پرچم های مطرح شده در کنگره ایالات متحده در افتخار جهانی فالون دافا روز

کنگره قانونگذار پرواز دو پرچم آمریکا بر کنگره در 13 مه در مراسم معنوی گروه فالون گونگ.

روز علائم 28 سال از عمل را مقدمه در شمال شرقی چین در سال 1992. این عمل تا به آنجا گسترش به بیش از 90 کشور با برآورد پس از 70 به 100 میلیون. عمل شناخته شده و برجسته در اطراف آن مراقبه تمرینات و اخلاقی حول اصول صداقت و محبت و تحمل.

فالون گونگ دست اندرکاران و حامیان تشخیص May 13 عنوان تولد تمرین بنیانگذار لی هنگجی و به عنوان جهانی فالون دافا در روز است.

تشکر. برایان Fitzpatrick (R-Pa.) درخواست دو پرچم به اهتزاز درآمده برای این مناسبت—به رسمیت شناختن هر دو سالگرد و همچنین Li, a 5-زمان جایزه صلح نوبل نامزد برای معرفی عملکرد.

این گواهینامه برای بالا بردن پرچم افتخار Li بخوانید: “میراث خود را ادامه خواهد داد به لمس و القای اعتماد به نفس در نسل آینده ما از رهبران در سراسر جهان است.”

certifications dafa day fitzpatrick
گواهینامه از دو پرچم آمریکا پرواز بیش از این کنگره به افتخار جهانی فالون دافا بعد در روز 13 مه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از جنی Sheeks)

پرچم شده اند از طریق پست و از واشنگتن به دیگران شهرستان فیلادلفیا. جنی Sheeks محلی فالون گونگ پزشک که برداشت پرچم در 15 مه گفت که این رویداد انجام شده یک پیام ویژه برای پزشکان و توجه مداوم آزار و اذیت در چین با هدف قرار دادن ایمان خود را.

از سال 1999 پیروان مواجه شده اند ادامه داد: آزار و اذیت بیگاری و یا حبس در افزایش کمپین با هدف از بین بردن معنوی ، تبلیغات نفرت پر از امواج رادیو و تلویزیون دولتی و روزنامه ها برای ماه ها در پایان و افراد در معرض خطر زندان و یا شکنجه و فقط ذکر این باور و یا حمل اطلاعاتی آگهی.

“با این واقعیت است که در چین شما واقعا نمی تواند دسترسی به رسانه های آزاد و تاپیک خیلی وحشتناک تبلیغ علیه فالون دافا می توان آن را واقعا lonely place to be a فالون دافا پزشک” Sheeks در مصاحبه ای گفت:, و اضافه کرد که این حرکت نمادین را تشویق پزشکان در چین به عنوان آنها “همچنان بردبار و تحت رنج می برند که آنها در حال رفتن را از طریق.”

US flag flown in honor of Falun Dafa Day
پرچم آمریکا که در پرواز به افتخار جهانی فالون دافا روز در مقابل ساختمان کاپیتول در واشنگتن در روز 13 مه سال 2020 است. (نیویورک Du/The Epoch Times)

برای بسیاری از به طور منظم چینی افرادی که تصورات غلط در مورد این عمل به دلیل از تلقین پرچم-بالا بردن رویداد—نمایش پشتیبانی ایالات متحده برای عمل—”آنها را درک کنند که آزار و اذیت فالون دافا اشتباه است و آن است که زمان برای پایان دادن به این 20 سال آزار و اذیت,” او گفت:.

Minghui آمریکا مبتنی بر تهاتری برای آزار و اذیت حساب مستند به اطراف 4,500 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از دولت-تحریم انتخاباتی و بیش از 113,000 موارد شکنجه در طول سال. واقعی تلفات و آزار و اذیت ناشناخته باقی مانده با توجه به سنگین سانسور.

American flag falun dafa day
پرچم آمریکا که در پرواز به افتخار جهانی فالون دافا روز در مقابل ساختمان کاپیتول در واشنگتن در روز 13 مه سال 2020 است. (نیویورک Du/The Epoch Times)

یکی از Sheeks دوستان که فرار کرد چین به دلیل آزار و اذیت بازگو نیاز به پوست کندن سیر برای ساعت های طولانی در کار با انگشتان متورم و سوزاند. او همچنین محروم از خواب به مدت 20 روز. دیگر دکترای خود را در معتبر Tsinghua دانشگاه بازداشت شده بود به مدت پنج سال و شکنجه با 10 الکتریکی ولتاژ بالا باطوم برای امتناع از نفی ایمان خود Sheeks گفت.

شناخت را نیز در خدمت به عنوان یک منبع الهام برای سه فرزند او در سن 10 تا 13—که در حال حاضر در خانه گیر کرده به دلیل ویروس به ادامه زندگی با عمل به اصول او اضافه شده است.

“اگر جوانان امروز می دانیم که این اصول چگونه به بهبود قلب و ذهن خود را … است که ایجاد یک دنیای بهتر برای همه” او گفت:.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de