اول ما بیمار می شود درمان تجربی برای CCP ویروس

اولین COVID-19 بیمار در ایالات متحده دریافت خون از بهبود بیمار یک بیمارستان در تگزاس اعلام کرد.

نقاهت پلاسما یکی از چهار جزء از خون انسان است جمع آوری شده از بیماران که مبتلا به COVID-19 اما بعد از بهبود و توجه به بیماران بدحال.

درمان تجربی بوده است تبلیغ توسط برخی از مقامات بهداشتی در کشور به عنوان محققان مسابقه برای پیدا کردن یک ثابت شده برای درمان این بیماری جدید که ناشی از CCP (کمونیست چین حزب), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

هوستون متودیست این هفته اعلام کرد که این بیمارستان برای اولین بار در کشور برای درمان یک بیمار در ایالات متحده با روش های تجربی ، پس غذا و داروی آمریکا (FDA) اعلام تصویب به آزمون درمانی است.

اولین بیمار دریافت پلاسما در مارس 27 و دوم بیمار دریافت آن را یک روز بعد سیستم بیمارستان در بیانیه ای گفت.

پلاسما از بهبود بیماران ممکن است آنتی بادی در برابر CCP ویروس است که به طور بالقوه می تواند کمک به بیماران بهبود می یابند به گفته دکتر اریک سالازار یک پزشک دانشمند با هوستون متودیست موسسه تحقیقات. سالازار و تیم خود استخدام پلاسمای خون اهدا شده اند که در سلامت خوب برای بیش از دو هفته پس از اینکه تشخیص داده COVID-19. هر اهدا کننده را به یک لیتر پلاسمای خون است. پزشکی کارگران, خون پلاسما به بیماران بدحال.

Epoch Times Photo
دکتر که بهبود از CCP ویروس اهدا پلاسما در ووهان چین در یک فایل عکس است. (STR/خبرگزاری گتی ایماژ)

مفهوم قدمت آن به آنفلوآنزای اسپانیایی بیماری همه گیر از سال 1918 و تست شده است اخیرا در طول ابولا و شیوع بیماری سارس. محققان چینی با استفاده از تجربی درمانی در پنج بيمار. یافته های اولیه حاکی از نتایج مثبت اما محققان تاکید ارزیابی در آزمایش های بالینی مورد نیاز است.

سالازار گفت: با استفاده از درمان در حال حاضر بسیار مهم است به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده است.

“نقاهت سرم درمانی می تواند یک درمان حیاتی مسیر چرا که متاسفانه وجود دارد نسبتا کمی را ارائه می دهند بسیاری از بیماران به جز مراقبت های حمایتی و در حال انجام آزمایش های بالینی در حال رفتن به در حالی که برای. ما لازم نیست که زمان زیادی” او در بیانیه ای گفت.

پزشک-دانشمندان در هوستون متودیست به دنبال تایید FDA برای پیگیری مطالعات تجربی و امیدواریم که به راه اندازی یک چند مركزی آزمایشی در سراسر کشور به دنبال درمان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که نتایج اولیه از درمان “امیدوار کننده است.”

“در حالی که بسیاری از تحقیقات است که باید انجام شود—در حال حاضر بسیاری از تحقیقات از چپ به کار بدیهی است که این درمان در پلاسما نشان داده است نتایج امیدوار کننده ای در کشورهای دیگر,” او گفت:.

محققان همچنین به دنبال داروهای موجود از جمله هیدروکسی کلروکین و Kevzara به عنوان درمان های ممکن برای COVID-19. پزشکان در سراسر کشور در حال تجویز سابق مالاریا دارو همراه با داروهای دیگر را امتحان کنید برای درمان بیماران است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de