پنج نفر کشته و حدود 40 ساختمان های تخریب شده توسط نشویل گردباد

یک گردباد زده نشویل تنسی در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه کشته شدن حداقل 5 نفر از بین بردن حدود 40 ساختمان و خروج دهها هزار نفر از مردم بدون قدرت.

مترو نشویل پلیس گزارش داد در توییتر درباره دو مرگ و میر در شرق نشویل منطقه است. سه نفر در Putnam County Sheriff ادی Farris تایید به سی ان ان وابسته WTVF. Putnam County حدود 100 مایلی شرق نشویل.

نشویل آتش نشانی گفت: آن را در پاسخ به گزارش از حدود 40 ساختار فرو می ریزد در اطراف Nashville با توجه به یک صدای جیر جیر از آژانس.

اداره پلیس در Mt. ژولیت حومه شرق نشویل گزارش خانه های متعدد آسیب دیده و نفر مجروح شدند.

“وجود خطوط گاز که در حال نشت خطوط برق که بر روی زمین هستند و چند پاسخ گوی اضطراری در پاسخ به کسانی که مجروح” Mt. ژولیت اداره پلیس گفت:.

Epoch Times Photo
این تغییرات رستوران آجر دیوار فرو ریخت در یک گردباد است که لمس کردن در مرکز شهر نشویل در 3 مارس سال 2020 است. (Alex کارلسون از طریق AP)

نشویل شهردار جان کوپر گفت WTVF وجود دارد حدود 20 نفر در بیمارستان پس از گردباد.

“وجود دارد یک زن و شوهر از موارد غم انگیز در یک مورد افتادن درخت بر روی خودرو و نیز وجود دارد که به اعتقاد من حدود 20 نفر در بیمارستان, بنابراین ما نیاز به مانیتور که به دقت” کوپر گفت.

“همه ما نگران برخی از مردم در حال ترک در برخی از ساختمان ها که آسیب دیده اند و من می دانم که اولین پاسخ دهندگان در حال کار راه خود را از طریق آن مشکل است.”

نشویل اورژانس مرکز عملیات اعلام کرد آن را باز کرده بود یک سرپناه اضطراری با آب در حال اجرا در بازار یک کشاورز برای کمک به آوارگان و ساکنان.

مدارس بسته خواهد شد در روز سه شنبه به دلیل گردباد آسیب در طول Nashville, مترو, مدارس, گفت:, و اضافه کرد که انتخابات رای گیری سایت در مدارس باز خواهد شد.

Nashville, برق, شهر, عمومی, ابزار, در توییتر نوشت وجود دارد بیش از 44,000 مشتریان بدون قدرت در صبح زود با گزارش آسیب به چهار پستهای 15 اولیه خطوط توزیع و قدرت چندگانه قطب ها و خطوط.

در یک Facebook پست Putnam County Sheriff بخش تایید یک گردباد لمس کردن بین محدوده شهرستان کوکویل و باکستر.

Putnam County Sheriff Department می گوید برخی از بدترین آمار مناطق در Charleton مربع قار قار کردن Whitson اکو دره رفاه نقطه.

John C. لحن فرودگاه (JWN) واقع 8 مایل از مرکز شهر نشویل “پایدار آسیب قابل توجهی” با توجه به آب و هوایی شدید و چند سوله تخریب شده بود این فرودگاه گفت: در وب سایت خود را.

چند نفر در زمان به توییتر می گویند آنها بدون قدرت در منطقه است.

برخی از نوشته ویدئوها از رعد و برق چشمک زن در سراسر آسمان است.

Epoch Times Photo
حملات رعد و برق در نشویل تنسی در 3 مارس سال 2020 است. در این صفحه با شتاب به دست آمده از رسانه های اجتماعی تصویری. (حسن نیت ارائه میدهد از برایان بیتس از طریق بی بی سی)

توسط Bhargav Acharya

رویترز و سی ان ان سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de