وکلای سرهنگ ژنرال مایکل فلین استدلال می کنند که برخی اطلاعات نشان داد در گزارش اخیر وزارت دادگستری ناظر باید فاش شده اند و به فلین در سال 2018 یا قبل از آن. دادستان’ عدم انجام این کار حکم اخراج از پرونده فلین آنها گفت: در Feb. 18 دادگاه تشکیل پرونده (pdf).

فلین سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس سابق اطلاعات نظامی در طول دولت اوباما التماس گناه در دسامبر. 1, 2017 به یک تعداد از دروغ گفتن به ماموران FBI در طول یک Jan. 24, 2017 مصاحبه.

هر دو مامور اف بی آی است که مصاحبه فلین و پس از آن — معاون مدیر عملیات ضد جاسوسی پیتر Strzok و نظارت نماینده ویژه جو Pientka, “تا به حال این تصور در آن زمان که فلین بود و نه دروغ گفتن یا فکر نمی کنم او دروغ می گوید” Strzok بعد گفت: با توجه به سوابق اف بی آی (pdf).

فلین ادعا میکند دولت موفق به فاش کردن برای او مهم مربوط به اطلاعات.

وزارت دادگستری بازرس کل (IG) گزارش شده در Dec. 9, 2019 که Pientka شناسایی به عنوان ناظر و نماینده ویژه 1 (SSA 1) حال قبل و فرصت فوق العاده ای برای ارزیابی فلین رفتار.

‘Pretextual,’ بررسي

در اوت. 16, 2016, FBI افتتاح ضد جاسوسی بررسی فلین گفت: وجود دارد “articulable پایه و اساس حقیقی که فلین ‘ممکن است خواسته یا ناخواسته درگیر در فعالیت به نمایندگی از فدراسیون روسیه است که ممکن است تشکیل یک جرم فدرال و یا تهدید برای امنیت ملی است.'”

این تحقیقات بخشی از یک گسترده تر پروب دوبله Crossfire طوفان به تهمت کمپین قرار تبانی با تلاش های روسیه برای نوسان 2016 انتخابات. هیچ گونه تبانی کشف شده است.

وجود دارد هیچ “articulable پایه و اساس حقیقی” در برابر فلین خود وکلا استدلال می کنند خواستار تحقیقات “صرفا pretextual.”

فلین به حال برخی از روسی اتصالات اما “همان را می توان گفت برای بی شماری وفادار آمریکایی ها به خصوص کسانی که تا کنون مشغول به کار برای دولت نظامی یا شرکت های چند ملیتی انجام کسب و کار و یا با روسیه” وکلا گفت.

وجود دارد هیچ “هدف تمبر سوء ظن معقول از هر خطا” آنها گفت و اشاره کرد که فلین است “برجسته سی و سه سال کهنه … با این کشور بالاترین امنیت و ترخیص کالا” که در جریان Defense Intelligence Agency (DIA) در هر خارجی تماس با ما از جمله کسانی که در روسیه است.

IG نمی پیدا کردن بررسی برای فلین بررسی نامناسب اما همچنین اشاره کرد که چگونه پایین نوار است برای باز کردن یک بررسی بر اساس زمان FBI قوانین داخلی.

آمریکا وکیل جان دورهام است که منجر به یک کشته به دولت انجام مربوط به روسیه بررسی صادر نادر بیانیه ای ابراز مخالفت با برخی از IG را “نتیجه گیری به بررسی و چگونگی FBI پرونده باز شد.”

نشست فوق العاده

صبح پس از باز کردن فلین مورد FBI ارسال Pientka به ریاست جمهوری در یک نشست خبری که باید واکسینه مغلوب ساختن پیشی جستن علیه اطلاعاتی خارجی تهدید. اما Pientka نقش بود و در واقع به رعایت فلین.

