می شود. آنها باید به تکیه بر “مهاجر” خرس از نزدیک مناطق بیابانی به نگه داشتن پر رونق است.

این اولین بار نیست حیوانات مشاهده شده است تغییر برنامه های خود را. یک 2018 تجزیه و تحلیل ده ها تن از مطالعات پوشش 62 گونهاز جمله قهوه ای و خرس های سیاه و سفید یافت می شود حیوانات خود را افزایش nocturnality “در پاسخ به اختلال انسان.”

اما بره گفت: چهار دهه پژوهش در خرس به ارمغان می آورد کل تصویر را در فوکوس: میزان خطر آنها از زندگی در نزدیکی مردم سازگاری کمک می کند که آنها برای زنده ماندن و نیاز به جمعیت “نجات” از طریق خرس مهاجرت به حفظ شماره خود را.

“گام های بعدی در این تحقیقات این است که واقعا کاربردی جنبه — آنچه که می تواند ما را با این اطلاعات به چشم انداز کار بهتر برای مردم و گوشتخواران,” بره گفت.

شری Noik


در ارتباط ماندن!

وجود مسائل شما می خواهم ما را پوشش می دهد ؟ سوالات شما می خواهید جواب میده ؟ آیا شما فقط می خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک نوع کلمه ؟ ما دوست داریم به شنیدن از شما. به ما ایمیل در [email protected]

ثبت نام در اینجا به آنچه بر روی زمین ؟ در صندوق پستی خود را هر پنج شنبه.

ویرایشگر: آندره مایر | طراحی لوگو: Sködt McNalty

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *