فلوریدا به بازگشایی در هفته آینده با محدودیت CCP ویروس نقاط داغ حذف شدند

بسیاری از فلوریدا فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها می توانند رزومه عامل در داخل خانه در یک ظرفیت محدود شروع هفته آینده در روز شنبه, آوریل 4 به عنوان اولین مرحله از بازگشایی اقتصاد لگد کردن در دولت است.

داخلی حمایت خواهد شد مجاز به 25 نفر و seatings اجازه خواهد داشت با مناسب اجتماعی فاصله مانند جداول قرار شش فوت از هم جدا فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه به او اعلام کرد فاز اول این طرح به نام “امن. هوشمند است. گام به گام. طرح جامع بهبود” (pdf).

این ویروس نقاط در جنوب فلوریدا شهری منطقه که متشکل از Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان نمی خواهد که چنین محدودیت برداشته در حال حاضر.

آسیب دیده شهرستان که در مجموع حساب 28.9 درصد از فلوریدا 21.3 میلیون نفر دیده می شود تعداد زیادی از موارد و مرگ و میر ناشی از CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. در مجموع آنها حساب 57.3 درصد از دولت و میر و 59.5 درصد از دولت موارد است. دولت است که 67 شهرستانهای دیده است 33,193 مجموع موارد و 1,218 و میر نسبت به CCP virus همانطور که از روز شنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

“Dade, Broward و پالم بیچ بسیار مهم به فلوریدا آینده” DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در تالاهاسی. “ما می خواهیم به آنها را به رفتن. من فکر می کنم ما باید راه خوب برای انجام آن است. اما آن را برای رفتن به یک کمی متفاوت جدول زمانی از بقیه از دولت است.”

DeSantis صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 1 برای محدود کردن جنبش به تنها فعالیت های ضروری. که بسته های غیر ضروری کسب و کار رفت و به اثر در مارس 3 و به پایان می رسد در روز پنج شنبه. سفارش در حال حاضر تمدید شده است برای شروع از دوشنبه و پس از آن فاز 1 از بازگشایی آغاز خواهد شد.

تحت فاز یک, شیوه های پزشکی می توانید رزومه اعمال جراحی الکتیو و روش های ایالتی اما سینما, میله, باشگاه تناسب اندام و مراقبت شخصی دیگر خدمات مانند سالن های بسته باقی خواهد ماند. خانه سالمندان بازديد ممنوع خواهد شد و مدارس ادامه خواهد داد تا بسته آنلاین آموزش از راه دور در محل.

DeSantis تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک برای “چهره به چهره و کسب و کار.”

او گفت که فلوریدا را افزایش می دهد پیاده روی تا CCP ویروس غربالگری سایت به 11 در سراسر کشور.

“بخشی از استراتژی ما در فاز یک است که به گسترش تست … ما می خواهیم قادر به نقطه ی گرایش های زیر در خدمت جوامع است.” او گفت:.

او افزود که در حال حاضر ظرفیت بیشتر از تقاضا برای تست و تشویق کسانی که علائم یا باور آنها ممکن است در معرض آزمایش می شود.

DeSantis گفت که مقامات فلوریدا شده است تماس, ردیابی است و او معتقد است که این ممکن است مانع بزرگ شیوع بیماری در خارج از جنوب فلوریدا.

“تماس با ردیابی است رفتن به ادامه در ایالت فلوریدا. آن بود که همیشه بخشی از استراتژی ما است. … این کار مقدار زیادی از گسترش به خصوص در جوامع است که گسترده انتقال مثل شما دیدم در Dade و Broward,” او گفت:.

“ما بپرسید نه به قرار دادن به این وضعیت” DeSantis همچنین با اشاره به اثر کلی CCP ویروس در فلوریدا. “این بود که بر ما محوری تا حد زیادی به دلیل تخلفات حزب کمونیست چین. ما که در آن ما هستند. اما من فکر می کنم ما می توانیم از طریق آن ما می تواند ساخت یک پایه و اساس است.”

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im