“FBI مشاهده شده است که جلسه توجیهی به عنوان یک فرصت ممکن برای جمع آوری اطلاعات به طور بالقوه مربوط به تیراندازی طوفان و فلین تحقیقات” IG گزارش اعلام کرد.

Pientka گفت: IG که در این جلسه ارائه شده او را “فرصت برای به دست آوردن ارزیابی و احتمالا برخی از سطح از آشنایی با [فلین]. بنابراین ما باید رسیدن به نقطه که در آن ما نیاز به انجام یک موضوع مصاحبه … من که به سقوط.”

Pientka گفت که او به خود را آشنا با “[فلین] به طور کلی رفتار” و IG نوشت: این “در واقع ثابت مفید است زیرا SSA 1 قادر به مقایسه فلین ‘هنجارهای’ از جلسه با فلین را در انجام این مصاحبه که SSA 1 انجام شده در ژانویه 24, 2017.”

این اطلاعات مفید بود به دفاع و باید ارائه شده به فلین قبل از او موافقت خود را درخواست و یا حداقل قبل از اصل برنامه ریزی شده صدور حکم در دسامبر. 18, 2018, فلین وکلا گفت.

“این فوق العاده اطلاعات … نه تنها بزرگ شود ده اهمیت SSA 1 ارزیابی آقای فلین صداقت بلکه evinces بی سابقه ای عمل تحقیق نفوذ به یک اعتماد ریاست جمهوری جلسه” وکلا گفت.

دادستان’ عدم ارائه اطلاعات حکم اخراج این مورد با توجه به دولت در آوریم.

“حقیقت این است که نبود IG گزارش آقای فلین هنوز هم نمی خواهد که این exculpatory اطلاعات آن نیز evinces ظالمانه دولت انجام نفسه و حتی بیشتر از آن در رابطه با سرکوب آن برای دو سال” وکلا گفت.

‘عملکرد جدی شکست’

این وکلا همچنین تاکید کرد که Pientka شد دخیل در سریال شکست که منجر به غیر قانونی جاسوسی سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

IG در بر داشت 17 اشتباهات جدی در چهار نظارت حکم FBI در زمان در صفحه دیگری Crossfire طوفان هدف است. بازرس کل Michael Horowitz, کنگره گفت او نمی پیدا کردن FBI در توضیح علل خطاهای رضایت بخش است. او در سمت چپ باز امکان شکست شد ناشی از تعصب سیاسی هر چند او گفت که او نمی پیدا کردن “مستند یا گواهی شواهد” از آن است.

Pientka شناسایی شد توسط IG به عنوان یکی از عوامل مسئول در حداقل برخی از “عملکرد جدی شکست.”

“این امر می تواند واقعا قابل توجه اگر SSA 1 متعدد ‘عملکرد جدی شکست’ رخ داده است تنها با توجه به کارتر صفحه و به طور معجزه آسایی اجتناب ریختن به آقای فلین مورد” فلین وکلا اشاره کرد.

فلین توهین آمیز

فلین بود و انتظار می رود برای دریافت نور حکم پس از گسترده کمک وزارت دادگستری با چند تحقیقات.

در ژوئن 2019 با این حال او از کار اخراج شده قبلی خود را وکیل از شرکت کاوینگتن و برلینگ و با استخدام یک تیم به رهبری توسط سیدنی پاول دادستان سابق و منتقد از سوء رفتار در وزارت دادگستری.

فلین از خواسته دادگاه به موقع دولت به دست مجموعهای از اطلاعات تلقی او exculpatory. دادگاه شات کردن درخواست. فلین سپس پرسید منطقه قاضی مورچه سالیوان به او اجازه می دهد به عقب نشینی خود را درخواست و به اخراج این مورد برای دولت و سوء رفتار “به نفع عدالت است.”

در یک Feb. 12 دادگاه تشکیل پرونده دادستان استدلال کرد که سوء فلین مدعی وجود ندارد در حال حاضر توسط دادگاه رد یا نیست مربوط به فلین جرم.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im