فلین به نام هرگز ‘نقاب’ در متن تماس با همتایان اروپایی خود به اوباما سوابق نشان می دهد

نام ستوان ژنرال مایکل فلین نبود نقاب برای حفاظت از هویت خود را در متن خود را در تماس با سفیر روسیه که توزیع شد و یا نشان داد به باراک اوباما رئیس جمهور و تعدادی از مقامات بالا در دولت او به تازگی منتشر شده است اسناد و مدارک نشان می دهد.

اطلاعات در مورد تماس های از جمله فلین نام به بیرون درز شد به رسانه ها در روز تنظیم کردن یک سری از وقایع است که هزینه ارتش کهنه کار خود میلیون ها دلار و چندین سال از زندگی خود را.

علاوه بر این مقامات دولت اوباما ساخته شده است ده ها تن از دریدن درخواست برای گزارش های اطلاعاتی که درگیر فلین هویت بین 2016 روز انتخابات و روز اول رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت اسناد (pdf) نشان می دهد.

عمل پوشش اشاره به جایگزینی نام آمریکایی های خارجی در گزارش های اطلاعاتی با generic standins برای حفاظت از هویت خود را. مقامات ارشد درگیر در هوش و امنیت ملی باید قدرت را به درخواست آژانس امنیت ملی (NSA) فاش کردن نام نقاب به دلایل مختلف مانند زمانی که آن را لازم برای درک هوش.

ریچارد Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی منتشر شده در مارس 13 یک لیست از مقامات که ساخته شده از دریدن درخواست های بین Nov. 8, 2016 و ژان. 31, 2017, که ممکن است نشان داد فلین هویت است.

وجود 49 چنین درخواست اما هیچ کدام از آنها اتفاق افتاده بین Dec. 29, 2016 و ژان. 4, 2017.

کسانی که تاریخ مهم هستند به خاطر آن بود که در دسامبر. 29, 2016 که فلین صحبت از طریق تلفن با آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak و خواسته مسکو به تشدید اوضاع پس از اوباما در اعمال تحریم های جدید بر روسیه است.

Jan. 4 تاریخ اف بی آی بود که شاتر آن ضد جاسوسی بررسی فلین به خاطر آن تاسیس شده هیچ “موهن” اطلاعات در مورد او. سپس-FBI رئیس ضد جاسوسی عملیات پیتر Strzok درهم که در روز به حفظ کاوشگر باز با این حال. سپس به اتهامات مدیر James Comey بعد گفت: خانه هوش کمیته که کاوشگر نگه داشته بود پس از باز FBI به دست آمده فلین تماس با Kislyak در مورد تحریم.

“مردم ما در نظر گرفته شده بود مناسب برای دلایل است که من امیدوارم که واضح هستند به آقای فلین نام آشکار [در متن] او گفت:” (pdf).

Epoch Times Photo
سرهنگ ژنرال مایکل فلین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق امنیت ملی, مشاور برگ E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در واشنگتن در 24 ژوئن 2019. (Alex Wroblewski/گتی ایماژ)

Comey گفت: خواستار شد “تبدیل شده تا … در پایان ماه دسامبر آغاز ماه ژانویه است.”

سپس مدیر اطلاعات ملی جیمز کف زننده درخواست نسخه از Comey و سپس توجیه اوباما و معاون رئیس جمهور جو بایدن و اوباما ارشد کارکنان در تماس Comey گفت.

نخست در کنگره شهادت را تکذیب کرد جلسه اوباما در تماس اما پس از آن معاون دادستان کل سالی یاتس گفت: FBI است که اوباما به ارمغان آورد تا تماس های تلفنی در طول یک جلسه در Jan. 5. او گفت که او نمی دانم در آن زمان چه اوباما در مورد آموخته تماس (pdf).

پس هیچ دریدن درخواست مربوط فلین ساخته شد بین زمان Kislyak تماس گرفت و اف بی آی در حال حاضر با داشتن سوابق با فلین نام آشکار به نظر می رسد نام او هرگز نقاب برای شروع با.

که چین با Comey به ذکر است که “ما با انتشار این [redacted] در هر پایان رسید و هوش است.”

اگر هیچ اطلاعاتی گزارش تولید شد و بر اساس Kislyak تماس این امر نشان می دهد که اف بی آی توزیع خام ره—به احتمال زیاد در متن فرم.

کنگره کارمند مورد بحث و بررسی این موضوع در طول Dec. 19, 2017, مصاحبه با, پس از FBI معاون مدیر اندرو McCabe.

این کارمند به نقل از قبل Comey شهادت “ما با انتشار این را در هر پایان رسید هوش” و افزود که Comey “با اشاره به کسانی خاص با تکنولوژی کاهش است.”

“بنابراین هیچ رونوشت یا خلاصه ای از مکالمات با Kislyak که همیشه نقاب و بنابراین وجود دارد هیچ دریدن درخواست است که می تواند ساخته شده اند برای این وجود ندارد گزارش” این کارمند گفت: در حالی که در توصیف این موضوع است.

“من فکر می کنم توضیحات شما دقیق است” McCabe در نهایت پاسخ داد.

McCabe توصیف منشاء سوابق به شرح زیر است: “آنها آمدند تا ما در بر داشت آنها را از طریق تلاش—بدون وارد شدن به بیش از حد طولانی یک توضیح—در تلاش برای پاسخ به یک آماده سازی از [redacted] و بنابراین نتایج حاصل از آنچه ما در بر داشت ارتباط برقرار شد و به آژانس که من فکر می کنم تا به حال قلم در آن پاسخ.”

فلین متهم شده بود از دروغ گفتن به ماموران FBI در طول یک Jan. 24, 2017 مصاحبه. او گناه التماس کرد اما بعد از آن انکار این درخواست و دادگاه خواست به او اجازه می دهد آن را برداشت. وزارت دادگستری منتقل شد به رها کردن این مورد در مارس 7, گفته FBI مصاحبه نبود و بر اساس درستی منتج بررسی و “به نظر می رسد که انجام شده تنها برای استخراج آن بسیار اظهارات نادرست و در نتیجه جرم آقای فلین.”

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net