فلوریدا مقننه عبور سقط جنین رضایت والدین لایحه

تالاهاسی فلوریدا. (AP) — دختران زیر سن 18 سال را به پدر و مادر اجازه قبل از سقط جنین زیر یک لایحه تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری فلوریدا در روز پنج شنبه که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است که انتظار می رود به ثبت نام.

خانه رای داده 75-43 تا حد زیادی در امتداد خط حزب برای این قانون است که گسترش یک قانون فعلی است که نیاز به یک پدر و مادر دختر مطلع شوند قبل از اینکه او می تواند سقط جنین کند. DeSantis خواسته قانونگذاران را به او ارسال این لایحه در دولت خود را از دولت بیان که لگد کردن مقننه در جلسه ماه گذشته.

“آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد یک کودک است و در اینجا در حال صحبت کردن در مورد یک کودک است که حمل یک کودک” گفت: حزب جمهوری خواه در کنگره ارین Grall که این لایحه حمایت. “از جمله پدر و مادر در این تصمیم ما توانمند سازی خانواده است. آن است که بحرانی ستون فقرات از ما متمدن جامعه است.”

بحث بیش از این اندازه گیری حدود چهار ساعت به طول انجامید.

این لایحه یک ماده است که اجازه خواهد داد که یک دختر به درخواست قاضی برای چشم پوشی از قانون در موارد سوء زنای با محارم و یا زمانی که مربوط به یک پدر و مادر می تواند بیش از آسیب اجازه می دهد این روش است. اما مخالفان استدلال کرد که درخواست افراد زیر سن قانونی به مذاکره با نظام حقوقی زمانی که آنها در حال حاضر ترس و شرمنده می تواند آنها را به غیر قانونی سقط جنین.

“ما در حال تدوین به قانون است که شخص دیگری می تواند به زور یک دختر به یک کودک او نمی خواهید به” دموکرات در کنگره سوزان والدس گفت. “من نگران است که بسیاری از دختران را که محروم از دسترسی به امن ختم بارداری, نگاهی به خطرات ناشی از پیدا کردن یک ناامن و خطرناک و تست نشده روش ختم بارداری خود را.”

او گفت که ممکن است شامل جستجو در اینترنت برای “رمز و راز دروغ” در تلاش برای پایان دادن به بارداری است.

تبلیغات

دموکرات ها نیز گفت: برخی از دختران ممکن است خطر انداخته بیرون از خانه خود و یا مورد ضرب و شتم اگر آنها به پدر و مادر خود آنها ، اما Grall گفت که فقط به دلیل وجود برخی از پدر و مادر بد به این معنا نیست که حقوق دیگران به عنوان بخشی از تصمیم گیری باید دور گرفته شده است.

“ما از شنیدن داستان در مورد پدر و مادر بد به قاچاق انسان تحمل پدر و مادر سوء استفاده, پدر و مادر, پدر و مادر خواهد شد که کشتن فرزند خود را. من حاضر به قبول است که ما باید کاهش حقوق همه پدر و مادر در بالا بردن فرزندان خود را به دلیل اعمال چند” Grall گفت.

جمهوریخواهان استدلال کرد که کودکان نیاز به پدر و مادر اجازه برای رفتن به یک مدرسه در زمینه سفر و نمی تواند به یک فیلم R-امتیاز بدون پدر و مادر یا قیم بنابراین آن را می سازد هیچ حس به زندگی تغییر تصمیم خود را.

“ما نیاز به رضایت والدین به صورت جزئی به رانندگی مجوز یادگیرنده به دلیل آن حس مشترک است. آن است که حس مشترک نشان می دهد که گرفتن مجوز یادگیرنده است کمتر قابل توجه تصمیم زندگی از یک کودک یک سقط جنین” جمهوری خواه در کنگره آنا ماریا رودریگز گفت. “پدر و مادر هدایت کودکان خود را از طریق عمده تصمیم گیری در زندگی چیز خوبی است.”

فلوریدا ملحق خواهد شد 26 کشورهای دیگر در نیاز است که حداقل یکی از والدین به اجازه کتبی اجازه پزشک به خاتمه بارداری جزئی است. پزشکان که انجام سقط جنین بدون رضایت والدین یک دختر زیر 18 سال را به پنج سال زندان برای یک سوم جرم درجه.

در سال 1979 در فلوریدا مقننه تصویب مشابه رضایت والدین قانون اما آن زده شد و یک دهه بعد توسط دادگاه عالی فلوریدا که حکم داد که یک زن حق حریم خصوصی تمدید باردار و افراد زیر سن قانونی. لایحه حامیان می گویند قانون اساسی موضوع شده است خطاب در زمان لایحه از جمله قضایی چشم پوشی و با یک ماده است که اجازه می دهد سقط جنین در موارد اضطراری پزشکی بدون والدین اطلاع رسانی.

یک بار DeSantis نشانه این لایحه آن را تبدیل به قانون ژوئیه 1. آن است که برخی به تواند در دادگاه به چالش کشید اما زمان آرایش کردن دولت در دیوان عالی کشور است به شدت محافظه کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im