فلوریدا مدارس دولتی بسته باقی می ماند از طریق مارس برای جلوگیری از CCP ویروس گسترش

تمام مدارس دولتی در فلوریدا بسته باقی می ماند از طریق آوریل با توجه به راهنمایی از مقامات وزارت امور خارجه روز دوشنبه اعلام کرد.

فلوریدا وزارت آموزش و پرورش (FDOE) روز دوشنبه اعلام کرد که تمدید تعطیلی گفت: مدارس نمی خواهد بازگشایی حداقل تا چهار شنبه, آوریل 1—هل دادن هدف قبلی توسط دو هفته.

Escambia County Schools سرپرست مالکوم توماس گفت: ABC کانال 3 فرمت قرار داده شده است در محل به سرعت انتقال CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“هدف اصلی این است که برای کاهش اثرات COVID-19 به جامعه ما, در حالی که همچنین ارائه منطقه آموزشی تداوم طرح به دانش آموزان و والدین در این زمان از, اجتماعی, فاصله,” توماس گفت.

Leon County Schools, در ضمن گفته ABC 27 در بیانیه ای اعلام کرد که اخبار “غیر منتظره نیست.”

“ما برنامه ریزی شده اند و در حال آماده شدن برای یک دوره طولانی از آموزش از راه دور. ما ادامه خواهد داد برای اجرای برنامه های ما و کار به سمت یک انتقال بدون درز بیش از چند هفته آینده” این بیانیه را بخوانید.

همه گیر باعث شده است تا مدارس ایالت برای انتقال به آموزش کلاس های آنلاین آموزش از راه دور آغاز روز دوشنبه برای دانش آموزان در دولت پس از گسترش بهار شکستن.

این FDOE اوایل این ماه اعلام کرد که ارزیابی از جمله داوطلبانه prekindergarten و K-12 ارزیابی شد که با توجه به محل این سال تحصیلی لغو شده اند. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis همچنین اعلام کرد که فارغ التحصیلی و ارتقاء مورد نیاز و نهایی نمرات دروس گرفته می شود به عنوان اینکه این آزمون وجود نداشت.

کشاورزی دولت کمیسر نیکی سرخ شده گفت: فلوریدا کودکان کم درآمد هنوز هم قادر به دریافت رایگان و کاهش هزینه وعده های غذایی با وجود تعطیلی مدارس.

از بعد از ظهر دوشنبه فلوریدا گزارش 5,489 بيماران آلوده شده است COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از CCP ویروس با 71 مرگ و میر.

اندازه گیری اعلام شد پس از کاخ سفید روز یکشنبه تمدید دستورالعمل آن برای توقف گسترش CCP ویروس به مارس 30.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد گسترش در طول یک جلسه در باغ گل رز. رئیس جمهور به استناد یک مدلسازی تخمین می زنند که نشان می دهد این قله در مرگ و میر COVID-19 خواهد رخ می دهد در دو هفته.

در مارس 16, کاخ سفید با صدور یک مجموعه اجتماعی فاصله و بهداشتی دستورالعمل (pdf) برای آمریکایی ها به دنبال برای 15 روز است. در آن زمان به این امید بود که دو هفته کافی خواهد بود به سرعت گسترش ویروس.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد. خواهد بود که بزرگترین از دست دادن از همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که همه باید به دنبال دستورالعمل. “بهتر است شما را سریع تر تمام این کابوس به پایان خواهد رسید.”

کاخ سفید دستورالعمل تماس آمریکایی ها برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی در گروه های بیش از 10 نفر خودداری از غذا خوردن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی, جلوگیری از غیر ضروری سفر و بازدید از خانه های سالمندان. این دستورالعمل همچنین شامل پایه اقدامات بهداشتی مانند شستن دستها اغلب و نه لمس است.

ایوان Pentchoukov کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de