اولین نظامی آمریکا Servicemember می میرد از CCP ویروس

واشنگتن—اولین نظامی ایالات متحده خدمات عضو مرده است از CCP ویروس پنتاگون روز دوشنبه گفت: آن را به عنوان گزارش دیگری تیز افزایش در تعداد آلوده نیروهای نظامی است.

پنتاگون گفت: servicemember بود نیوجرسی ارتش ملی نگهبان است که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19—بیماری های ناشی از حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus—و در بیمارستان بستری شده بود پس از 21 مارس است. مرگ او در روز شنبه آن را گفت.

“امروز یک روز غم انگیز برای وزارت دفاع به عنوان ما را از دست ما اولین آمریکایی خدمات عضو فعال ذخیره و یا گارد—به coronavirus” وزیر دفاع علامت Esper در بیانیه ای گفت. بیشتر اطلاعات ارائه شده در مورد قربانی.

“این سوزش از دست دادن نظامی ما برای جامعه و تسلیت ما بیرون رفتن خود را به خانواده و دوستان و غیر نظامی همکاران و کل گارد ملی جامعه است.”

پیشتر در روز دوشنبه پنتاگون گفت که 568 نیروهای تا به حال آزمایش مثبت برای CCP ویروس از 280 روز پنج شنبه. بیش از 450 وزارت دفاع شهروندان و پیمانکاران و وابستگان نیز آزمایش مثبت آن گفت.

رادیو فردا برای اولین بار در گزارش هفته گذشته که ارتش ایالات متحده تصمیم گرفته است برای جلوگیری از ارائه گرانول, اطلاعات در مورد CCP عفونت ویروس در درون صفوف خود را با استناد به نگرانی که اطلاعات ممکن است مورد استفاده توسط دشمنان به عنوان ویروس گسترش می یابد.

سیاست جدید که پنتاگون دقیق در بیانیه ای در روز دوشنبه به نظر می رسد تاکید نظامی ایالات متحده و نگرانی در مورد پتانسیل مسیر ویروس در ماه های آینده—هر دو در خانه و خارج از کشور.

شده است وجود دارد افزایش در CCP ویروس موارد در میان نیروهای داخل ایالات متحده که مقامات بگویید ایسنا پیشی گیرد تعدادی از موارد در میان نیروهای خارج از کشور در کلید شاخه های نظامی.

نیروی هوایی و نیروی دریایی به رویترز گفت هفته گذشته که ایالات متحده شد و به اکثریت قریب به اتفاق آن را تایید کرد CCP ویروس موارد در میان پرسنل خود را.

توسط فیل استوارت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im