وکیل سابق از سرهنگ ژنرال مایکل فلین گفت: آنها هزاران نفر از اسناد و مدارک اضافی مربوط به فلین است که تا به حال نشده است به دست جدید خود را به وکلا. این قاضی فدرال ریاست جمهوری را بیش از این مورد در پاسخ به سفارش سابق وکلا به ازنو کل جستجو برای همه چیز آنها مربوط به این مورد است.

فلین رئیس سابق آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع و سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه التماس کرد در دسامبر. 1, 2017 به یک تعداد از دروغ گفتن به ماموران اف بی آی.

سال گذشته او از کار اخراج شده قبلی خود وکلا از کاوینگتن و برلینگ و با استخدام یک تیم به رهبری سابق تگزاس دادستان سیدنی پاول. در ماه های اخیر او را متهم سابق خود وکیل بی وکیل و خواسته منطقه قاضی مورچه سالیوان به او اجازه می دهد به عقب نشینی تقاضای خود را.

کاوینگتن وکلا به اطلاع دادگاه در آوریل 8 که آنها را در بر داشت مدارک اضافی و انتقال آنها به دفاع.

این اسناد شامل “ایمیل که نمی شد انتقال به جانشین مشاور در سال گذشته با توجه به اشتباهات در روند جمع آوری و در جستجوی مواد الکترونیکی و همچنین دو صفحه از یادداشت های دست نویس که سهوا بودند منتقل نمی شود” آنها گفت: در یک مارس 28 پرونده (pdf).

در پرونده آنها مشخص شده است که ایمیل های شامل در مورد 6,800 اسناد و ایمیل (از جمله فایل های پیوست ایمیل) هر چند برخی از آنها ممکن است تکراری از آنچه که در حال حاضر بیش از سال گذشته است.

وکلا اشاره کرد که به تازگی کشف مواد تشکیل شده تنها حدود یک درصد از بیش از 660,000 اسناد آنها به جدید وکلا.

“Covington مشخص شد که یک غیر عمدی miscommunication مربوط به شرکت فناوری اطلاعات کارکنان” باعث شد این شرکت به جستجو نیست همه فلین مربوط, ایمیل, اما تنها یک زیر مجموعه است که آنها آماده در پاسخ به درخواست سند در یک مورد مربوط با فلین ” رئیس سابق شریک کسب و کار بیژن Rafiekian این پرونده گفت.

کاوینگتن “باید دوباره اجرا جستجو از هر سند و ارتباطات مربوط به شرکت نمایندگی آقای فلین” سالیوان دستور داد در آوریل 28. او به این شرکت تا ظهر 4 مه “یک فایل و مقررات با رعایت این نظم است.”

پاول گفت: در یک مارس 24 پرونده که فلین ارائه شده توسط وزارت دادگستری (DOJ) با exculpatory شواهدی وجود دارد که “ثابت می کند” او “به عمد راه اندازی و قاب های فاسد عوامل در بالا از اف بی آی است.”

شواهد ثبت شده تحت مهر و موم و در نتیجه در دسترس نیست به; Powell خواسته است سالیوان به unseal آن است.

اسناد و مدارک تولید شد به عنوان یک نتیجه از یک جریان بررسی این پرونده توسط جفری Jensen, U. s. دادستان منطقه شرق میسوری بود که کارگردانی در ماه ژانویه به انجام بررسی های دادستان کل ویلیام Barr.

پاول گفته شده است برای ماه ها است که این مورد باید اخراج برای دولت در آوریم.

او استدلال کرد که بررسی فلین رسما برای او قرار است “روابط” با روسیه بهانه ای برای هدف قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن.

سالیوان را تکذیب کرد در ماه دسامبر درخواست خود را برای یک لیست از اسناد و مدارک اضافی و اخراج. اطلاعات جدید در حال تبدیل شده است تا در این مورد پس از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 15 جیر او “به شدت با توجه به” عفو فلین.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de