فرماندار فلوریدا دفاع ‘ضروری’ Label for WWE, رویدادهای ورزشی,

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: تصمیم خود را برای تعیین کشتی حرفه ای و رویدادهای ورزشی “خدمات ضروری” ناشی از این واقعیت هیچ تماشاگران اجازه داده می شود علاوه بر این با مردم بودن “گرسنگی برای محتوا.”

با توجه به یادداشت دولت صادر شده در هفته گذشته فرماندار اجرایی به منظور گسترش یافت به اسلات کارکنان در “یک ورزش حرفه ای و تولید رسانه ملی با مخاطبان” به اصطلاح خدمات ضروری به عنوان طولانی به عنوان محل که در آن تولید در حال وقوع بود بسته شد به عموم مردم است.

تجدید نظر رهبری WWE حرفه ای, کشتی, لیگ, اعلام برنامه های به شلیک چندین نشان می دهد در دولت است.

در مورد حرکت در شنبه DeSantis گفت: یک درخواست اولیه در آمد از دیزنی که خواسته به باغبان رفتن به دیزنی جهان “چرا که آنها ارزش میلیون ها دلار از مسائل وجود دارد و این امر فقط به بد است.”

چرا که کارگران خواهد بود مطابق با اجتماعی فاصله این درخواست مورد تایید قرار گرفت به عنوان یکی ساخته شده توسط WWE.

مقامات هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال تعداد زیادی از درخواست های, اما مناسب برای تصویب از حوادث و یا حالات که در آن تعداد کمی از مردم هستند و اقدامات احتیاطی به دنبال دارد.

“من فکر می کنم که ما نیاز به حمایت های مطالب” ویژه ورزشی و حوادث DeSantis گفت, فهرست, مسابقات نسکار بدون طرفداران و سر به سر بین گلف تایگر وودز و فیل مایکلسون به عنوان فرصت.

Epoch Times Photo
تجهیزات تریلر هستند اندود شده تا در ورودی جاده به WWE عملکرد مرکز در اورلاندو فلوریدا در 14 آوریل سال 2020 است. (جان Raoux/عکس از آسوشیتدپرس)

“برای قرار دادن که در تلویزیون—من فکر می کنم مردم شده اند گرسنگی برای محتوا. ما به حال بسیاری از مطالب جدید از آغاز ماه مارس تا اواسط آوریل. در اینجا ما در اواسط مارس و اگر مردم گفته بودن به ماندن نزدیک به خانه آن مطمئن شوید که برای کمک به برخی از چیزهای تازه قادر به انجام,” او گفت.

“من فکر می کنم مردم chomping در بیت. ما تا به حال هرگز یک دوره از این در تاریخ آمریکای مدرن که در آن شما تا به حال چنین کمی محتوای جدید به خصوص در ورزشی قلمرو.”

داشتن برخی از چیزهایی که بازگشت به زندگی عادی قبل از COVID-19 همه گیر خواهد کمک از یک روانی دیدگاه او اضافه شده است.

WWE در بیانیه ای گفت: روز شنبه که این شرکت گرفته است تعدادی از اقدامات در پی این بیماری همه گیر از جمله برش برای جبران اعضای هیئت مدیره و furloughing برخی از کارگران است. آن است که برخورد با حدود 500 میلیون دلار بدهی.

“مدیریت همچنان بر این باورند که اصول کسب و کار شرکت قوی باقی می ماند و آن WWE قرار گرفته است به بهره برداری کامل از تغییر چشم انداز رسانه و افزایش ارزش زندگی ورزشی حقوق بیش از دراز مدت” این شرکت اعلام کرد.

WWE برنامه ریزی برای انتشار جزئیات بیشتر در مارس 23, هنگامی که آن را گزارش سه ماهه اول نتایج.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de