فلوریدا خانه می گذرد سقط جنین رضایت والدین لایحه فرماندار DeSantis در نظر دارد به ثبت نام

این ایالت فلوریدا در مجلس به تصویب یک لایحه در پنج شنبه, نیاز به افراد زیر سن قانونی برای دریافت رضایت والدین قبل از به دنبال سقط جنین. این تصویب در سنا در اوایل فوریه.

این لایحه که به تصویب رسید 75-43 تا حد زیادی در امتداد خط حزب و رفتن به اثر در تاریخ 1 ژوئیه پس از امضا توسط فرماندار ران DeSantis نیاز به یک جزئی است که به دنبال سقط جنین به دریافت محضری رضایت کتبی از والدین و یا قیم قانونی و ارائه آن به پزشک انجام عملیات.

پزشکان که به عمد و یا بی پروا خاتمه بارداری از یک جزئی بدون اخذ مورد رضایت خواهد بود به عنوان ارتکاب جرم از درجه سوم.

این لایحه همچنین اجازه می دهد تا چندین معافیت. رضایت لازم نیست در صورتی که پزشک می یابد یک اورژانس پزشکی وجود دارد و زمان کافی وجود دارد برای پزشک مطابق با اطلاع والدین و یا قیم قانونی صادر کرده است چشم پوشی و یا جزئی است قضائیه چشم پوشی از دادگاه.

دادگاه می تواند موضوع یک قضائیه چشم پوشی اگر آنها پیدا کردن جزئی است به اندازه کافی برای تصمیم به خاتمه بارداری.

زمان فلوریدا قانون مستلزم آن است که پدر یا مادر یا سرپرست قانونی باید اطلاع داده شود قبل از جزئی به سقط جنین.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) 69,770 سقط جنین گزارش شده در فلوریدا در سال 2016. داده ها از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) نشان می دهد 15 از 1,000 زنان سنین بین 15 و 19 مرتکب سقط جنین در سال 2013.

این لایحه تنظیم شده است برای احیای یک اقدام خلاف قانون اساسی اعلام 30 سال پیش توسط ایالت فلوریدا در دیوان عالی کشور است.

در سال 1979 در فلوریدا مقننه تصویب مشابه رضایت والدین قانون اما زده شد و یک دهه بعد توسط دادگاه عالی فلوریدا که حکم داد که یک زن حق حریم خصوصی تمدید باردار و افراد زیر سن قانونی. لایحه حامیان می گویند قانون اساسی موضوع شده است خطاب در زمان لایحه از جمله قضایی چشم پوشی و یک ماده است که اجازه می دهد سقط جنین در موارد اضطراری پزشکی بدون والدین اطلاع رسانی.

DeSantis گفت: در طول دولت خود را دولت آدرس on Jan. 14, 2020 که او قصد دارد برای ثبت نام در این لایحه پس از آن زمین را در میز کار خود را.

به صورت بالقوه قضائیه چالش برای این لایحه DeSantis گفت که او از آن به مرور توسط دادگاه عالی فلوریدا که در آن او منصوب تقریبا نیمی از قضات در 7-عضو پانل ساراسوتا هرالد تریبون گزارش داد.

DeSantis گفت: 30 سال حاکم سزاوار به تجدید نظر شود “من فکر می کنم (پدر و مادر) می شود که با آنچه در جریان است با بچه های خود را.”

در حال حاضر بیست و شش ایالت دیگر نیاز است که حداقل یکی از والدین به اجازه کتبی به اجازه پزشک به خاتمه بارداری جزئی است. پنج کشور از جمله اوکلاهما, تگزاس, یوتا, ویرجینیا و میشیگان نیاز به رضایت والدین و اطلاع رسانی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im